خبرگزاری شبستان

شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷

السبت ١٢ جمادى الأولى ١٤٤٠

Saturday, January 19, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه علیرضا آوایی
مجلس از پاسخ های وزیر دادگستری در مورد علت حصر موسوی و کروبی قانع شد
نمایندگان مجلس شورای اسلامی از پاسخ های وزیر دادگستری در مورد علت حصر آقایان موسوی و کروبی قانع شدند و سوال علی مطهری را در این زمینه وارد ندانستند.

۱۳۹۷/۵/۱۶ - ۱۱:۳۹

در پاسخ به سوال علی مطهری
آوایی: اختیاری در مورد ادامه حصر ندارم/نیازی نیست برای حل مسائل از رهبری هزینه کنیم
وزیر دادگستری در پاسخ به سوال علی مطهری در مورد علت ادامه حصر آقایان موسوی و کروبی گفت: وزیر دادگستری در این زمینه دارای تکلیف نیست زیرا در این باره اختیاری ندارم.

۱۳۹۷/۵/۱۶ - ۱۱:۲۹

با حکم وزیر دادگستری
سرپرست جدید معاونت حقوق مالکیت فکری وزارت دادگستری منصوب شد
وزیر دادگستری در حکمی، دکتر محمود حکمت نیا را به سمت سرپرست معاونت حقوق مالکیت فکری منصوب کرد.

۱۳۹۷/۵/۱۵ - ۱۶:۲۲

آوایی:
ورود حدود ۶ میلیون پرونده به دستگاه قضایی در سال ۹۶
وزیر دادگستری گفت: سال ۹۵ حدود پنج میلیون و ۵۸۵ هزار پرونده یکتا و سال ۹۶ حدود پنج میلیون و ۸۲۵ هزار و ۳۳۱ پرونده یکتا وارد دستگاه قضایی شده است.

۱۳۹۷/۴/۵ - ۱۵:۱۵

وزیر دادگستری خبر داد:
ماموریت شورای امنیت به وزارت دادگستری/جلسه دولت و قوه قضائیه با موضوع فضای مجازی
خبرگزاری شبستان: وزیر دادگستری از برخورد جدی سازمان تعزیرات با کسبه ای که اجناس خود را به بهانه های سیاسی و ارزی احتکار کرده اند، خبر داد.

۱۳۹۷/۲/۲۶ - ۱۲:۴۷

آوایی در دیدار با دادستان کل پاکستان:
لزوم همکاری برای مبارزه با گروه های تکفیری و تروریست
خبرگزاری شبستان: وزیر دادگستری با اشاره به اینکه در چند سال اخیر در چند سال اخیر چهره ای جدا از منطق از اسلام را به دنیا معرفی کرده است، گفت: در این فضا برای مبارزه با گروه های تکفیری و تروریست نیاز بیشتری به همکاری داریم.

۱۳۹۷/۲/۲۲ - ۱۶:۳۵

آوایی در جمع مسئولان قضایی استان خراسان رضوی:
وحدت تنها نسخه شفابخش برای پیشبرد امور کشور است
خبرگزاری شبستان: وزیر دادگستری با اساره به اینکه وحدت و همدلی بین مردم و مسئولان تنها نسخه شفابخش برای پیشبرد امور کشور است، گفت: مسئولان باید با تمام توان در حوزه های تخصصی خود به دنبال حل مشکلات مردم بوده و در برابر مسائل و حوادث خویشتن دار باشند.

۱۳۹۷/۲/۱۸ - ۱۶:۲۸

آوایی:
مسئولان حق غفلت ندارند
خبرگزاری شبستان: وزیر دادگستری گفت: همه ما مسئولان و مدیران کشور در موقعیت سخت و خاص مسئولیت پذیرفته ایم؛ لذا حق نداریم غفلت کنیم.

۱۳۹۷/۲/۱۸ - ۱۰:۳۷

آوایی:
ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در کاهش وقوع جرم موثر است
خبرگزاری شبستان: وزیر دادگستری گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت همه بدی‌ها از جمله جرائم و خودخواهی ها، خودپسندی ها و خودبینی‌ها را کاهش می دهد.

۱۳۹۷/۱/۲۸ - ۱۶:۰۳

آوایی در نخستین اجلاس بین‌المللی عدالت در مراکش:
چالش‌های ملی و بین‌المللی را با گفتگو می توان مدیریت کرد
خبرگزاری شبستان: وزیر دادگستری در نخستین اجلاس بین‌المللی عدالت در مراکش، ضمن تبیین مواضع کشورمان، برجام را یکی از نمونه‌های عینی و عملی مدیریت چالش‌های بین المللی از طریق گفت‌وگو برشمرد.

۱۳۹۷/۱/۱۴ - ۰۸:۰۸

ارتباط مرکز مشاوران و کانون وکلا می تواند بسیاری از مشکلات را حل کند
خبرگزاری شبستان:آوایی با بیان اینکه دعوای کانون وکلا و مرکز مشاوران ناشی از خیالات است، گفت: ارتباط مرکز مشاوران و کانون وکلا می تواند بسیاری از مشکلات را حل کند.

۱۳۹۵/۱۲/۴ - ۱۲:۳۵