خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸

الأحد ١٧ رجب ١٤٤٠

Sunday, March 24, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه ایتام
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شیروان:
۹۰۲ نیازمند تحت پوشش کمیته امداد شیروان هستند
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شیروان گفت: هم اکنون سه هزار نیکوکار در این شهرستان ۹۰۲ نیازمند را در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین تحت حمایت خود دارند.

۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۰:۳۵

کمک هشت میلیارد تومانی حامیان به ایتام کهگیلویه و بویراحمد
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) کهگیلویه و بویراحمد گفت: حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین این نهاد هشت میلیارد و ۱۵۳ میلیون تومان در ۱۱ ماهه سال جاری به فرزندان معنوی خود کمک کردند.

۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۴:۱۷

۴۰ مددجوی کهگیلویه و بویراحمدی شاغل شدند
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) کهگیلویه و بویراحمد گفت: به مناسبت هفته احسان و نیکوکاری، ۴۰ فرصت شغلی با اعتبار یک میلیارد و ۶۲ میلیون تومان برای مددجویان این نهاد ایجاد شد.

۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۳:۲۸

توزیع ۶۰ هزار پاکت نیکوکاری در مدارس کهگیلویه و بویراحمد
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) کهگیلویه و بویراحمد گفت: به‌ منظور مشارکت دانش آموزان در امر کمک‌ رسانی به نیازمندان، ۶۰ هزار پاکت ویژه جشن نیکوکاری در مدارس استان توزیع‌ شده است.

۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۳:۲۸

جمع آوری کمک های جشن نیکوکاری کهگیلویه و بویراحمد توسط ۷۸۱ پایگاه ثابت و سیار
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۷۸۱ پایگاه ثابت و سیار در جشن نیکوکاری امسال داریم که بخشی در مساجد، پایگاه ها، مصلی، مدارس و بخشی در سطح شهرها مستقر می شوند.

۱۳۹۷/۱۲/۱۰ - ۱۵:۵۹

ارائه ۵۲ هزار و ۶۲۴ خدمت عمرانی به مددجویان کهگیلویه و بویراحمد
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: از ابتدای تاسیس این نهاد تاکنون ۵۲ هزار و ۶۲۴ خدمت عمرانی ازجمله احداث و تعمیرات به مددجویان ارائه‌ شده است.

۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۵:۲۲

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره):
تا ۹۸ هیچ یتیمی بی خانه نمی ماند/ رشد ۳۵ درصدی کمک های مردمی به کمیته امداد
فتاح به پروژه های در حال اجرا و همچنین تفاهم نامه های کمیته امداد و سازمان برنامه اشاره کرد و گفت: با این پروژه ها تا سال آینده دیگر هیچ یتیم تحت پوشش کمیته امداد بی خانه نخواهد بود.

۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۰۹:۰۲

معاون اقتصادی و هماهنگی سازمان برنامه و بودجه خبر داد:
امضای دومین تفاهم نامه سازمان برنامه و کمیته امداد در دهه فجر
پور محمدی با اشاره به امضای دومین تفاهم نامه سازمان برنامه و کمیته امداد در دهه فجر گفت: در این قرارداد ۵۰۰ واحد مسکونی در روستاها با هزینه ۵۰ میلیون تومان و ۵۰۰ واحد مسکونی با هزینه ۶۵ میلیون تومان ساخته می شود.

۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۰۸:۵۷

کمک ۲۴۶ میلیون تومانی حامیان به ایتام و فرزندان محسنین ممبی
رئیس کمیته امداد امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) ممبی گفت: حامیان طرح اکرام ایتام ۲۴۶ میلیون تومان در ۹ ماهه سال جاری به ایتام و فرزندان محسنین این نهاد کمک کردند.

۱۳۹۷/۱۱/۶ - ۱۳:۳۴

کمیته امداد در حد توان از خانواده‌ های نیازمند حمایت می‌ کند
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه امکانات کمیته امداد محدود است، گفت: در خصوص معیشت مددجویان تا آنجایی که امکانات کمیته امداد جوابگو باشد، به مددجویان تحت حمایت کمک می‌ شود.

۱۳۹۷/۱۱/۳ - ۲۳:۵۴

تعامل مستمر 21 هزار و 299 حامی ایتام و فرزندان محسنین با کمیته امداد استان آذربایجان غربی
مدیر کل کمیته امداد استان آذربایجان غربی گفت: 21 هزار و 299 حمایت کننده ایتام و فرزندان محسنین با کمیته امداد استان آذربایجان غربی تعامل و همکاری مستمر و دایم دارند.

