خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸

الاثنين ١٤ صفر ١٤٤١

Monday, October 14, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی
عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی:
ترسیم نظام حمایتی از دانشگاه‌ها ضرورت دارد
یوسف نژاد بابیان اینکه رشته‌های موجود در دانشگاه‌های مازندران باید با شرایط اقتصادی، کشاورزی، آب‌وهوا، اکولوژی، جنگل و تطبیق داشته باشد، گفت: در حال حاضر وضعیت دانشگاهی ما با این نیازها فاصله دارد و ترسیم نظام حمایتی از دانشگاه‌ها ضرورت دارد.

۱۳۹۸/۶/۲۶ - ۱۶:۵۸

مدیر کانون های مساجد مازندران:
نام نویسی بیش از ۱۱۶هزار نفر مازندرانی در سامانه سجا
حجت الاسلام علیخانی گفت: ۱۱۶هزار و ۹۰۰نفر از مازندرانی ها در سامانه سجا«سامانه بچه های مسجد» نام نویسی شدند.

۱۳۹۸/۲/۸ - ۱۳:۳۰

در آینده ای نزدیک:
تشریح فعالیت کانون های مساجد در مجمع نمایندگان مازندران
علی اصغر یوسف نژاد نماینده مردم شهرستان های ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی امروز(۸اردیبهشت) با حضور در ستادهماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد مازندران قول مساعد جهت نشست این ستاد با مجمع نمایندگان استان دادند.

۱۳۹۸/۲/۸ - ۱۲:۴۹

نماینده ساری و میاندرود در مجلس عضو سامانه بچه های مسجد شد
نماینده مردم شهرستان های ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی با حضور در ستادهماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد مازندران عضو سامانه بچه های مسجد شد.

۱۳۹۸/۲/۸ - ۱۱:۰۶

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی:
بهترین دستاورد انقلاب اسلامی نقش مردم در تصمیم گیری های نظام است
یوسف نژاد با بیان اینکه انقلاب اسلامی آینده امیدوارکننده با اتکای به مردم دارد، گفت: بهترین دستاورد انقلاب اسلامی، نقش مردم در تصمیم گیری های نظام است.

۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۲:۲۵

اختصاص یک کرسی به اتاق تعاون در بودجه ۹۷/مازندران رتبه بالایی در تشکیل تعاونی دارد
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی با برشمردن اهمیت تعاونی ها در ارتقای اقتصاد کشور، گفت: در نگارش بودجه سالانه ۹۷ که در آذر ماه سال جاری اتفاق می افتد یک کرسی به اتاق تعاون اختصاص یافته است.

۱۳۹۶/۶/۲۱ - ۱۵:۲۳

مشارکت مردم در تصمیم گیری های ملی و محلی استحکام نظام را همراه دارد
خبرگزاری شبستان:نماینده مردم شهرستان های ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی گفت: اتحاد و انسجامی که بین مردم وجود دارد و مشارکت مردم در تصمیم گیری های ملی و محلی می تواند این را به اثبات برساند که هر روز نظام بااراده و خواست مردم مستحکم تر می شود.

۱۳۹۶/۲/۲۹ - ۱۸:۳۴

مجلس آماده بروزرسانی قانون جامع مطبوعات است/ خبرنگاری به عنوان یک اصل حرفه ای پذیرفته شود
خبرگزاری شبستان: عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی اینکه فردی بدون تخصص وارد عرصه خبر شود کم توجهی به فعالان این حرفه است،گفت: قانون جامع مطبوعات باید مطابق با شرایط سیاسی و اجتماعی تغییر کند و مجلس آمادگی بروزرسانی این قوانین را دارد .

۱۳۹۵/۱۱/۲۲ - ۱۷:۴۲