خبرگزاری شبستان

جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷

الجمعة ١٦ جمادى الثانية ١٤٤٠

Friday, February 22, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه سیدهادی حسینی
معاون حقوقی وزیر ارشاد:
سرانه کمک به کانون‌های مساجد کمتر از یک میلیون است
حسینی گفت: با خجالت عرض می‌کنم که سرانه شهرستانی ما زیر ۱۰ میلیون است و شرایط خوبی نداریم؛ سرانه کمک به کانون‌های فرهنگی مساجد کمتر از یک میلیون در ۲۳ هزار مسجد است.

۱۳۹۷/۷/۲۸ - ۲۱:۵۲

در نشست مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مطرح شد:
مدیران ارشاد استان‌ها سفیر سینمایی باشند/ وجود مافیای اکران در شهرستان ها صحت ندارد
در نشست هم‌اندیشی مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی با معاونت‌های تخصصی، سیدهادی حسینی معاون حقوقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و داروغه‌زاده معاون نظارت و ارزشیابی سازمان امور سینمایی به بیان نکاتی درباره شرایط امروز سینما پرداختند.

۱۳۹۷/۷/۹ - ۱۵:۰۲

سفر یک روزه معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به اصفهان
معاون حقوقی، امور مجلس و استانهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سفر یک روزه به اصفهان از هنرستان هنرهای زیبا، هنرستان موسیقی، مجتمع فرهنگی هنری استاد فرشچیان و ساختمان در حال ساخت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان بازدید کرد.

۱۳۹۷/۵/۸ - ۱۱:۲۴

معاون حقوقی امور مجلس و استان های وزارت ارشاد:
دور زدن تحریم ها نیازمند توجه به آثار ادبی و هنری به عنوان مزیت های رقابتی ماست
خبرگزاری شبستان: حسینی گفت: تدوین استراتژیک مالکیت ادبی و هنری اگرچه به تنهایی مثمر ثمر نیست ولی بی تردید با نشان دادن مسیر حرکت فرهنگ و هنر تا حدود قابل توجهی کشور را در پیمایش مسیر توسعه یاری خواهد کرد.

۱۳۹۷/۲/۲۵ - ۱۱:۰۴

کتاب باید منشاء هدایت انسان ها باشد
خبرگزاری شبستان: معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مطالعه برخی از کتاب های مفید را یک سرمایه معنوی برای جامعه اسلامی ایران دانست و گفت: کتاب باید منشاء خوبی برای هدایت انسان ها باشد.

۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۲:۲۵

وزیر ارشاد سیدهادی حسینی را به عنوان دستیار خود در امور حقوق شهروندی معرفی کرد
خبرگزاری شبستان: سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، سیدهادی حسینی معاون حقوقی، امور مجلس و استانها را به عنوان دستیار خود در امور حقوق شهروندی معرفی کرد.

۱۳۹۶/۹/۲۷ - ۱۷:۱۴

معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، خبر داد:
مجلس، اعتبار تحقق افزایش کانون‌های مساجد را مشخص کند
خبرگزاری شبستان: معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، گفت: مجلس و دولت همانطور که این وزارتخانه را موظف به افزایش تعداد کانون‌های فرهنگی هنری در مساجد کرده‌اند، باید بودجه لازم برای آن را نیز مشخص کنند.

۱۳۹۶/۶/۲۲ - ۱۰:۰۹

معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، مطرح کرد؛
موفقیت بیشتر در برگزاری برنامه‌های دهه کرامت با بسیج عمومی
خبرگزاری شبستان: معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، گفت: هرچقدر موضوع دهه کرامت را بهتر تبیین کنیم و در این باره از مشارکت مردم استفاده کنیم، موفقیت بیشتری در آن خواهیم داشت.

۱۳۹۶/۵/۱۷ - ۰۷:۵۳

رییس هفتمین همایش حقوق ادبی و هنری و حقوق مرتبط:
سهم ایران در بازار جهانی متناسب با قدمت فرهنگ ایرانی نیست
خبرگزاری شبستان: حسینی گفت: محصولات فرهنگی سنتی ایرانی به دلیل ویژگی‌های خلاقانه و برگرفته شده از روح انسانی می تواند در بازار جهانی مشتریان زیادی داشته باشد.

۱۳۹۶/۳/۲ - ۱۳:۵۷

در حکمی از سوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی؛
معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزارت ارشاد منصوب شد
خبرگزاری شبستان: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی «سیدهادی حسینی» را به عنوان معاون حقوقی، امور مجلس و استان ها منصوب کرد.

۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۱:۳۸