خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸

الثلاثاء ٢١ شوّال ١٤٤٠

Tuesday, June 25, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه کانون پرورش فکری
اختتامیه جشنواره کتاب و رسانه
اختتامیه جشنواره کتاب و رسانه صبح امروز با حضور دکتر عباس صالحی معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد.

۱۳۹۳/۱۱/۱۴ - ۱۳:۳۱

«ناروال، نهنگ تک شاخ» اثری فانتزی و تخیلی
خبرگزاری شبستان:رمان «ناروال، نهنگ تک شاخ» نوشته لاله جعفری، اثری فانتزی است که همه ماجراهای آن در اقیانوس می‌گذرد.

۱۳۹۳/۱۰/۱ - ۱۳:۰۳

انتصاب معزی به سمت مدیر کل جدید کانون پرورش فکری سیستان و بلوچستان
خبرگزاری شبستان: حسن معزی به عنوان مدیر کل جدید کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سیستان و بلوچستان منصوب شد.

۱۳۹۳/۹/۹ - ۱۰:۴۵

- «قدم یازدهم» سوسن طاقدیس به زبان انگلیسی منتشر شد
خبرگزاری شبستان:کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کتاب «قدم یازدهم» سوسن طاقدیس را به زبان انگلیسی منتشر و روانه بازار محصولات فرهنگی هنری کرد.

۱۳۹۳/۹/۱ - ۱۳:۲۹

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گلستان؛
ایجاد کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در علی آباد کتول
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گلستان گفت: با توجه به اینکه علی آبادکتول سومین شهر استان است که جمعیت بالای 10هزار نفر کودک و نوجوان دارد و نقشی که کانون های پرورش فکری در پرورش خلاقیت و استعداد بچه ها دارند ، لذا ساختمان این کانون با 450 متر فضا واعتبار 10 میلیارد ریالی به اجرا در خواهد آمد.

۱۳۹۳/۸/۲۹ - ۱۱:۴۷

کتاب «تولک‌لکی یا دارکوب» با صفحه‌های تاشو راهی بازار شد
خبرگزاری شبستان:کتاب تصویری «تو لک‌لکی یا دارکوب» به نویسندگی و تصویرگری علی خدایی از سوی انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر و روانه بازار کتاب شد.

۱۳۹۳/۸/۲۴ - ۱۰:۳۳

«رنگ‌ها»ی کیارستمی از مرز 130هزار نسخه گذشت
خبرگزاری شبستان:کتاب تصویری«رنگ‌ها» اثر عباس کیارستمی برای بار پنجم از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر شد تا شمارگان این اثر در مجموع از 130هزار نسخه فراتر برود.

۱۳۹۳/۸/۱۹ - ۱۱:۲۱

«سیری در سرویراستاری» منتشر شد
خبرگزاری شبستان:کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کتاب پژوهش «سیری در سرویراستاری» نوشته مهدی حجوانی را منتشر کرد.

۱۳۹۳/۸/۱۸ - ۰۹:۵۵

همزمان با ماه محرم؛
چهارمین مسابقه «تصویرگران عاشورایی» گلستان برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم، چهارمین مسابقه «تصویرگران عاشورایی» گلستان از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در شهرهای مختلف استان برگزار می شود.

۱۳۹۳/۸/۵ - ۱۳:۳۲

ایجاد فضای کاری جدید در دستگاه های اجرایی یکی از دلایل تغییر مدیران است
خبرگزاری شبستان: مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گفت: تغییر مدیران به دلیل ناکارآمدی مدیران انجام نمی شود بلکه به دنبال ایجاد فضای کاری جدید در دستگاه های اجرایی هستیم.

۱۳۹۳/۷/۶ - ۱۶:۲۵

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان همدان؛
عضویت 37 هزار کودک و نوجوان در کانون پرورش فکری همدان
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان همدان، از  عضویت 37 هزار کودک در کانون پرورشی خبر داد و گفت:  بیش از 40 فعالیت فرهنگی در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان این استان خبرداد.

۱۳۹۳/۶/۱۳ - ۱۱:۳۴

برگزاری اردوی سبک زندگی ایرانی و اسلامی در قزوین
خبرگزاری شبستان: مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قزوین از برگزاری اردوی استانی سبک زندگی ایرانی و اسلامی با حضور اعضای فعال مراکز کانون در قزوین خبر داد.

۱۳۹۳/۶/۱۱ - ۱۲:۳۷

نوجوانان کردستان حمایت خود را از کودکان مظلوم غزه اعلام کردند
خبرگزاری شبستان: اعضای فعال کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کردستان با امضای طوماری حمایت خود را از کودکان مظلوم غزه و انزجار خودرا رژیم اشغال گر اسرائیل اعلام کردند.

۱۳۹۳/۶/۴ - ۱۴:۰۴