خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۳ مهر ۱۳۹۹

الخميس ٦ صفر ١٤٤٢

Thursday, September 24, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان
معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان:
انجمن های تخصصی خون تازه به کانون پرورش فکری تزریق می کنند
زمردیان با بیان اینکه انجمن های تخصصی کانون فرصت آموزش نوجوانان در کنار اساتید توانمند و صاحب نظر در رشته های مختلف هنری و ادبی را فراهم می کند، گفت: این انجمن ها به تولید اثر رسیدند.

۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۱۲:۳۴

معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان:
پژوهش نقشی مهم و کلیدی در کانون پرورش فکری دارد
زمردیان گفت: موضوع پژوهش در مجموعه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و اداره کل آموزش و پژوهش مهم است و نقش کلیدی دارد.

۱۳۹۸/۱۲/۱۲ - ۱۱:۴۷

بهرام دهقانیار رییس انجمن سرود کانون پرورش فکری شد
معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان طی حکمی بهرام دهقانیار را به عنوان عضو شورای سیاست‌گذاری و رییس انجمن سرود کانون منصوب کرد.

۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۰:۵۶

معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان:
نوجوان امروز کنشگر اجتماعی است/ ضرورت ایجاد شورای پژوهش
زمردیان گفت: یک شورای پژوهش به منظور سیاستگزاری فعالیت های پژوهشی و عملیاتی کردن آن باید در کانون پرورش کودکان و نوجوانان ایجاد شد.

۱۳۹۸/۹/۱۲ - ۰۸:۴۲

معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان:
«پیک امید» به دیدار سیل زدگان می رود/ توزیع بسته های فرهنگی میان کودکان
زمردیان از اعزام کاروان پیک امید متشکل از هنرمندان، تماشاخانه سیار و واحد های کتابخانه سیار به استان خوزستان خبر داد و گفت: بسته های فرهنگی در اختیار بچه های سیل زده قرار می گیرد.

۱۳۹۸/۲/۲ - ۰۸:۳۸

زمردیان خبرداد:
راه اندازی انجمن های تخصصی در کانون پرورش فکری کودک و نوجوان
معاون کانون پرورش فکری گفت: گفت: هدف ما از تشکیل انجمن های ادبی، تئاتر،سینماگران، عکاسی و هنرهای تجسمی آشنایی بهتر و عمیق تر کودکان و نوجوانان با ادبیات و هنراست.

۱۳۹۷/۱۱/۲۰ - ۱۸:۱۶

معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان:
«آفرینش» به دنبال رقابت نیست/ هدف ما آشنایی عمیق بچه ها با هنر و ادبیات است
زمردیان گفت: هدف ما بیش از اینکه معطوف به آموزش هنر باشد، تاکید بر کار گروهی ، آموزش مهارتهای زندگی، آموزش رفتار های اجتماعی و ارتباط بیشتر بچه ها با کتاب است.

۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۱۱:۱۳

معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان:
کانون پرورش فکری به پاتوق هنرمندان تبدیل شود
معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان گفت: باید شرایطی را فراهم کنیم که کانون پرورش فکری کودکان به پاتوق هنرمندان تبدیل شود.

۱۳۹۷/۷/۱۱ - ۱۲:۴۵

رییس جشنواره بین المللی قصه گویی در گفتگو با شبستان:
تکنولوژی ابزار قصه گویی را تغییر داده است/ مردم با قصه هایشان به جشنواره بیایند
زمردیان با بیان اینکه توجه به قصه و قصه گویی در حقیقت کمک به خلاقیت ذهنی بچه هاست، گفت: مفاهیم اخلاقی، تربیتی و مباحث فرهنگی و سنتی را می توان در قالب زیبا، اثرگذار و قابل پذیرش قصه انتقال داد.

۱۳۹۷/۶/۱۸ - ۰۹:۰۷

زمردیان اعلام کرد:
برنامه های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در نوروز
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ازارایه برنامه هایی همچون قصه‌گویی، شعرخوانی، داستان‌نویسی، نقاشی و کاردستی در تعطیلات نوروز خبر داد.

۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۴:۲۰

معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان:
فعالیت‌های کانون مکمل نظام آموزش رسمی کشور است
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فعالیت‌های این مجموعه‌ فرهنگی را مکمل نظام آموزش رسمی کشور دانست که بچه‌ها با انتخاب آگاهانه در آن‌ مشارکت می‌کنند.

۱۳۹۶/۴/۲۵ - ۱۰:۱۳

معاون فرهنگی کانون در گفت و گو با شبستان:
قصه‌گویی به بچه‌ها جرأت علمی می‌دهد/ قصه گویی و کتابخوانی گل سرسبد«کانون مدرسه»
خبرگزاری شبستان:دبیر نوزهمین جشنواره بین المللی قصه گویی با بیان اینکه در طرح«کانون مدرسه» بچه ها به کانون و مربیان کانون به مدارس می روند، گفت: در این رفت و آمد مهمترین فعالیتی که در سبد فعالیت کانون است، قصه‌گویی است.

۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۰۸:۴۶