خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷

الثلاثاء ٥ صفر ١٤٤٠

Tuesday, October 16, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه اعتبار
در جلسه هیأت دولت به ریاست روحانی انجام شد:
اختصاص ۹۰ میلیارد ریال اعتبار برای جبران خسارات ناشی از وقوع سیل در چهار استان کشور
هیأت وزیران با اختصاص مبلغ ۹۰ میلیارد ریال اعتبار برای جبران خسارات ناشی از وقوع سیل در استان‌های گیلان، مازندران، گلستان و خراسان شمالی موافقت کرد.

۱۳۹۷/۷/۱۸ - ۱۴:۴۱

تقویت فرصت های سرمایه گذاری برای تکمیل طرح های نیمه تمام لرستان
معاون عمرانی استانداری لرستان، با اشاره به اهمیت تکمیل طرح های نیمه تمام استان، افزود: در این راستا از ظرفیت بخش خصوصی استفاده خواهد شد.

۱۳۹۷/۷/۱۵ - ۱۳:۰۹

اختصاصی/مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت خبر داد
اعتبار ۵۰ روزه ویزای اربعین/ دریافت روادید از طریق سامانه سماح هزینه زائران را کاهش می دهد
مدیر کل عتبات سازمان حج و زیارت از اعتبار ۵۰ روزه ویزا اربعین خبر داد و گفت: دریافت روادید از طریق سامانه سماح هزینه زائران را کاهش می دهد و این در حالی است که دریافت ویزا شخصی برای افراد با نرخ ارز بازار آزاد محاسبه می شود.

۱۳۹۷/۷/۱۰ - ۰۸:۲۹

با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت:
نیروگاه ۲۵ مگاواتی برق ازنا مورد بهره برداری قرار گرفت
فاز نخست نیروگاه ۲۵ مگاواتی تولید برق شهرستان ازنا با حضور وزیر صنعت، مدن و تجارت مورد بهره برداری قرار گرفت.

۱۳۹۷/۶/۲۶ - ۱۴:۰۵

معاون اداری، مالی وزارت علوم:
جذب حدود ۷۰ درصد اعتبارات عمرانی دانشگاه ها
معاون اداری، مالی وزارت علوم، با بیان اینکه میزان جذب اعتبارات دانشگاه تا پایان شش ماه نخست سال به حدود۵۰ درصد می رسد، افزود: تاکنون حدود۷۰درصد اعتبارات عمرانی جذب شده است.

۱۳۹۷/۶/۲۵ - ۱۲:۰۷

‍ تخصیص اعتبارات استانی منوط به جذب اعتبارات ملی است
استاندار ایلام تخصیص اعتبارات استانی را منوط به جذب اعتبارات ملی اعلام کرد و گفت: هر کدام از دستگاه های اجرایی که در جذب اعتبارات ملی موفق عمل کند اعتبارات استانی مناسبی به عنوان تشویقی دریافت خواهد کرد.

۱۳۹۷/۶/۱۷ - ۱۴:۰۲

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت:
ضرورت تقویت جبهه تولید برای اهداف اقتصادی کشور
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، با اشاره به اهمیت تقویت حمایت بانکی از بخش صنعت، افزود: تقویت جبهه تولید جهت تحقق اهداف اقتصادی کشور ضروری است.

۱۳۹۷/۵/۱ - ۱۳:۱۸

با اصلاحاتی از سوی مجمع تشخیص مصلحت نظام
نظر مجلس درباره جذب اعتبارات تملک دارایی‌ها تصویب شد
مصوبه مجلس درباره تمدید مهلت جذب اعتبارات تملک دارایی‌های سرمایه‌ای و مالی سال ۹۶، اختلافی با شورای نگهبان با اصلاحاتی در نشست مجمع تشخیص مصلحت نظام تصویب شد.

۱۳۹۷/۴/۳۰ - ۱۴:۳۹

معاون زیر راه و شهرسازی:
برنامه ریزی دولت برای بهسازی راه های استان
معاون وزیر راه و شهرسازی، با اشاره به طرح های ریلی و راه های استان، افزود: برای بهسازی وضعیت راه های استان برنامه ریزی به عمل آمده است.

۱۳۹۷/۴/۲۸ - ۱۲:۵۴

تهیه طرح پروژه خانه محله چمران با اعتیار ۱۰ میلیارد ریال
خبرگزاری شبستان:شهردار تربت حیدریه از تهیه طرح پروژه خانه محله در محله چمران این شهرستان با اعتبار ۱۰ میلیارد ریال خبرداد.

