خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹

الخميس ١٤ جمادى الثانية ١٤٤٢

Thursday, January 28, 2021

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه رفراندوم
شبستان گزارش می دهد
​۱۲ فروردین ماه سال ۵۸ در گلستان چه گذشت؟/ روزی که روح انقلاب در کالبد ملت ایران ریشه دواند
خارکوهی با اشاره به واقعه ۱۲ فروردین ماه سال ۵۸ در گلستان گفت: مردم مناطق فارس نشین گرگان و دشت سابق در رفراندوم جمهوری اسلامی سال ۵۸ حضور باشکوهی داشتند.

۱۳۹۹/۱/۱۲ - ۱۸:۲۴

شبستان گزارش می دهد
روز جمهوری اسلامی، مصداق عینی مردم سالاری و بزرگترین هدیه ملی و مذهبی
روز جمهوری اسلامی، مصداق عینی مردم سالاری و بزرگترین هدیه ملی و مذهبی است که شخصیت واقعی ملت ایران در مقابله با مستکبران و دفاع از مستضعفان در این روز به جهانیان شناسانده شد.

۱۳۹۹/۱/۱۲ - ۱۵:۰۹

امام جمعه آبادان بیان کرد:
نامزدها به نتیجه آرای مردم تمکین کنند/ تعیین سرنوشت کشور به دست مردم، نمونه بارز مردم سالاری دینی است
حجت الاسلام ابراهیمی پور انتخابات را آبروی ملی مردم ایران اسلامی خواند و گفت: تعیین سرنوشت کشور به دست مردم، نمونه بارز مردم سالاری دینی است.

۱۳۹۸/۱۲/۲ - ۱۶:۰۱

امام جمعه قائمشهر:
 شرکت در انتخابات سهیم شدن در منافع و اقتدار کشور است
آیت الله معلمی، شرکت در انتخابات را سهیم شدن در منافع و اقتدار کشور دانست و بر حضور همه اقشار در آن، تاکید کرد.

۱۳۹۸/۱۲/۲ - ۱۵:۵۵

امام جمعه زاهدان:
انتخابات رفراندوم خودجوش برای حمایت از انقلاب اسلامی است
امام جمعه زاهدان با اشاره به اینکه فارغ از روابط قومی و قبیله ای فرد اصلح را انتخاب کنیم، گفت: انتخابات رفراندوم خودجوش برای حمایت از انقلاب اسلامی است.

۱۳۹۸/۱۲/۲ - ۱۴:۱۰

امام جمعه سیمرغ:
حماسه ۹ دی رفراندوم عظیم ملت ایران در دفاع از ولایت بود
حجت‌الاسلام یوسفی از حماسه ۹ دی به عنوان رفراندوم عظیم ملت ایران در دفاع از ولایت یاد کرد و از برگزاری یادواره شهدای سیمرغ با محوریت شهید احمد کشوری با سخنرانی نماینده ولی فقیه در مازندران خبر داد.

۱۳۹۸/۱۰/۸ - ۰۹:۳۱

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد
دو قطبی سازی مسائل، سمی برای نظام است
رجبی با اشاره به اینکه فضای گفتگو را در سطح ملی نه ایجاد و نه مدیریت شده است، گفت: این فضا باید به وجود بیاید این فضا که مردم همیشه در تصمیم ها در ابهام بمانند، باعث سردرگمی مردم می شود و دو قطبی سازی مسائل، سمی برای نظام است.

۱۳۹۸/۸/۹ - ۱۲:۵۲

رفراندوم در شهر آلمانی نتیجه نداد/مردم خیابان بدون اسم دوست دارند
هفته پیش در شهر آلمانی هیلگرمیسن رفراندومی عجیب برگزار شد و طی آن مردم شهر تصمیم گرفتند خیابان های خود را بدون اسم رها کنند.

۱۳۹۷/۱۱/۲۱ - ۱۴:۱۴

باهنر در نشست خبری:
راه حل امروز یمن گفت و گوی یمنی با یمنی است
خبرگزاری شبستان: دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین با اشاره به اینکه راه حل امروز یمن گفت و گوی یمنی با یمنی است، گفت: باید رضایت حکومت یمن در این مذاکرات مطرح باشد و بدون اجازه هیچ کشوری نمی شود در امور آنها دخالت کرد.

۱۳۹۶/۱۲/۸ - ۱۶:۳۲

محمودیان در سلسله جلسات بحث آزاد:
مشروعیت این نظام از مردم است
خبرگزاری شبستان: عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت با اشاره به اصل ۵۹ قانون اساسی که اشاره به رفراندوم در کشور دارد، اظهار داشت: این اصل برای پذیرفتن مشروعیت رای مردم است.

۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۲۰:۵۹

دبیرکل حزب زنان جمهوری اسلامی:
باید از قدرت در جامعه اسلامی برای تقویت نظام استفاده شود
خبرگزاری شبستان: آلیا با اشاره به اینکه باید از قدرت در جامعه اسلامی برای تقویت نظام استفاده شود، گفت: در جامعه‌ای که افراد حرف شان با عمل آنها مغایرت دارد سوژه های مفیدی برای یادگیری نیستند.

۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۱۴:۴۴

مردم، حضور گسترده در راهپیمایی۲۲بهمن را احساس مسئولیت می دانند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه نوشهر با اشاره به اینکه مردم، حضور گسترده و باشکوه در این راهپیمایی را احساس مسئولیت می دانند، گفت: محمد جواد لاریجانی، معاون امور بین الملل قوه قضائیه، سخنران این راهپیمایی باشکوه و مهم است.

۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۱۲:۱۳