خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸

الاثنين ١٩ ذو القعدة ١٤٤٠

Monday, July 22, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه اکبر ترکی
نماینده شهرستان های فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت در مجلس شورای اسلامی:
فاینانس داخلی یا خارجی، راه آهن اصفهان را به اهواز می رساند
ترکی با اشاره به طولانی شدن پروژه راه آهن اصفهان به اهواز و یادآوری اینکه بودجه کنونی آن، ۲۳ میلیارد تومان است، گفت: بودجه دولتی توانایی پایان این طرح را ندارد.

۱۳۹۸/۴/۲۵ - ۱۲:۳۹

اکبر ترکی مطرح کرد؛
عزم جدی برای ساماندهی آب استان اصفهان وجود ندارد/مجمع نمایندگان در حوزه آب یک صدا عمل کرد
سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: آب شرب فارغ از جناح‌های سیاسی از جمله دغدغه‌های اصلی مردم و نمایندگان استان اصفهان به شمار می‌رود که در این راستا مجمع نمایندگان در این دوره از مجلس یک صدا عمل کرده‌اند.

۱۳۹۸/۴/۲۰ - ۰۸:۴۳

اکبر ترکی :
۵ روستای چادگان، فاقد آب شرب است/اختصاص۱۲ میلیارد تومان اعتبار پروژه فاضلاب چادگان
نماینده مردم شهرستان های چادگان، فریدن، فریدونشهر و بوئین میاندشت در مجلس با یادآوری اینکه شهرستان چادگان در کنار سد زاینده رود قرار دارد، گفت: ۵ روستای بخش مرکزی چادگان از آب شرب سالم بهداشتی محروم هستند.

۱۳۹۸/۴/۱۶ - ۱۲:۰۱

نماینده مردم بوئین میاندشت، چادگان، فریدن و فریدونشهر در مجلس
مجلس قانون بانکداری اسلامی را بررسی می‌کند/ تامین مسکن، تصمیم اساسی مجلس
ترکی از دو تصمیم اساسی مجلس در خصوص قانون بانکداری اسلامی و تامین مسکن در ماه‌های آینده خبر داد.

۱۳۹۸/۳/۲۶ - ۱۱:۳۹

اکبر ترکی:
خروج از پروتکل الحاقی، گام بعدی ایران پس از مهلت ۶۰ روزه است
نماینده مردم چادگان، فریدن، فریدونشهر و بوئین میاندشت در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه اعتقادی به ساخت بمب هسته ای نداریم، گفت: اگر در این مهلت ۶۰ روز از کشورهای اروپایی تعلل دیده شود، خروج از پروتکل الحاقی حرکت بعدی ایران خواهد بود.

۱۳۹۸/۳/۴ - ۱۲:۱۷

اکبر ترکی خبر داد:
آغاز گاز رسانی به روستاهای شهرستان فریدونشهر
نماینده مردم شهرستان های فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت گفت: کلنگ گازرسانی به فریدونشهر بعد از ماه رمضان به زمین زده خواهد شد و امید است تا پاییز، کار به سرانجام برسد و ۱۱ روستا از نعمت گاز برخوردار شوند.

۱۳۹۸/۲/۲۳ - ۱۱:۵۳

اکبر ترکی:
۲۸۰۰ هکتار زمین برای کشاورزی آزاد شد/ لزوم تقویت جایگاه روستا
نماینده مردم فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت با اشاره به اینکه ۲ هزار و ۸۰۰ هکتار زمین برای کشاورزی از منابع طبیعی آزاد شده است، گفت: گاهی یک روستای کوچک نقش یک پادگان هزار نفری را بازی می کند و امنیت کشور را تثبیت می کنند.

۱۳۹۸/۲/۱۶ - ۰۷:۵۷

اکبر ترکی:
آبگیری سد بلطاق حداقل خواسته مردم بوئین‌میاندشت است
نماینده مردم شهرستان‌های بوئین‌ میاندشت، فریدن، فریدونشهر و چادگان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اعتراض‌های هفته گذشته در صحن علنی مجلس، گفت: سد بلطاق با دستور وزیر نیرو به‌زودی به‌میزان ۷ میلیون مترمکعب آبگیری خواهد شد.

۱۳۹۸/۲/۲ - ۰۷:۴۰

دکترترکی در دامنه مطرح کرد:
گسترش بخش اورژانس در غرب استان اصفهان /۵ دستگاه آمبولانس در راه است
نماینده مردم شهرستان های فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت با اشاره به اینکه ۵ دستگاه آمبولانس به منطقه وارد می شود، گفت: اورژانس در شهرهای رزوه و دامنه استقرار می‌یابد و مطالعه جامع برای اورژانس اسکندری و ماهور در حال انجام است.

