خبرگزاری شبستان

شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷

السبت ١١ رمضان ١٤٣٩

Saturday, May 26, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه علیرضا آوایی
وزیر دادگستری خبر داد:
ماموریت شورای امنیت به وزارت دادگستری/جلسه دولت و قوه قضائیه با موضوع فضای مجازی
خبرگزاری شبستان: وزیر دادگستری از برخورد جدی سازمان تعزیرات با کسبه ای که اجناس خود را به بهانه های سیاسی و ارزی احتکار کرده اند، خبر داد.

۱۳۹۷/۲/۲۶ - ۱۲:۴۷

آوایی در دیدار با دادستان کل پاکستان:
لزوم همکاری برای مبارزه با گروه های تکفیری و تروریست
خبرگزاری شبستان: وزیر دادگستری با اشاره به اینکه در چند سال اخیر در چند سال اخیر چهره ای جدا از منطق از اسلام را به دنیا معرفی کرده است، گفت: در این فضا برای مبارزه با گروه های تکفیری و تروریست نیاز بیشتری به همکاری داریم.

۱۳۹۷/۲/۲۲ - ۱۶:۳۵

آوایی در جمع مسئولان قضایی استان خراسان رضوی:
وحدت تنها نسخه شفابخش برای پیشبرد امور کشور است
خبرگزاری شبستان: وزیر دادگستری با اساره به اینکه وحدت و همدلی بین مردم و مسئولان تنها نسخه شفابخش برای پیشبرد امور کشور است، گفت: مسئولان باید با تمام توان در حوزه های تخصصی خود به دنبال حل مشکلات مردم بوده و در برابر مسائل و حوادث خویشتن دار باشند.

۱۳۹۷/۲/۱۸ - ۱۶:۲۸

آوایی:
مسئولان حق غفلت ندارند
خبرگزاری شبستان: وزیر دادگستری گفت: همه ما مسئولان و مدیران کشور در موقعیت سخت و خاص مسئولیت پذیرفته ایم؛ لذا حق نداریم غفلت کنیم.

۱۳۹۷/۲/۱۸ - ۱۰:۳۷

آوایی:
ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در کاهش وقوع جرم موثر است
خبرگزاری شبستان: وزیر دادگستری گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت همه بدی‌ها از جمله جرائم و خودخواهی ها، خودپسندی ها و خودبینی‌ها را کاهش می دهد.

۱۳۹۷/۱/۲۸ - ۱۶:۰۳

آوایی در نخستین اجلاس بین‌المللی عدالت در مراکش:
چالش‌های ملی و بین‌المللی را با گفتگو می توان مدیریت کرد
خبرگزاری شبستان: وزیر دادگستری در نخستین اجلاس بین‌المللی عدالت در مراکش، ضمن تبیین مواضع کشورمان، برجام را یکی از نمونه‌های عینی و عملی مدیریت چالش‌های بین المللی از طریق گفت‌وگو برشمرد.

۱۳۹۷/۱/۱۴ - ۰۸:۰۸

ارتباط مرکز مشاوران و کانون وکلا می تواند بسیاری از مشکلات را حل کند
خبرگزاری شبستان:آوایی با بیان اینکه دعوای کانون وکلا و مرکز مشاوران ناشی از خیالات است، گفت: ارتباط مرکز مشاوران و کانون وکلا می تواند بسیاری از مشکلات را حل کند.

۱۳۹۵/۱۲/۴ - ۱۲:۳۵