خبرگزاری شبستان

شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷

السبت ١١ المحرّم ١٤٤٠

Saturday, September 22, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه گوشت قرمز
معاون هماهنگی اقتصادی استاندار تهران:
قیمت گوشت منجمد ۲۹ هزار تومان است/عرضه بالای ۴۰ هزار تومان تخلف می‌باشد
معاون هماهنگی اقتصادی استاندار تهران با بیان اینکه قیمت گوشت منجمد ۲۹ هزار تومان است، گفت: عرضه بالای ۴۰ هزار تومان تخلف محسوب می شود لذا با واحدهای صنفی متخلف برخورد قضایی و تعزیری جدی خواهد شد.

۱۳۹۷/۶/۲۱ - ۱۵:۴۹

عشایر نقش موثری در بی اثر کردن تحریم ها دارند
استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به تامین بخشی از محصولات غذایی توسط جامعه عشایری گفت: عشایر نقش قابل توجهی در بی‌اثر کردن تحریم‌های دشمنان دارند.

۱۳۹۷/۶/۱۳ - ۲۲:۰۹

فارس در حوزه تولید تخم مرغ خودکفا شده است
خبرگزاری شبستان: معاون دام و طیور جهاد کشاورزی فارس از خودکفا شدن استان فارس در حوزه تولید تخم مرغ خبر داد و گفت: در فارس سالانه ۴۹ هزار تن تخم مرغ تولید می شود.

۱۳۹۷/۳/۲۰ - ۱۸:۳۰

رعایت حقوق تولید کننده و مصرف کننده در قیمت کالاها و نظارت دقیق بر بازار یک ضرورت است
خبرگزاری شبستان: استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: در نرخ گذاری تولیدات و محصولات مختلف به ویژه کالاهای اساسی، باید حقوق تولید کننده، عرضه کننده و مصرف کنندگان رعایت شود.

۱۳۹۷/۳/۷ - ۱۰:۵۴

پلمب ۱۳۷ واحد عرضه مواد خام دامی غیرمجاز در شیراز/ مردم از مراکز مجاز گوشت قرمز تهیه کنند
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره دامپزشکی شهرستان شیراز با اشاره به اینکه مردم از مراکز مجاز گوشت قرمز تهیه کنند، گفت: ۱۳۷ واحد عرضه فرآورده‌های خام دامی غیر مجاز، پارسال با اخذ دستور قضایی پلمب شد.

۱۳۹۷/۱/۱۴ - ۰۸:۴۶

تولید بیش از ۵ هزار تن گوشت قرمز توسط عشایر استان همدان
خبرگزاری شبستان:سرپرست امور عشایر استان همدان، از تولید ۵ هزار و ۸۰۰ تن گوشت و یک هزار و ۵۸۰ تن شیر توسط عشایر استان خبرداد.

۱۳۹۶/۲/۱۷ - ۱۲:۴۳

افزایش ۰/۹ درصدی قیمت گوشت گوسفند
خبرگزاری شبستان: بانک مرکزی از افزایش ۰/۹ درصدی قیمت گوشت گوسفند در هفته نخست اسفند خبر داد.

۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۳:۴۰