۱۳۹۷/۱۲/۱۰ - ۱۵:۴۷

ترکی در مسجد جامع شهر رزوه:
بیانیه گام دوم درس حوزه و دانشگاه شود/ ریشه مشکلات اقتصادی داخلی است
نماینده مردم چادگان، بوئین میاندشت، فریدن و فریدونشهر با بیان اینکه بیانیه گام دوم انقلاب باید درس حوزه و دانشگاه شود، گفت: اگر مسئولان در مسیر این بیانیه قدم بردارند، انقلاب به خوبی پیش خواهد رفت و وابسته دیگر کشورها نیستیم و نخواهیم شد.

۱۳۹۷/۱۲/۵ - ۱۱:۰۳

ترکی در نماز جمعه فریددونشهر:
تصویب CFT و FATF برای شناخت تروریست و حامیان آن دروغ است
نماینده مردم شهرستان های فریدونشهر، فریدن، چادگان و بوئین میاندشت در مجلس شورای اسلامی گفت: آزموده را آزمودن خطاست، اروپا و آمریکا و بیگانگان با ما نیستند و ما باید به خودمان برگردیم.

۱۳۹۷/۱۱/۲۶ - ۲۲:۴۶

ترکی:
ایران به طرح نفت در برابر غذا نیازی ندارد/ رتبه تک رقمی ایران در تولید مواد غذایی
نماینده مردم چادگان، فریدن، فریدونشهر و بوئین میاندشت در مجلس شورای اسلامی گفت: کشوری که در تولید محصولات کشاورزی بین رتبه چهارم تا هجدهم جهان قرار دارد، گرفتار آمریکا، اسرائیل و اروپا نخواهد شد که نیازمند نفت در برابر غذا باشد.

۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۳:۰۴

اکبر ترکی:
۸۰ روستای فریدونشهر با تانکر آب رسانی می شود
نماینده مردم شهرستان های بویین میاندشت، فریدن، فریدونشهر، چادگان در مجلس شورای اسلامی گفت: فریدونشهر حوزه آبریز دز و کارون و زاینده رود است اما ۸۰ روستای این شهرستان با تانکر آبرسانی می شود.

۱۳۹۷/۱۱/۲۱ - ۰۸:۵۸

ترکی در بویین میاندشت:
سد زاینده رود سه باردیگر باز می شود/ رها شدن ۴۴۰ میلیون مترمکعب آب
نماینده بویین میاندشت، با بیان اینکه ۴۴۰ میلیون مترمکعب آب در این چهار مرتبه بازگشایی زاینده رود از منطقه خارج می شود، گفت: تنها شش و نیم میلیون مترمکعب برای شرب چهار شهرستان فریدن، فریدونشهر، چادگان و بویین میاندشت در نظر گرفته شده است.

۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۰۸:۳۶

ترکی در فریدن:
حمایت تلویحی از وزارت «سعید نمکی»/ مدیریت وزارت بهداشت قابل تحسین است
نماینده مردم فریدن در مجلس شورای اسلامی، گفت: دکتر نمکی شخصیتی است که هم واقف به قانون گذاری و اعتبارات است و هم مدیریت بسیار در خور تحسین دارد که در صورت انتخاب و رأی اعتماد نمایندگان می‌توانیم بهترین استفاده را در حوزه سلامت داشته باشیم.

۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۳:۳۰

حسینعلی شهریاری:
تخصیص یک دستگاه آمبولانس به فریدونشهر/شناسایی کمبودهای بهداشت و درمان، هدف سفر به اصفهان
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: نیروی انسانی حداقلی برای پنج تخصص اصلی بیمارستان رسول اکرم (ص) فریدونشهر تا پایان آذر ماه تامین می شود و یک دستگاه آمبولانس برای ارتقای ناوگان حمل و نقل اختصاص خواهد یافت.

۱۳۹۷/۹/۱۷ - ۱۰:۱۱

نماینده فریدن در مجلس:
استیضاح وزیر راه به علت سوءمدیریت و عدم رعایت عدالت در این زمینه است
خبرگزاری شبستان:نماینده مردم فریدن و فریدون شهر از جمله دلایل استیضاح های وزیر راه را استیضاح وزیر راه به علت سوءمدیریت و عدم رعایت عدالت در این زمینه دانست.

۱۳۹۵/۱۲/۱ - ۱۰:۵۶