خبرگزاری شبستان

جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸

الجمعة ١٦ ذو القعدة ١٤٤٠

Friday, July 19, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه صندوق قرض الحسنه امداد ولایت
پرداخت ۴.۶ میلیارد تومان تسهیلات به مددجویان کهگیلویه و بویراحمد
مبشری گفت: از محل اعتبارات صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت چهار میلیارد و ۶۸۷ میلیون تومان تسهیلات خودکفایی، کارگشایی در سال جاری به مددجویان تحت حمایت پرداخت شد.

۱۳۹۸/۲/۲۸ - ۱۵:۲۰

۲۵ میلیارد تومان تسهیلات به مددجویان کهگیلویه و بویراحمد پرداخت شد
مدیر امور شعب صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۲۵ میلیارد و ۵۵۰ میلیون تومان تسهیلات کارگشایی و خودکفایی از محل اعتبارات این صندوق به مددجویان تحت حمایت در ۱۱ ماهه سال جاری پرداخت شد.

۱۳۹۷/۱۲/۸ - ۱۳:۳۴

۵۷۰۱ مورد تسهیلات به مددجویان کهگیلویه و بویراحمد پرداخت شد
مدیر امور شعب صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۵۷۰۱ تسهیلات کارگشایی، خودکفایی و مسکن از محل اعتبارات این صندوق به مددجویان تحت حمایت از ابتدای سال جاری تاکنون پرداخت شد.

۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۱۳:۲۰

مدیرکل کمیته امداد مطرح کرد:
پرداخت ۳۱۵۸ مورد تسهیلات خودکفایی و کارگشایی به مددجویان کهگیلویه و بویراحمد
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد گفت: سه هزار و ۱۵۸مورد تسهیلات قرض‌الحسنه کارگشایی و خودکفایی از ابتدای سال جاری تاکنون از محل منابع صندوق امداد ولایت به مددجویان کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد پرداخت‌ شده است.

۱۳۹۷/۷/۳۰ - ۱۸:۳۰

دعوت از خیرین برای سرمایه گذاری در صندوق قرض الحسنه امداد ولایت
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره)استان کرمان از خیرین دعوت کرد تا با سرمایه گذاری در صندوق قرض الحسنه امداد ولایت، در کمک به محرومین و نیازمندان سهیم باشند.

۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۳:۴۷