خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸

الثلاثاء ٢١ شوّال ١٤٤٠

Tuesday, June 25, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه کانون پرورش فکری
همزمان با روز جهانی معلولان؛
نخستین مرکز فراگیر کانون پرورش فکری در کرمانشاه افتتاح شد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه، گفت: دومین مرکز فراگیر کانون نیز در آینده ای نه چندان دور در شهرک امام خمینی(ره) کرمانشاه به بهره برداری می رسد.

۱۳۹۵/۹/۱۳ - ۱۷:۳۳

به مناسبت هفته گرامیداشت کتاب و کتابخوانی؛
افتتاح ۴ مرکز فرهنگی و هنری کانون پرورش فکری کودک و نوجوان
خبرگزاری شبستان: همزمان با هفته گرامیداشت کتاب و کتابخوانی، چهار مرکز فرهنگی و هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در خراسان شمالی افتتاح شد.

۱۳۹۵/۸/۲۷ - ۲۲:۱۹

مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان:
فعالیت ۹۵۴ مرکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در کشور
خبرگزاری شبستان: مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از فعالیت ۹۵۴ مرکز کانون پرورش فکری در کشور خبر داد و گفت: در حال حاضر ۷۷۷ مرکز ثابت، ۱۶مرکز سیار شهری، ۱۰۷ مرکز سیار روستایی و ۵۴ مرکز پستی در کشور فعال است.

۱۳۹۵/۸/۲۷ - ۲۲:۰۲

کودکان بسیاری در کشور محروم از کتاب هستند
خبرگزاری شبستان:معاون توسعه و مدیریت منابع کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور گفت: برای سهولت دسترسی کودکان کشور به کتاب و محصولات فرهنگی تلاش، کافی نبوده است.

۱۳۹۵/۸/۲۴ - ۱۴:۳۴

فردا؛
بیست و چهارمین هفته کتاب فارس افتتاح می شود
خبرگزاری شبستان: بیست و چهارمین هفته کتاب فارس در اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان این استان افتتاح می شود.

۱۳۹۵/۸/۲۳ - ۱۴:۴۵

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در مسیر نهادینه سازی فرهنگ مطالعه در جامعه
خبرگزاری شبستان: مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان غربی گفت: با یاری مربیان کانون ها و اعضای فعال می توانیم در راستای نهادینه سازی فرهنگ مطالعه در جامعه گام های بزرگی برداریم.

۱۳۹۵/۸/۲۳ - ۱۲:۳۲

آغاز طرح «کانون و مدرسه» در تبریز
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان شرقی گفت: طرح کانون و مدرسه در مراکز مجتمع و شماره ۶ کانون تبریز آغاز شد.

۱۳۹۵/۸/۲۲ - ۱۱:۱۳

اهداء کتاب به مدارس حاشیه شهر و کم برخوردار
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان شمالی، از اهداء کتاب به مدارس حاشیه شهر و کم برخوردار همزمان با ایام هفته کتاب خبر داد.

۱۳۹۵/۸/۲۲ - ۱۰:۲۵

فرزندانمان را با هنر آشنا کنیم
خبرگزاری شبستان:مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گفت: می توانیم از ظرفیت فعالیت های هنری در نهادینه سازی فرهنگ استفاده کنیم.

۱۳۹۵/۸/۱۹ - ۱۲:۰۱

همزمان با سراسر کشور؛
نخستین کانون نمایش کودک و نوجوان در  خراسان شمالی افتتاح شد
خبرگزاری شبستان: نخستین کانون نمایش ویژه کودکان و نوجوانان همزمان با سراسر کشور در خراسان شمالی افتتاح شد.

۱۳۹۵/۸/۱۵ - ۱۴:۲۹

تبریز میزبان هجدهمین دوره جشنواره کتاب کودک و نوجوان شد
خبرگزاری شبستان:مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان شرقی گفت: برای اولین بار در کشور، کانون پرورش فکری استان آذربایجان شرقی و تبریز به عنوان میزبان هجدهمین دوره جشنواره کتاب کودک و نوجوان انتخاب شده است.