۱۳۹۷/۹/۱۰ - ۱۴:۳۷

با مشارکت موسسه خیریه عترت فاطمی :
مددجوی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد صاحب‌ خانه شد
یک واحد منزل مسکونی با مشارکت ۶۰ میلیون تومانی موسسه خیریه عترت فاطمی و آورده خانواده مددجو، برای مددجوی تحت حمایت کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد خریداری و به وی اهداء شد.

۱۳۹۷/۸/۲۹ - ۱۳:۵۸

مسجدی که شهرت خود را مدیون «خاندان شاه آبادی» است
آیت‌الله نصرالله شاه آبادی با حضور در مسجدی در پامنار، واحد خیریه‌ای برای دست گیری از نیازمندان و ایتام راه انداخت که موجب شهرت فراگیر آن در منطقه ۱۲ تهران شد.

۱۳۹۷/۸/۱۵ - ۰۹:۱۱

معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان قزوین:
رشد ۶۰ درصدی کمک‌های حامیان به فرزندان ایتام و محسنین
معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان قزوین گفت: کمک‌های حامیان استان قزوین طرح‌های اکرام ایتام و محسنین در ۶ ماهه نخست امسال به نسبت مدت مشابه سال قبل ۶۰ درصد رشد داشته است.

۱۳۹۷/۷/۳۰ - ۰۸:۳۹

در شش‌ ماهه نخست سال جاری محقق شد:
کمک ۴.۴ میلیارد تومانی حامیان به ایتام و فرزندان محسنین کهگیلویه و بویراحمد
معاون توسعه مشارکت‌ های مردمی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: حامیان نیکوکار چهار میلیارد و ۴۳۶ میلیون تومان در شش‌ ماهه نخست سال جاری به ایتام و فرزندان محسنین کمیته امداد استان کمک کردند.

۱۳۹۷/۷/۲۳ - ۱۴:۱۲

کمک ۱۰۰ میلیون تومانی حامیان تهرانی به ایتام دره شهر
حامیان نیکوکار شهرستان دره شهر سالیانه علاوه بر پرداخت مستمری ماهیانه، در زمینه تأمین مسکن ایتام، خرید جهیزیه، خرید لوازم‌خانگی، اعزام به اردوهای زیارتی، تأمین هزینه‌های درمانی و سایر نیازهای خانواده‌های ایتام مشارکت می‌کنند.

۱۳۹۷/۶/۲۷ - ۱۴:۲۴

حمایت ۷۳۹ حامی از ایتام و فرزندان محسنین دهدشتی
۷۳۹ حامی نیکوکار از ابتدای سال جاری تاکنونT از ایتام و فرزندان محسنین کمیته امداد دهدشت حمایت می‌ کنند.

۱۳۹۷/۵/۲۷ - ۱۵:۲۱

حمایت موسسه «عترت فاطمی» از ۵۸۰ نفر از ایتام سادات کهگیلویه و بویراحمد
موسسه خیریه «عترت فاطمی» تهران ۵۸۰ نفر از ایتام سادات و فرزندان محسنین کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد را حمایت می‌ کند.

۱۳۹۷/۵/۲۰ - ۱۳:۵۴

روایتی از حامی نیکوکار کهگیلویه و بویراحمدی؛
معامله با خدا معامله پرسودی است/آرزو دارم سرپرستی یک هزار یتیم را برعهده بگیرم
آقای احمدی و همسرش زوج خیر و نیکوکار کهگیلویه و بویراحمدی هستند که سرپرستی ۲۰ یتیم را بر عهده‌ دارند و آرزو دارند تا زنده‌ هستند با اتکاء به ذات پروردگار، تعداد ایتام تحت تکفل خود را به یک هزار نفر برسانند.

۱۳۹۷/۴/۳۱ - ۱۱:۳۷

سایه پدری خیّری بر سر ۱۳ هزار و ۵۰۰ یتیم
خبرگزاری شبستان: حساب جاری پررونقی در بازار فرش دارد و این حساب جاری در نزد خدا هم پررونق است. در کنار تجارت فرش، تجارت پررونق دیگری هم دارد...

۱۳۹۷/۳/۲۹ - ۰۹:۳۹