خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸

الاثنين ٢١ صفر ١٤٤١

Monday, October 21, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مرحله کشوری
۲۳ نماینده خراسان رضوی در مسابقات کشوری قرآن کریم رقابت می کنند
۱۰ نماینده از استان خراسان رضوی در بخش برادران و ۱۳ نماینده در بخش خواهران در مرحله کشوری چهل و دومین دوره مسابقات قرآن کریم رقابت می کنند.

۱۳۹۸/۷/۶ - ۱۴:۴۵

رئیس اداره قرآنی اوقاف و امور خیریه استان خبرداد:
اعزام شش نماینده از هرمزگان به مرحله کشوری مسابقات قرآن
حجت الاسلام رنجبر گفت: شش نفر از برگزیدگان مسابقات قرآن استان هرمزگان به مرحله کشوری مسابقات قرآن کریم که در اصفهان برگزار می شود، اعزام خواهند شد.

۱۳۹۸/۷/۳ - ۱۹:۰۳

مسئول دبیرخانه کانون های مساجد استان البرز:
مسابقات قرآنی مدهامتان در راستای تثبیت سبک زندگی اسلامی است
شکری با اشاره به این که گسترش فعالیت های فرهنگی قرآنی در مساجد از اولویت های کانون های فرهنگی هنری است، گفت: برگزاری جشنواره های قرآنی در راستای تثبیت سبک زندگی اسلامی است و مدهامتان هرساله در جذب مخاطب بسیار موفق می باشد.

۱۳۹۸/۲/۱۶ - ۱۶:۳۴

شرکت‌کننده مسابقات کشوری مدهامتان:
دشمنان قادر به انحراف نوجوانان از مسیر اسلام و قرآن نیستند
سعید با اشاره به حضور بخش عمده‌ای از جوانان در فعالیت‌های قرآنی گفت: دشمنان قادر به انحراف نوجوانان از مسیر اسلام و قرآن نیستند.

۱۳۹۸/۲/۱۴ - ۱۷:۱۴

شرکت‌کننده مسابقات کشوری مدهامتان:
دشمنان نمی‌توانند بر نوجوانان و جوانان مؤمن تسلط یابند
عباسی بیات با اشاره به کسب موفقیت‌های بسیار با روی‌آوری به قرآن گفت: دشمنان نمی‌توانند بر نوجوانان و جوانان مؤمن تسلط یابند.

۱۳۹۸/۲/۱۴ - ۱۷:۰۶

داور مسابقات کشوری مدهامتان:
مسابقات مدهامتان یکی از برندهای قرآنی کشور شده است
موسوی با اشاره به حضور فعالان در عرصه قرآن در مسابقات مذکور گفت: مسابقات مدهامتان از نظر نحوه اجرا در کشور درخشیده و یکی از برندهای کشور شده است.

۱۳۹۸/۲/۱۴ - ۱۳:۱۷

شرکت کننده مسابقات کشوری مدهامتان:
تنها راه نجات نوجوانان قرآن و توسل به اهل بیت(ع) است
حجازی با اشاره به نشانه های آخر الزمان که امروزه نمایان است، گفت: متاسفانه بسیاری از نوحوانان به شأن و شخصیت اصلی خودشان اهمیت نمی دهند و به مسایل بی فایده توجه می کنند؛ باید بدانند که تنها راه نجات آنان، قرآن و توسل به اهل بیت(ع) است.

۱۳۹۸/۲/۱۴ - ۱۳:۰۹

شرکت کننده مسابقات کشوری مدهامتان:
مسابقات مدهامتان باعث ترویج فرهنگ قرآنی شده است
صفر زاده با اشاره به این که مدهامتان سبب جذب دانش آموزان به قرآن شده است، گفت: امسال نسبت به سال های گذشته پیشرفت چشمگیری داشته و فرهنگ قرآنی را رواج داده است.

۱۳۹۸/۲/۱۴ - ۱۲:۵۸

شرکت کننده مسابقات کشوری مدهامتان:
برنامه‌های آموزشی مرحله کشوری مسابقات مدهامتان بسیار مفید بود
موسوی با اشاره به برگزاری مسابقات به بهترین نحو ممکن در مشهد گفت: برگزاری مسابقات کشوری مدهامتان در نزدیکی حرم مطهر رضوی به خوبی برگزار شد.

۱۳۹۸/۲/۱۴ - ۱۱:۵۸

شرکت کننده مسابقات کشوری مدهامتان:
تعداد قرآن‌ آموزان در سطح کشور افزایش یافته است
شرکت کننده مسابقات کشوری مدهامتان گفت: تعداد قرآن‌ آموزان در سطح کشور افزایش یافته اما هنوز به درجه اصلی نرسیدیم، باید بیش از این به حوزه قرآن توجه شود.