۱۳۹۷/۴/۴ - ۱۳:۵۸

استاندار تهران:
۴۵محله در شهرستان هاي استان تهران بايد بازآفريني شوند
خبرگزاری شبستان: استاندار تهران برجلب اعتماد مردم در اجرای طرح های باز آفرینی شهری استان تاکید کرد و گفت: ۴۵محله در شهرستان هاي استان تهران بايد بازآفريني شوند.

۱۳۹۷/۳/۲۲ - ۰۸:۵۲

تکمیل ۶۰ کیلومترراه چهار خطه در استان لرستان
خبرگزاری شبستان:مدیرکل راه و شهرسازی استان لرستان، از تکمیل ۶۰ کیلو متر راه چهار خطه در استان لرستان به بهره برداری می رسد.

۱۳۹۷/۳/۱۹ - ۱۳:۲۲

خط ۲ قطار شهری مشهد تا کنون ۸۱ درصد پیشرفت داشته است
خبرگزاری شبستان:مدیرعامل شرکت قطار شهری مشهد با اشاره به اینکه ۱۴ درصد از زمان بندی پروژه عقب هستیمف گفت: خط ۲ قطار شهری تا کنون ۸۱ درصد پیشرفت داشته است.

۱۳۹۷/۳/۱۲ - ۱۳:۳۴

تصویب اعتبار ۱۰ میلیاردی تجهیز کارگاه های فرشبافی در بشاگرد
خبرگزاری شبستان: معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت معدن و تجارت هرمزگان از تصویب اعتبار ۱۰ میلیارد ریالی برای ایجاد اشتغال فراگیر در بحث فرش در بشاگرد خبر داد.

۱۳۹۷/۳/۱۰ - ۱۱:۰۰

معاون فنی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری گلستان:
اختصاص ۵۰ درصد اعتبارات بیابان به استان/ بیابان زایی بیش از یک میلیون هکتار از مساحت گلستان را تهدید می کند
خبرگزاری شبستان: معاون فنی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری گلستان گفت: از مجموع اعتبارات مصوب در بحث مقابله با بیابان زایی حدود ۵۰ درصد آن به استان اختصاص یافت.

۱۳۹۷/۳/۷ - ۱۲:۴۵

مساعدت ۴۸۰ میلیون ریالی به کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان شمالی
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان شمالی، از مساعدت ۴۸۰ میلیون ریالی ستادعالی به کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان شمالی خبر داد.

۱۳۹۷/۳/۶ - ۱۴:۴۳

نماینده عالی دولت در هرمزگان؛
تخصیص اعتبار برای مسجد جامع بندرعباس ازمحل درآمدهای شهرداری نیست
خبرگزاری شبستان: استاندار هرمزگان به نحوه پرداخت کمک هزینه به مسجد جامع بندرعاس اشاره کرد و گفت: اعتباری که برای کمک به ساخت مسجد جامع بندرعباس تعلق گرفت، اصلا از درآمد ارزش افزوده و یا شهرداری بندرعباس نبود و چنین برداشتی درست نیست.

۱۳۹۷/۲/۳۱ - ۰۸:۰۸

بخش عمده اعتبارات هرمزگان به تکمیل مدارس اختصاص می یابد
خبرگزاری شبستان: استاندار هرمزگان با بیان اینکه بخش عمده ای از اعتبارات استان برای تکمیل مدارس اختصاص می یابد، گفت: با معرفی خیرین به جامعه، تمامی اقشار برای مشارکت در امور نیکوکاری تشویق می شوند.

۱۳۹۷/۲/۲۳ - ۰۸:۲۴

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان مطرح کرد:
سهم ۵۰۰ میلیون تومانی بیمارستان آیت الله طاهری از بودجه امسال
خبرگزاری شبستان: رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت: در بودجه امسال فقط ۵۰۰ میلیون تومان برای بیمارستان آیت الله طاهری گرگان و صرفا برای نگهداری پروژه و فاز مطالعاتی آن مصوب شد.

۱۳۹۷/۲/۱۵ - ۰۸:۴۹

معاون امور اقتصادی استانداری گلستان:
اختصاص ۱۷۰۰ میلیارد تومان اعتبار اشتغالزایی به استان
خبرگزاری شبستان: معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گلستان گفت: سرجمع اعتبارات اشتغالزایی استان بیش از یکهزار و ۷۰۰ میلیارد تومان بوده که بخش عمده ای از آن ابلاغ شده است.

۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۰۸:۰۷