خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸

الأربعاء ١٨ المحرّم ١٤٤١

Wednesday, September 18, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه حجت الاسلام علی اکبر انصاری راد
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان خبرداد:
وجود ۱۶۰۰ هیئت مذهبی شناسنامه دار در هرمزگان/۱۳ پایگاه فرهنگی اجتماعی در محلات آسیب پذیر راه اندازی شده است
حجت الاسلام انصاری راد، راه اندازی هیئت های مذهبی را یکی از محورهای شش گانه فعالیت سازمان تبلیغات اسلامی معرفی کرد و گفت: هم اینک هزار و ۶۰۰ هیئت مذهبی شناسنامه دار در استان هرمزگان وجود دارد.

۱۳۹۸/۴/۲ - ۱۳:۵۶

مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان؛
تشریح راهبردها و ضرورت های حوزه قرآنی/قرآن به عنوان محوری ترین موضوع باید مورد توجه جدی قرار گیرد
مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان با بیان اینکه امروز قرآن محوری ترین موضوعی است که باید مورد توجه و اهتمام جدی قرار گیرد، گفت: همه فعالیت های فرهنگی اجتماعی باید در پرتو قرآن اجرایی شود.

۱۳۹۷/۸/۲۹ - ۱۳:۵۸

حجت الاسلام انصاری راد مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان شد
خبرگزاری شبستان: آیین تودیع مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان با حضور معاون امور مجلس و استان‌های سازمان تبلیغات اسلامی، نماینده های مردم هرمزگان در مجلس، امام جمعه موقت بندرعباس، جمعی از مدیران و هیات های مذهبی و تشکل های دینی در بندرعباس برگزار شد.

۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۱۳:۵۶

۹۴ هزار هیات مذهبی و تشکل دینی در کشور وجود دارد
خبرگزاری شبستان: معاون امور مجلس و استان‌های سازمان تبلیغات اسلامی گفت: ۹۴ هزار هیات مذهبی و تشکل دینی در سطح کشور وجود دارد که می توانند نقش موثری در مقابله هوشمندانه با خرافات و آسیب های اجتماعی داشته باشند.

۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۱۳:۳۲

همایش کریمه اهل بیت(س) فرصتی برای نشر و اعتلای فرهنگ دینی است
خبرگزاری شبستان: سرپرست اداره کل تبلیغات اسلامی هرمزگان از همایش کریمه اهل بیت(س) به عنوان فرصتی برای نشر و اعتلای فرهنگ دینی به ویژه معارف اهل بیت(ع) یاد کرد و گفت: این گونه حرکت ها، زمینه ای برای شناساندن هرچه بهتر شخصیت والای اهل بیت(ع) است.

۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۰:۰۱