۱۳۹۸/۲/۱۳ - ۱۶:۵۴

شرکت کننده مرحله کشوری مدهامتان:
حضور در مسابقات مدهامتان باعث پیشرفت قرآن آموزان می شود
ضیاء دوست با اشاره به شرایط سنی که در مسابقات مدهامتان لحاظ گردیده است، گفت: باید فرصت حضور نوجوانان در مراحل کشوری را تقویت نمود که این امر سبب افزایش انگیزه و تمامی جوانان قرآن آموز در رشته های مختلف می شود.

۱۳۹۸/۲/۱۳ - ۱۱:۵۴

رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد کشور:
تمام برنامه‌های سیزدهمین دوره مسابقات مدهامتان الکترونیکی اجرا شد
حجت الاسلام ارزانی با بیان اینکه توسعه قرآن و اُنس با قرآن برای بچه‌های مسجد هدف اصلی کانون های مساجد است گفت: کلیه برنامه‌های سیزدهمین دوره مسابقات قرآنی مدهامتان به‌صورت الکترنیکی اجرا شد.

۱۳۹۸/۲/۱۳ - ۰۱:۲۱

شرکت کننده مسابقات کشوری مدهامتان:
مرحله کشوری سیزدهمین دوره مسابقات مدهامتان خوب و عادلانه برگزار شد
کریمی گفت: این مسابقات در نوجوانان تاثیر به سزایی دارد و با ادامه روند برگزاری آن می توان جامعه را به شیوه بهتری اداره نمود زیرا با افزایش مسابقات قرآنی جامعه مذهبی تری داریم.

۱۳۹۸/۲/۱۲ - ۲۲:۵۴

استاد حوزه و دانشگاه:
قرآن و عترت بالهای رسیدن به موفقیت های قرآنی است
حجت الاسلام راستگو با بیان اینکه بزرگترین معلم عالم هستی خالق حق‌تعالی است، گفت: قرآن و عترت بالهای رسیدن به موفقیت های قرآنی است.

۱۳۹۸/۲/۱۲ - ۲۰:۱۱

ناظر هئیت داوران مسابقات قرآنی مدهامتان:
هیچگونه اشتباهی در امر قضاوت مسابقات مدهامتان صورت نگرفته است
ستوده نیا با بیان اینکه هیچگونه اشتباهی در امر قضاوت مسابقات قرآنی مدهامتان صورت نپذیرفت، گفت: داوران ما در عرصه‌های مختلف از جمله عرصه قرآن عدالت را سرلوحه کار خود می‌دانند و الحمدلله مشکلی در امر قضاوت وجود نداشته است.

۱۳۹۸/۲/۱۲ - ۱۹:۵۶

بیانیه هیئت داوران مرحله کشوری سیزدهمین دوره مسابقات مدهامتان
هیئت داوران سیزدهمین دوره مسابقات قرآنی مدهامتان در بیانیه پایانی این رویداد قرآنی بر تحقق شعار (مسجد پایه و خانواده‌محور) در این دوره از مسابقات تاکید کردند.

۱۳۹۸/۲/۱۲ - ۱۹:۳۶

قائم مقام جامعه مدرسین حوزه علمیه:
کانون‌های مساجد نقشی محوری در شناسایی و پرورش نخبگان قرآنی دارند
آیت الله مقتدایی گفت: کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد نقشی محوری در شناسایی و پرورش نخبگان قرآنی دارند و باید به این افراد نخبه علوم قرآنی را بیاموزیم.

۱۳۹۸/۲/۱۲ - ۱۹:۲۷

دبیر شورای توسعه قرآن کشور:
۵ هزار موسسه قرآنی در کشور فعال است
حجت الاسلام محمدی با اشاره به اینکه راهبرد اصلی جمهوری اسلامی، مسجد داری و حضور پررنگ همه انسان‌ها بوده، گفت: اکنون به بیش از ۵ هزار موسسه قرآنی در کشور فعال است.

۱۳۹۸/۲/۱۲ - ۱۹:۱۲

رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد کشور:
بالاترین رقم بودجه فرهنگی سال ۹۸ به حوزه قرآنی اختصاص می ‌یابد
حجت الاسلام ارزانی گفت: بالاترین رقم بودجه فرهنگی سال ۹۸ در حوزه قرآنی خواهد بود، زیرا قرآن باید در راس امورات باشد و هیچ موضوعی بالاتر و ارجح‌تر از موضوع قرآن نبوده و نیست.

۱۳۹۸/۲/۱۲ - ۱۹:۰۴

پیام وزیر ارشاد به اختتامیه سیزدهمین دوره مسابقات قرآنی مدهامتان
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به مناسبت اختتامیه سیزدهمین دوره مسابقات قرآنی مدهامتان ویژه کانون های فرهنگی و هنری مساجد پیام ارسال کرد.

۱۳۹۸/۲/۱۲ - ۱۷:۴۲