خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸

الاثنين ٠ رجب ١٤٤١

Monday, February 24, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه کتاب و کتابخوانی
ضرورت توجه بیشتر مسئولین فرهنگی چهارمحال و بختیاری به بحث کتاب و کتابخوانی
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی امنیتی استاندار چهارمحال و بختیاری بابیان اینکه تمدن ما در بحث دین و فرهنگ انس و الفتی دیرینه و همیشگی با کتاب و کتابخوانی وجود داشته است، بر ضرورت توجه بیشتر مسئولین فرهنگی به بحثت کتاب و کتابخوانی در استان تأکید کرد.

۱۳۹۶/۹/۱ - ۱۴:۲۱

کتاب پلی به سوی انسان سازی است
خبرگزاری شبستان: سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میامی، کتاب را پلی به سوی انسان سازی دانست وگفت: ترویج فرهنگ مطالعه در بین اقشار مختلف جامعه اهمیت دارد.

۱۳۹۶/۸/۳۰ - ۱۰:۴۶

قصه و نقاشی ابزارارتباطی موثر در پرورش افق فکری نوآموزان است
خبرگزاری شبستان: مدیر آموزش وپرورش ناحیه یک بندرعباس با بیان اهمیت اجرای برنامه های ارتباطی موثر برای جذب نوآموزان، گفت:قصه و نقاشی از ابزارهای ارتباطی موثر در پرورش افق فکری نوآموزان محسوب می شوند.

۱۳۹۶/۸/۲۹ - ۱۵:۳۴

تجلیل از فعالان کتاب و کتاب خوانی در کرمانشاه
خبرگزاری شبستان: اولین گام سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب کرمانشاه پاسداشت زحمات فعالان حوزه نشر و ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی بود.

۱۳۹۶/۸/۲۱ - ۱۲:۱۳

برگزاری بیش از ۹۰ عنوان برنامه هفته کتاب و کتابخوانی در چهارمحال و بختیاری
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری بابیان اینکه ۹۶ عنوان برنامه برای هفته کتاب و کتابخوانی در استان برنامه ریزی شده است گفت: هفته کتاب و کتابخوانی در استان با شعار «آینده روشن با خانواده کتابخوان» برگزار می شود.

۱۳۹۶/۸/۲۱ - ۰۸:۱۸

مولدان کتاب باید در نظام اجتماعی و اقتصادی منزلت داشته باشند
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی امنیتی استاندار کرمانشاه، با بیان اینکه هیچ ابزاری نمی تواند جایگزین کتاب شود، گفت: توسعه ای ارزشمند خواهد بود که متکی بر دانایی باشد.

۱۳۹۶/۸/۲۱ - ۰۸:۱۳

عرضه تازه های کتاب در نمایشگاه کرمانشاه/ ۵۰ هزار عنوان از ۴۰۰ ناشر
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه، از جانمایی ۲۱۰ غرفه با ارائه بیش از ۵۰ هزار عنوان کتاب خبر داد و گفت: تازه های کتاب مربوط به کتاب های منتشر شده در سال های ۹۵ و ۹۶ در نمایشگاه ارائه می شود.

۱۳۹۶/۸/۱۵ - ۱۲:۲۵

آنچه از طریق کتاب در ذهن انسان منتقل می شود ماندگارتر می ماند
خبرگزاری شبستان: رئیس حوزه هنری استان خوزستان، اظهار داشت: آنچه با کتاب در ذهن انسان منتقل می شود ماندگارتر از آن چیزی است که از فضای مجازی دریافت می کنیم

۱۳۹۶/۸/۱۰ - ۱۴:۳۱

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر قزوین:
ارائه خدمات فرهنگی به جامعه معلولان نباید نادیده گرفته شود
خبرگزاری شبستان: رئیس کمسیون فرهنگی شورای شهر قزوین گفت: در حال حاضر یکی از بزرگترین واقعیت های اجتماعی و اقلیت های جامعه ما معلولان هستند که متاسفانه هنوز نتوانسته ایم خدمات مناسب فرهنگی به این افراد ارائه دهیم.

۱۳۹۶/۸/۶ - ۱۴:۵۴

نمایشگاه کتاب موجب اعتلای فرهنگی جامعه می شود
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی امنیتی استاندار کرمانشاه، گفت: نمایشگاه های کتاب استانی موجب اعتلای فرهنگی شده و به رونق و نشاط فرهنگی کمک می کند.