۱۳۹۵/۸/۸ - ۱۵:۱۶

با حضور شرکت کنندگانی از ۳۳ کشور جهان؛
تندیس افتخار مسابقه بین المللی نقاشی بلغارستان از آن کودک کرمانشاهی شد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه، گفت: کودکان و نوجوانان کرمانشاهی تاکنون در عرصه های مختلف ملی و بین المللی موفقیت های بسیاری را کسب کرده اند.

۱۳۹۵/۷/۲۸ - ۱۵:۱۵

امضای تفاهم‌ نامه ميان کانون پرورش فکری و اداره استاندارد خوزستان
خبرگزاری شبستان: با امضای تفاهم‌ نامه، زمينه مناسب همکاری براي آموزش استاندارد و همچنين برگزاری همايش‌ ها و جشنواره‌ های مشترک بين کانون پرورش فکري خوزستان و اداره کل استاندارد ايجاد شد.

۱۳۹۵/۷/۲۸ - ۱۰:۳۳

مسابقه داستان نیمه تمام «کودکان تشنه اند»
خبرگزاری شبستان: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان فارس، مرکز فرهنگی هنری آباده به مناسبت روز جهانی و هفته ملی کودک جهت شرکت کودکان در مسابقه داستان نویسی با عنوان «کودکان تشنه اند»، فراخوان داد.

۱۳۹۵/۷/۱۹ - ۰۰:۰۰

از سوی دفتر مقام معظم رهبری؛
اختصاص ۸ میلیارد ریال اعتبار به کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان
خبرگزاری شبستان: همزمان با هفته ملی کودک، مبلغ هشت میلیارد ریال اعتبار از سوی دفتر مقام معظم رهبری به تجهیز پروژه های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان شمالی اختصاص یافت.

۱۳۹۵/۷/۱۸ - ۱۳:۱۲

اجرای نمایش «اشک مشک» ویژه محرم برای کودکان آذربایجان غربی
خبرگزاری شبستان:مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان غربی گفت: نمایش «اشک مشک» به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم برای کودکان و نوجوانان استان برگذار می شود.

۱۳۹۵/۷/۱۴ - ۱۴:۳۵

چهارمین نمایشگاه نوشت افزار ايراني اسلامي
چهارمین نمایشگاه نوشت افزار ایرانی- اسلامی با عنوان «ایران نوشت» در حال برگزاری است. در این نمایشگاه جدیدترین محصولات نوشت افزار با طرح های ایرانی و اسلامی به فروش می رسد.

۱۳۹۵/۶/۱۴ - ۲۱:۲۰

هنر نمایش کودکان و نوجوانان را از انزوای فردی خارج می کند
خبرگزاری شبستان: مدیر کل کانون پرورشد فکری کودکان و نوجوانان فارس، هنر نمایش را دارای اثرات مهم آموزشی و تربیتی عنوان کرد و گفت: هنر نمایش کودکان و نوجوانان را از انزوای فردی خارج می کند.

۱۳۹۵/۶/۱۰ - ۱۱:۰۵

برگزاری جشنواره نمایش عروسکی در کانون های پرورش فکری کرمانشاه
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه، گفت: مرحله کشوری این جشنواره امسال در مازندران برگزار می شود که گروه های برتر مرحله استانی در آن حضور خواهند داشت.

۱۳۹۵/۵/۲۷ - ۱۵:۳۲

رشد ۲۰درصدی مخاطبان کانون پرورش فکری در فصل تابستان
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کانون های پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان اصفهان از رشد ۲۰درصدی مخاطبان این کانون در تابستان سال جاری خبرداد.

۱۳۹۵/۵/۲۶ - ۰۸:۱۷