خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۸

الأربعاء ٢١ ذو القعدة ١٤٤٠

Wednesday, July 24, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه بانکداری الکترونیکی
از سوی بانک ملی ارایه شد:
«بانک آفیسر» جایگزینی برای سرویس‌های بانکداری سنتی
سیستم بانکی در راستای تحقق بانکداری الکترونیک و دیجیتال برنامه ریزی هایی انجام داده است که در این رابطه بانک ملی با ارائه «بانک آفیسر» جایگزینی برای سرویس های بانکداری سنتی معرفی کرده است.

۱۳۹۸/۴/۴ - ۰۸:۱۷

در راستای تحقق بانکداری دیجیتالی صورت می گیرد:
ارائه گزارش اجرای بانکداری دیجیتال به وزارت اقتصاد
سیستم بانکی در راستای استفاده از فناوری های روز حرکت به سمت بانکداری دیجیتال را آغاز کرده است که برای کارایی بهتر این سبک بانک‌ها مکلف شدند تا به صورت دوره‌ای گزارش توسعه زیرساخت‌ها و تحقق بانکداری دیجیتال را به وزارت اقتصاد گزارش کنند.

۱۳۹۸/۲/۲۴ - ۱۰:۴۳

شبستان گزارش می دهد:
فراز و نشیب پست بانک برای تبدیل به اولین بانک مجازی/موافقت برای دریافت مجوز PSP
پست بانک تبدیل به اولین بانک مجازی کشور را در دستور کار خود قرار داده که از زیرساخت های لازم برای آن دریافت مجوز PSP است که بنا به گفته مدیر عامل این بانک با پیگیری وزیر ارتباطلا و موافقت بانک مرکزی به زودی اولین گام در این مسیر برداشته می شود.

۱۳۹۸/۲/۱۶ - ۱۱:۱۳

در راستای تاکیدات دولت برای نهادینه کردن بانکداری الکترونیک
بانک ملی پیشتاز در توسعه بانکداری دیجیتال
دولت نهادینه کردن بانکداری دیجیتال که دیجیتالی کردن تمام فعالیت‌ها و برنامه‌های بانکداری سنتی است را در دستور کار دارد و در این مسیر بانک ملی از پیشتازان این عرصه بوده است.

۱۳۹۸/۲/۱۵ - ۱۳:۱۲

هدف گذاری پست بانک برای رسیدن به بانکداری مجازی
سیستم بانکی در راستای استفاده از فناوری های روز پس از بانکداری الکترونیک حرکت به سمت بانکداری مجازی را در دستور کار قرار داده اند که در این زمینه پست بانک پشتاز شده است.

۱۳۹۸/۲/۱۲ - ۱۱:۰۷

شبستان گزارش می دهد
همه چیز درباره سیستم بانکداری الکترونیکی/قابلیت های سامانه یکپارچه بانکی
صنعت بانکداری نیز در کنار دیگر بخش های صنعت تلاش دارد با استفاده از فناوری های روز نسبت به توسعه ساختارهای خود اقدام کند در همین راستا قرار است به زودی است سامانه یکپارچه بانکی(کربنکینگ) در بانکهای دارای هزار شعبه به بالا به زودی رونمایی شود.

۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۰:۳۲

معاون فناوری‌های نوین بانک مرکزی:
سیستم پرداخت با کارت هوشمند از ۹۸ قابل استفاده است/افزایش امنیت تراکنش های بانکی
حکیمی با اشاره به اینکه کارت های هوشمند، ارتقای امنیت تراکنش های بانکی است، گفت: سیستم پرداخت با کارت هوشمند از ۹۸ قابل استفاده است.

۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۰۸:۳۱

مدیراداره نظام‌های پرداخت بانک مرکزی خبر داد:
برنامه بانک مرکزی برای تغییر و تحول جدی در «صنعت پرداخت»
محمد بیگی از برنامه جدی بانک مرکزی برای تغییر و تحول در صنعت پرداخت خبر داد و گفت: دیگر بانک‌ها و psp ها قادر به تامین تمام نیازهای این بخش نیستند.

۱۳۹۷/۱۱/۴ - ۱۳:۰۲

رئیس سرپرستی منطقه یک بانک شهر؛
پیشخوان های شهر نت در ۲۰ نقطه مشهد فعالیت می کنند
خبرگزاری شبستان:رئیس سرپرستی منطقه یک بانک شهر با اشاره به اینکه باید بانکداری سنتی را فراموش کرده و به سمت بانکداری تمام الکترونیک برویم، افزود: پیشخوان های شهر نت در ۲۰ نقطه مشهد فعالیت می کنند.

۱۳۹۵/۱۱/۲ - ۱۴:۳۰