خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸

الثلاثاء ٢١ شوّال ١٤٤٠

Tuesday, June 25, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه موسی حقانی
«غرب زدگی و نفوذ استعمار در ایران»//۳
دشمنی استعمار با تشیع برای آن است که شیعه با وجود ولایت هرگز سکولار نمی شود
حقانی با بیان اینکه استعمار در برخورد با اسلام به دو روش نسخ و مسخ عمل می کند، گفت: عقده آنها نسبت به تشیع برای آن است که شیعه با برخورداری از ولایت، هرگز سکولار نمی شود. سردمداران استعمار، امام زمان(عج) را مانع اصلی تحقق دموکراسی در ایران می دانند.

۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۰:۰۱

«آخرین شاه آخرین دربار» رونمایی می شود
کتابهای «قلم های قد بلند» نوشته محمدرضا سنگری و «آخرین شاه آخرین دربار» نوشته موسی حقانی در راستای طرح «چهل قلم» رونمایی می شوند.

۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۰:۵۶

«ایران پس از انقلاب» بررسی می شود
«ایران پس از انقلاب» در هشتاد و چهارمین جلسه از سلسله جلسات گفت‌وگوهای نوین پژوهشی به میزبانی پژوهشگاه فرهنگ و معارف اسلامی بررسی می شود.

۱۳۹۷/۴/۲۶ - ۱۰:۴۵

موسی حقانی در نشست شیخ فضل‌الله نوری؛ حدیث نامکرر:
تصویری دوگانه از شیخ فضل‌الله وجود دارد/ نیازمند واکاوی اندیشه شیخ
خبرگزاری شبستان: موسی حقانی در نشست «شیخ فضل‌الله نوری؛ حدیث نامکرر» بیان کرد: شیخ فضل الله یکی از چهره های محوری مشروطه است اما بعد از انقلاب اسلامی جای بررسی آرای او خالی مانده است.

۱۳۹۶/۵/۱۱ - ۱۰:۳۸

همایش ملی «اقتصاد مقاومتی، پیوند فرهنگ، سیاست و اقتصاد»//۲
قطع رابطه اقتصاد با فرهنگ و تمدن، اهداف را در حد شعار باقی می گذارد
خبرگزاری شبستان: دبیر علمی همایش اقتصاد مقاومتی با اشاره به اینکه تشریح پیوند فرهنگ و سیاست و اقتصاد در معبر تاریخ، از اهداف اصلی این همایش است، گفت: اگر در بحث اقتصاد مقاومتی به فرهنگ و تمدن سازی نپردازیم، این مهم در حد شعار باقی می ماند.

۱۳۹۵/۱۲/۴ - ۱۴:۰۸