خبرگزاری شبستان

شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷

السبت ١٧ جمادى الثانية ١٤٤٠

Saturday, February 23, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه گوشت قرمز
دادستان تهران خبر داد
تشکیل اولین پرونده در رابطه با گوشت در شعب ویژه/ چند نفر بازداشت شدند
جعفری دولت آبادی از تشکیل اولین پرونده در رابطه با گوشت قرمز در شعب ویژه خبر داد و گفت: در این رابطه دو نفر از ستاد تنظیم بازار استان تهران، و دو نفر از سایر دستگاه‌های مرتبط با تأمین و توزیع گوشت بازداشت شده و پرونده آنان در حال تکمیل تحقیقات است.

۱۳۹۷/۱۲/۴ - ۱۵:۵۸

از سوی سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها مطرح شد؛
تکذیب توزیع گوشت تنظیم بازار با اطلاعات هدفمندی یارانه
توزیع گوشت تنظیم بازار با استفاده از اطلاعات خانوار‌های مندرج در سامانه رفاهی سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها تکذیب می‌شود.

۱۳۹۷/۱۲/۱ - ۱۶:۴۳

خروج دام زنده از کهگیلویه و بویراحمد ممنوع شد
معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در خصوص خرید و فروش دام زنده، گفت: هرگونه خروج دام زنده از استان تا اطلاع ثانوی ممنوع شد.

۱۳۹۷/۱۲/۱ - ۱۱:۳۶

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس:
دولت و دستگاه های نظارتی در حال کنترل قیمت گوشت هستند
کاظم نسب با بیان اینکه دولت، مجلس و دستگاه های نظارتی در تلاش هستند که قیمت گوشت را پایین بیاورند و بازار آن را کنترل کنند، گفت: ما امیدواریم در شب عید شاهد افزایش قیمت گوشت نباشیم.

۱۳۹۷/۱۲/۱ - ۰۸:۳۵

سرپرست جهادکشاورزی خراسان رضوی:
کمبود گوشت‌ های قرمز و مرغ در ایام نوروز ۹۸ وجود ندارد
صالحی گفت: با توجه به نزديک شدن ايام نوروز ۹۸ پيش‌ بينی‌ های لازم برای تامين گوشت قرمز و گوشت مرغ در خراسان رضوی انجام شده است و نگرانی‌ای بابت این ایام وجود ندارد.

۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۰۲:۱۵

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس:
ایجاد صف های طولانی برای خرید گوشت با کرامت یک ایرانی سازگار نیست
ابراهیمی با بیان اینکه دولت باید برای تامین کالاهای اساسی، گوشت و حامل های انرژی ماهی ۳۰۰ هزار تومان به هر ایرانی یارانه بدهد، گفت: ایجاد صف های طولانی برای خرید گوشت با کرامت یک ایرانی سازگار نیست.

۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۵:۲۸

رواج فرهنگ دوشنبه‌های بدون گوشت در غرب اروپا
در کشورهای غربی شعاری باب شده است که گفته می شود دوشنبه های بدون گوشت در اروپا ولی...

۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۴:۳۰

در ادامه اقدامات دولت برای ثبات در بازار گوشت قرمز صورت می گیرد:
واردات انواع گوشت قرمز با ارز سامانه نیما
دولت پس از ایجاد نوسانات شدید در بازار گوشت قرمز تدابری را برای ایجاد تعادل در این بازار در دستور کار قرار داده از جمله واردات و عرضه اینترنتی گوشت و حالا در ادامه این اقدامات واردات انواع گوشت قرمز با ارز سامانه نیما مجاز شد.

۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۵:۳۶

آخرین خبرها از عرضه اینترنتی گوشت قرمز/۲۲ بهمن، آغاز فروش سامانه «یخچال»
اواسط بهمن ماه اعلام شد براساس کدپستی و سایر مشخصات موردنیاز، گوشت موردنیاز در منازل به مردم تحویل داده می شود حالا با آغاز فروش اینترنتی «بروزرسان» قرار است سامانه «یخچال» از ۲۲ بهمن و فروشگاه دیگر نیز تا روزهای آتی فروش خود را آغاز کند.

۱۳۹۷/۱۱/۱۹ - ۱۶:۱۸

رئیس جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی:
قیمت منطقی هر کیلو گوشت قرمز ۵۵ هزار تومان است
فتحی با اشاره به این‌که قیمت منطقی هر کیلو گوشت قرمز ۵۵ هزار تومان است، گفت: این‌که در بازار فراتر از این قیمت به فروش می‌رسد، حاکی از گران فروشی صنف مربوطه دارد.

۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۳:۳۴

در آینده نزدیک صورت می گیرد
۲۶ هزار تومان؛ قیمت هر کیلو گوشت قرمز/واردات روزانه ۱۵۰ تن گوشت گرم
نوسانات قیمت گوشت با تدابیر نهادهای این حوزه در حال کنترل است و این در حالی است که برای تنظیم این بازار روزانه ۱۵۰ تن گوشت گرم از اوراسیا و آسیای میانه وراد کشور می شود و پیش بینی شده با ادامه این روند قیمت گوشت به کیلویی ۲۶ هزار تومان برسد.

۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۰۸:۲۸

به دنبال واردات گوشت و حل مشکل کشتی‌های نهاده‌های دامی
بازار گوشت به تعادل می رسد
قیمت بالا و نوسانات بازار گوشت قرمز باعث شد تا مسئولان برای کنترل این بازار دست به کار شوند و از ۱۱ بهمن واردات گوشت به کشور آغاز شده است و بنا به گفته مسئولان با توجه به ترخیص کشتی‌های نهاده‌های دامی بازار در چند روز آینده به تعادل می رسد.

۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۶:۲۴

برای کنترل سیر صعودی قیمت گوشت قرمز صورت می گیرد
اقدامات دولت برای تنظیم بازار/ادامه واردات گوشت تا متعادل شدن بازار
پس از وعده وزیر جهاد کشاورزی برای متعادل شدن بازار گوشت قرمز تا عید ابتدا ثبت سفارش واردات گوشت منجمد با دلار ۴۲۰۰ تومانی آزاد شد و به دنبال آن امروز شاهد ورود محموله ۴۰ تنی گوشت به کشور بودیم، وارداتی که تا رسیدن بازار به تعادل ادامه دارد.

۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۲:۵۰

وزیر جهاد کشاورزی:
۹۰ درصد گوشت مصرفی در داخل کشور تولید می شود
حجتی گفت: ۹۰ درصد گوشت قرمز مصرفی در داخل کشور تأمین شده و ۱۰ درصد از خارج از کشور وارد می شود.

۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۰:۴۷

در راستای تنظیم بازار
دولت به وعده خود عمل کرد/کنترل بازار گوشت با ثبت سفارش واردات با دلار ۴۲۰۰ تومانی
نوسانات قیمت گوشت باعث شد علاوه بر اقدامات دستگاه انتظامی برای ممانعت از قاچاق این کالا حالا دولت تصمیم گرفته ثبت سفارش واردات گوشت منجمد با دلار ۴۲۰۰ تومانی برای تولیدکنندگان فرآورده‌های گوشتی را آزاد کند.

۱۳۹۷/۱۱/۹ - ۲۱:۲۹

مدیرکل گمرکات خراسان جنوبی خبر داد:
سامانه جامع گمرکی در بازارچه یزدان و گلورده توسعه یافت
خاشی با بیان اینکه سامانه جامع امور گمرکی اکنون در بازارچه مرزی یزدان و گلورده فعال است، گفت: راه اندازی سامانه جامع گمرکی در مرز دوکوهانه نیز در حال انجام است.

۱۳۹۷/۱۱/۸ - ۱۳:۲۰

پس از آغاز سیر نزولی قیمت مرغ
وعده وزیر کشاورزی برای تعادل سازی قیمت گوشت قرمز
همپای افزایش قیمت مرغ در ماه های اخیر شاهد رشد قیمت گوشت قرمز نیز بودیم و مسئولان اتمام دام پیش بینی شده و قاچاق را از عوامل این افزایش عنوان کرده بودند و حالا وزیر جهاد کشاورزی وعده داده با افزایش واردات تا شب عید قیمت ها به تعادل می‌رسد.

۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۴:۲۲

صادر 15 هزار تن گوشت قرمز گوسفندی به صورت دام زنده به خارج از استان آذربایجان غربی
معاون بهبود تولیدات دامی استان آذربایجان غربی گفت: علاوه بر تامین گوشت مورد نیاز استان حدود 15 هزار تن گوشت قرمز گوسفندی به صورت دام زنده به خارج از استان جهت استفاده مردم صادر می گردد.

۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۴:۴۲

اینفوگرافی/ گوشت قرمز

۱۳۹۷/۹/۱۱ - ۰۸:۴۴

دغدغه موکب های لب مرز در ورود به عراق باید زودتر حل شود
امسال عراق در دقیقه ۹۰ اعلام کرده که ورود گوشت قرمز و سفید حتما'' باید با مجوز بهداشت باشد در حالیکه بخشی از موکب های ما الان در مرز و بخشی بین راه هستند.

۱۳۹۷/۷/۲۳ - ۱۱:۲۶