خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷

الأربعاء ٦ شوّال ١٤٣٩

Wednesday, June 20, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه حسینعلی سالاری
بازدید تیم بازرسی ستادعالی از دوره های حفظ کل قرآن کانون روستای کشپیری
خبرگزاری شبستان: تیم بازرسی ستادعالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور از کانون فرهنگی هنری امام حسن مجتبی(ع) روستای کشپیری حدفاصل شهرستان میناب و بشاگرد که در زمینه طرح حفظ کل قرآن فعال است، بازدید کردند.

۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۵:۱۶

هشدارهای مقام معظم رهبری کانون های مساجد را شکل داد/ضرورت حرکت کانون ها به سمت توانمندسازی
خبرگزاری شبستان: معاون اداری مالی و امور استان های ستادعالی، بر ضرورت حرکت کانون ها به سمت توانمندسازی خود تاکید کرد و گفت: ماموریت ستاد عالی، هماهنگی و نظارت بر عملکرد کانون های فرهنگی هنری مساجد است.

۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۳:۵۱

تنها راه کاهش آسیب های اجتماعی تقویت کانون های مساجد است
خبرگزاری شبستان: معاون اداری مالی ستادعالی با اشاره به هجمه گسترده آسیب های اجتماعی، تنها راه کاهش مشکلات کنونی را جذب نسل جوان به مساجد با احیای کارکردهای متنوع این مکان مقدس که از طریق تقویت و فعال کردن کانون های فرهنگی هنری محقق می شود، دانست.

۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۴:۵۷

دکتر درویش نژاد؛
کانون های مساجد مهمترین مرکز تربیت نیرو برای آینده نظام/برای تداوم انقلاب راهی جز کادرسازی وجود ندارد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان با بیان اینکه برای تداوم انقلاب اسلامی راهی جز کادرسازی وجود ندارد، تصریح کرد: کانون های مساجد یکی از مهمترین مراکز تربیت نیرو برای آینده نظام مقدس جمهوری اسلامی محسوب می شوند.

۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۳:۵۲

عملکرد دبیرخانه کانون های مساجد هرمزگان قابل تحسین است
خبرگزاری شبستان: معاون اداری مالی ستادعالی، از همدلی و همراهی مجموعه کارکنان دبیرخانه کانون های مساجد هرمزگان به عنوان الگویی نمونه در سطح کشور نام برد و عملکرد این دبیرخانه در حوزه های مختلف به ویژه فعالیت های خلاقانه و ابتکاری را قابل تحسین دانست.

۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۳:۰۳

بازدید سرزده معاون اداری مالی ستاد عالی از کانون امام رضا(ع) کوی ملت
خبرگزاری شبستان: معاون اداری مالی ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور به طور سرزده از کانون فرهنگی هنری امام رضا(ع) کوی ملت در بندرعباس بازدید کرد و از نزدیک در جریان فعالیت های این کانون قرار گرفت.

۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۹:۰۰