خبرگزاری شبستان

شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸

السبت ٩ ربيع الثاني ١٤٤١

Saturday, December 7, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه حمایت از بیماران
رییس هیات امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران خبرداد:
خرید ۱۰ هزار سرنگ اینفلیتور آنژیوگرافی قلبی از تولیدکنندگان داخلی
یوسفی با اشاره به خرید ۱۰ هزار سرنگ اینفلیتور آنژیوگرافی قلبی از تولیدکنندگان داخلی گفت: هیات امنا با پیش پرداخت هزینه‌ها از تولیدکنندگان داخلی حمایت می‌کند.

۱۳۹۸/۸/۱۲ - ۰۹:۳۹

رییس اداره مشارکت‌های فرهنگی و اجتماعی شهرداری اصفهان:
برگزاری اولین نمایشگاه «خط و نقاشی» در حمایت از بیماران پسوریازیس در اصفهان
فروغ صادقیان با اشاره به برگزاری اولین نمایشگاه «خط و نقاشی» در حمایت از بیماران پسوریازیس گفت: بیماری پسوریازیس که با نام‌های بیماری صدف پوستی یا صدفک هم شناخته می‌شود یک بیماری خود ایمنی پوستی است که خود را با خارش و التهاب پوست بدن بروز می‌دهد.

۱۳۹۸/۶/۲۴ - ۱۲:۵۶

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر:
لزوم گسترش فرهنگ نیک و نیک‌خواهی در سطح جامعه
سعید کشمیری گفت: باید فرهنگ نیک و نیک‌خواهی را در جامعه گسترش دهیم تا مردم در خیر جمعی مشارکت کنند.

۱۳۹۸/۵/۱۲ - ۱۷:۱۷

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر:
حمایت از خانواده‌های بیماران از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است
آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری تاکید کرد: حمایت از خانواده‌های بیماران از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

۱۳۹۸/۵/۱۲ - ۱۶:۵۴

دفتر نمایندگی بیماری های خاص در کرمانشاه افتتاح می شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری کرمانشاه، گفت: بیماران مبتلا به بیماری های نادر در استان شناسایی شده اند و مقدمات برای افتتاح این دفتر از طریق دستگاه های مربوطه و وزارت کشور در حال انجام است.

۱۳۹۵/۵/۲۷ - ۱۰:۱۹

آغاز طرح آمایش موقوفه کرکوکی/ حمایت موقوفه از ۵ هزار بیمارخاص و صعب العلاج
خبرگزاری شبستان:رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه دو کرمانشاه، گفت: مستأجرین موقوفه کرکوکی با پرداخت به موقع اجارات ما را در اجرای امینانه نیات واقف خیراندیش یاری دهند.

۱۳۹۵/۴/۲۶ - ۰۹:۰۹

کارگاه خیاطی بیماران ام.اس
انجمن پیوند مهربخش اترک خراسان شمالی با هدف اشتغالزایی بیماران «ام.اس » با راه اندازی کارگاه خیاطی فرصتی مناسب برای اشتغال فراهم کرده که در مرحله اول با دوخت کیسه های پارچه ای و جایگزینی آن با کیسه های پلاستیکی به حفظ پاکی محیط زیست شتافته است.

۱۳۹۴/۵/۱۱ - ۱۰:۲۲

مسئولان در حمایت از بیماران کلیوی نقش بسزایی دارند
خبرگزاری شبستان: مسئول انجمن حمایت از بیماران کلیوی خدابنده با اشاره به این که مسئولان زنجان در حمایت از بیماران کلیوی نقش بسزایی دارند، اظهار کرد: مسئولان با حمایت های مادی ومعنوی برای اشتغال زایی بیمارانی که توانایی فعالیت اقتصادی دارند، این انجمن را یاری کنند.

۱۳۹۳/۷/۱۶ - ۰۸:۵۲