۱۳۹۶/۸/۴ - ۰۰:۰۹

اعلام آمادگی ۵۷۰ ناشر برای حضورشرکت در نمایشگاه کتاب کرمانشاه
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه، با اشاره به ثبت نام ۵۷۰ ناشر جهت حضور در نمایشگاه، اظهار کرد: پیش بینی می شود ۴۰۰ ناشر در این دوره از نمایشگاه کتاب حضور پیدا کنند.

۱۳۹۶/۸/۳ - ۲۳:۲۲

رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی گرگان:
کتاب بهترین ابزار یادگیری است
خبرگزاری شبستان: کتاب به رغم گسترش شبکه های اجتماعی، همچنان به عنوان بهترین ابزار یادگیری و دانش افزایی است.

۱۳۹۶/۷/۳۰ - ۰۷:۴۹

بهره گیری از فضای مجازی برای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی
خبرگزاری شبستان: فرماندار شهرستان شهرکرد، بهره گیری از فضای مجازی را راهکار موثری برای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی دانست و گفت: ضروری است تا در این حوزه تبلیغات و فرهنگسازی مناسب انجام گیرد.

۱۳۹۶/۷/۲۹ - ۰۶:۵۶

تأکید بر تعامل خوب شهرداری های چهارمحال و بختیاری با کتابخانه ها
خبرگزاری شبستان: مدیرکل نهاد کتابخانه‌های چهارمحال و بختیاری عنوان کرد: شهرداری های استان تاکنون تعامل خوبی با کتابخانه ها داشته اند و علاوه بر پرداخت حق نیم درصدی کتابخانه ها امکاناتی را هم در اختیار آنان قرار داده اند.

۱۳۹۶/۷/۲۶ - ۰۷:۲۵

نمایشگاه یکی از بهترین ابزارهای اساسی و کارآمد مدیریت کتاب است
خبرگزاری شبستان: معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار چهارمحال و بختیاری بابیان اینکه نمایشگاه یکی از بهترین ابزارهای اساسی و کارآمد مدیریت کتاب است گفت: ایجاد نمایشگاه های کتاب باعث می شود مردم با تازه ها و نوع آوری کتاب روبرو شوند.

۱۳۹۶/۷/۲۴ - ۱۴:۲۵

همزمان با روز جهانی کودک؛
بیش از یک هزار جلد کتاب بین کودکان و نوجوانان توزیع می شود
خبرگزاری شبستان: مدیر مسئول کانون حضرت رقیه (سلام الله علیها) گفت: همزمان با روز جهانی کودک بیش از یک هزار جلد کتاب بین کودکان و نوجوانان و اهالی محله به صورت امانت توزیع خواهد شد.

۱۳۹۶/۷/۱۰ - ۱۱:۳۳

نمایشگاه بزرگ کتاب در چهارمحال و بختیاری برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: نمایشگاه بزرگ کتاب در راستای سیاست ترویج فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی از تاریخ ۲۴ تا ۲۹ مهر سال جاری با حضور ۴۲۰ ناشر کشوری در محل دائمی نمایشگاه‌های چهارمحال و بختیاری برگزار می‌شود.

۱۳۹۶/۷/۲ - ۱۱:۰۰

تربیت افراد کتابخوان از مهمترین اهداف «طرح ایستگاه معرفت» است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه، گفت: طرح «ایستگاه معرفت» به منظور ایجاد یک «پایگاه فراغتی الگو» و با هدف شناخت شهید مطهری و آثارش در ایام تابستان با محوریت کتابخانه امیر کبیر برگزار شد.

۱۳۹۶/۶/۲۱ - ۱۷:۲۹

جایگاه خبرنگاران برای توسعه اجتماعی با در نظر گرفتن مصالح حساس جامعه بسیار خطیر است
خبرگزاری شبستان: سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان مرکزی گفت: جایگاه خبرنگاران برای توسعه اجتماعی با در نظر گرفتن مصالح حساس جامعه بسیار خطیر است.

۱۳۹۶/۵/۲۴ - ۱۴:۲۴

بهره گیری از ظرفیت های تبلیغی برای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی
خبرگزاری شبستان: مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه، از راه اندازی کتابخانه های روستایی توسط ائمه جماعات و روحانیون مستقر در منطقه سرفیروزآباد به منظور ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی خبر داد.

۱۳۹۶/۵/۱۷ - ۱۷:۲۵