خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷

الأربعاء ١٣ رجب ١٤٤٠

Wednesday, March 20, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه کتاب و کتابخوانی
بهره گیری از ظرفیت های تبلیغی برای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی
خبرگزاری شبستان: مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه، از راه اندازی کتابخانه های روستایی توسط ائمه جماعات و روحانیون مستقر در منطقه سرفیروزآباد به منظور ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی خبر داد.

۱۳۹۶/۵/۱۷ - ۱۷:۲۵

کمیته فرهنگی و هنری کنگره ملی شهدای سیستان و بلوچستان برگزار شد
خبرگزاری شبستان: کمیته فرهنگی و هنری کنگره ملی شهدای سیستان و بلوچستان با حضور جمعی از مدیران اجرایی استان برگزار شد.

۱۳۹۶/۵/۱۷ - ۱۴:۲۸

ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در اولویت طرح اوقات فراغت است
خبرگزاری شبستان: مسئول کانون فرهنگی و هنری مسجد امام حسین علیه السلام نیمروز با اشاره به اینکه کتابخانه تخصصی کودک و خردسالان در مسجد راه اندازی شده است، گفت: ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در اولویت طرح اوقات فراغت است.

۱۳۹۶/۵/۱۱ - ۱۴:۲۴

جام باشگاه‌های کتابخوانی کودک و نوجوان در ضامنجان در حال برگزاری است
خبرگزاری شبستان: در حال حاضر جام باشگاه‌های کتابخوانی کودک و نوجوان با حضور ۴۰نفر از بانوان فعال روستای ضامنجان در حال برگزاری است.

۱۳۹۶/۵/۱ - ۱۱:۱۹

۱۸خرداد آخرین مهلت ارسال آثار به دومین جشنواره مطبوعات مازندران
خبرگزاری شبستان: آخرین مهلت ارسال آثار به دومین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های اطلاع‌رسانی مجازی مازندران از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و خانه مطبوعات استان ۱۸خردادماه جاری اطلاع رسانی شده است.

۱۳۹۶/۳/۲ - ۰۹:۰۱

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تبریزخبر داد:
برگزاری دومین دوره کارگاه آموزشی ویژه جام باشگاه های کتابخوانی کودک و نوجوان در تبریز
خبرگزاری شبستان: سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تبریز از برگزاری نخستین دوره جام باشگاه‌های کتابخوانی کودک و نوجوان در تبریز خبر داد.

۱۳۹۶/۲/۲۳ - ۰۹:۳۳

برپایی نمایشگاه کتاب ویژه هفته معلم در ساری
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مرکز مازندران از برپایی نمایشگاه کتاب با ۱۵-۳۵درصد تخفیف از ۲-۱۰اردیبهشت ماه جاری در مجتمع فرهنگی دستگاه فرهنگ و هنر ساری واقع در میدان امام خمینی(ره) خبر داد.

۱۳۹۶/۲/۲ - ۰۹:۲۳

اجرای طرح عضویت رایگان در کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه، از اجرای طرح عضویت رایگان در کتابخانه عمومی استان همزمان با ۱۷ اسفندماه خبر داد.

۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۰۹:۵۱

دوازدهمین نمایشگاه کتاب قم
دوازدهمین نمایشگاه کتاب استان قم با حضور ۲۸۴ ناشر از اول اسفندماه لغات هفتم اسفند ماه در مجتمع ناشران قم دایر است.

۱۳۹۵/۱۲/۶ - ۱۵:۰۲

پویش «کتابِ عیدی» به جای سررسیدهای تبلیغاتی
خبرگزاری شبستان:انتشارات سوره مهر برای نوروز امسال پویش «کتابِ عیدی» را به جای اهدای سررسید را با هدف ترویج کتاب و کتابخوانی برگزار می‌کند.

۱۳۹۵/۱۲/۲ - ۱۰:۳۴

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد:
تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره « ایده های برتر» کتاب و کتابخوانی یزد
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد با اشاره به برگزاری جشنواره استانی « ایده های برتر» گفت: مهلت ارسال آثار به جشنواره « ایده های برتر» کتاب و کتابخوانی یزد تمدید شد.

۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۰۸:۵۴

کتاب و کتابخوانی باید به برند فرهنگی تبدیل شود/ نمایشگاه کتاب جریان سازی فرهنگی در جامعه است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل امور استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، با اشاره به وضعیت نامناسب کتاب در میان نسل فعلی جامعه اظهار کرد: باید کتاب و کتابخوانی به برند فرهنگی تبدیل شود.

۱۳۹۵/۱۱/۷ - ۱۶:۲۵

گفتگوی تفصیلی خبرنگار خبرگزاری شبستان با همایون امیرزاده؛
حمایت از کانون های مساجد تقویت زیرساخت های معنوی جامعه است
خبرگزاری شبستان: مشاور اجرایی معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سرمایه گذاری در حوزه کانون های فرهنگی هنری مساجد را تقویت زیرساخت های فکری و معنوی جامعه دانست.

۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۰۸:۴۰

« آنانکه عاقبت ستاره شدند» ، کتابی با محتوای زندگی انسانی
خبرگزاری شبستان: نویسنده کتاب « آنانکه عاقبت ستاره شدند» با اشاره به داستان کامل زندگی حضرت یوسف (علیه السلام) گفت: این کتابی در راستای مقابله با تهاجم فرهنگی است.

۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۴:۳۵

جام باشگاه های کتابخوانی ایران با حضور ۱۰۰ شهر برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: جام باشگاه های کتابخوانی ایران که تا پایان دولت تدبیر و امید اجرایی می شود، از طرح های موثر در حوزه کتاب و کتابخوانی است که بالغ بر ۱۰۰ شهر و ۱۰۰۰ روستا در این جام حضور پیدا می کنند.

۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۴:۰۱

مهمترین رسالت کتابخانه ایجاد شوق مطالعه در کودک و نوجوان است
خبرگزاری شبستان:مدیرمسئول کانون فرهنگی هنری والفجر با بیان اینکه از مهمترین رسالت کتابخانه ایجاد شوق به مطالعه در کودک و نوجوان است، خاطرنشان کرد: اگر کتابخانه ها وظایف خود را به خوبی انجام دهند، لزوم مطالعه در ذهن کودکان و نوجوانان نهادینه می شود.

۱۳۹۵/۱۰/۶ - ۰۹:۳۵

بیش از ۴۷۰ مدرسه استان اصفهان کتابخانه ندارند
خبرگزاری شبستان:مدیر فرهنگی هنری اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان با اشاره به وجود سه هزار مدرسه در استان اصفهان گفت: بیش از ۴۷۰ مدرسه استان اصفهان کتابخانه ندارند و از این ظرفیت فرهنگی و علمی بی بهره اند.

۱۳۹۵/۱۰/۱ - ۰۹:۰۱

موسوی هوایی در نشست خبری جشنواره کتاب دین و پژوهش های برتر عنوان کرد:
تبلیغ ارزش‌‌های دینی و انقلابی هدف سازمان تبلیغات است/ جایزه ۱۰ میلیونی برای کتاب‌های برتر
خبرگزاری شبستان: حجت‌الاسلام والمسلمین موسوی هوایی گفت: سازمان تبلیغات ذاتاً برای تبلیغ ارزش‌ های دینی و انقلابی تشکیل شده است و کتاب و کتابخوانی از ابزاری است که می تواند این ارزش ها را منتقل کند.

۱۳۹۵/۹/۲۹ - ۱۶:۱۵

با هدف گسترش فرهنگ کتاب
اعلام فراخوان مسابقه عکس زندگی با کتاب در کاشان
خبرگزاری شبستان: رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان گفت: نخستین دوره مسابقه عکس «زندگی با کتاب» با موضوع انسان و کتاب، کتابخوانی در این شهرستان برگزار می شود.

۱۳۹۵/۹/۱۷ - ۱۳:۱۸

مراسم بزرگداشت کتاب خراسان جنوبی در بیرجند برگزار شد
خبرگزاری شبستان:آیین بزرگداشت کتاب خراسان جنوبی در چارچوب بیست و چهارمین دوره هفته کتاب ایران با عنوان «ایران می خواند» با حضور ناشران، نویسندگان، کتابفروشان و دوستداران کتاب و کتابخوانی در بیرجند برگزار شد.

۱۳۹۵/۹/۴ - ۱۲:۱۰