خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹

الأحد ٨ شوّال ١٤٤١

Sunday, May 31, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مجید پورعیسی
شبستان گزارش می دهد؛
ریز و درشت بودجه خراسان جنوبی در سال ۹۹
رئیس مجمع نمایندگان خراسان جنوبی معتقد است که ارقام بودجه سال ۹۹ استان بر روی کاغذ، استان را توسعه نخواهد داد بلکه پروژه های ملی از جمله ساخت ۱۰ هزار واحد مسکونی، ایجاد هزار هکتار گلخانه و ... توسعه استان را به دنبال خواهد داشت.

۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۰۸:۳۲

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خراسان جنوبی ؛
بخشی از اعتبارات کانونهای مساجد از استان تامین می شود/ وعده پورعیسی به خبرنگاران
پورعیسی با اشاره به اینکه بخشی از اعتبارات و امکانات کانون‌های مساجد را استان و بخشی را وزارتخانه باید تامین کند، گفت: در حال حاضر کانون های فرهنگی و هنری مساجد در استان فعال هستند و ظرفیت سازی خوبی کرده اند.

۱۳۹۸/۳/۴ - ۰۹:۵۷

مجید پورعیسی به عنوان سرپرست استانداری خراسان شمالی منصوب شد
"مجید پورعیسی" معاون هماهنگي امور اقتصادي «خباز» استاندار بازنشسته خراسان شمالي به عنوان سرپرست استانداری خراسان شمالی منصوب شد.

۱۳۹۷/۸/۲۶ - ۲۲:۰۱

معاون استاندار خراسان شمالی:
برخورد ما با نخبگان اقتصادی نباید قهری باشد
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار خراسان شمالی تأکید کرد: باید نخبگان اقتصادی استان را درک کنیم و برخوردهای ما با آنان قهری نباشد و ادبیات ما با تولیدکنندگان به عنوان مالکان کار عوض شود.

۱۳۹۷/۴/۱۳ - ۱۴:۲۰

راه اندازی سامانه نقشه جامع سرمایه گذاری در خراسان شمالی
خبرگزاری شبستان: در ششمین نشست شورای برنامه ریزی و توسعه خراسان شمالی جزئیاتی از سامانه نقشه جامع سرمایه گذاری بر مبنای آمایش سرزمین ارائه شد و مدیران دستگاه های مرتبط، پیشنهاد و انتقادات خود را مطرح کردند.

۱۳۹۶/۶/۳۰ - ۰۸:۱۱

رئیس سازمان برنامه و بودجه خراسان شمالی:
اولویت های حوزه فرهنگ و هنر باید بر اساس برنامه ششم احصاء شود
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان برنامه و بودجه خراسان شمالی گفت: اولویت ها و برنامه های حوزه فرهنگ و هنر باید بر اساس برنامه ششم احصاء شود و در این زمینه کارشناسان ما در راستای برنامه ریزی فعالیت ها همکاری لازم را خواهند داشت.

۱۳۹۶/۳/۲۸ - ۱۲:۳۹

با حضور معاون رئیس جمهور؛
آئین تکریم و معارفه رئیس سازمان برنامه و بودجه خراسان شمالی
خبرگزاری شبستان: آئین تکریم و معارفه رئیس سازمان برنامه و بودجه خراسان شمالی با حضور «محمد باقر نوبخت» معاون رئیس جمهور در بجنورد برگزار شد.

۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۱۶:۳۹