خبرگزاری شبستان

شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸

السبت ١٦ ربيع الثاني ١٤٤١

Saturday, December 14, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه حجت الاسلام رمضانعلی معتمدی،مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی، هنری مساجد اصفهان
حجت الاسلام محمدرضا نیستانی، سرپرست دبیرخانه کانونهای مساجد استان اصفهان شد
خبرگزاری شبستان: طی حکمی از سوی دکتر ارزانی مشاور وزیر و دبیر ستاد کانونهای فرهنگی هنری مساجد کشور، حجت الاسلام محمدرضا نیستانی به عنوان سرپرست دبیرخانه کانونهای مساجد استان اصفهان منصوب شد.

۱۳۹۷/۳/۱ - ۱۴:۵۰

رییس کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان خبر داد:
ثبت نام بیش از یک هزار و ۴۰۰ کانون فرهنگی استان اصفهان در سامانه «بچه های مسجد»
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام معتمدی با تاکید بر اهمیت راه اندازی و تقویت پرتال جامع «بچه های مسجد» گفت: استان اصفهان با ثبت نام بیش از یک هزار و ۴۰۰ باب کانون فرهنگی در این سامانه رتبه نخست را در کشور دارد.

۱۳۹۷/۲/۲۵ - ۱۳:۰۹

حضور و مشارکت پر شور مردم اصفهان در جشن های نیمه شعبان
خبرگزاری شبستان: مردم استان اصفهان با مشارکت و حضور پر شور خود به مناسبت نیمه شعبان با برگزاری جشن ها و مراسم مذهبی این استان را غرق در شادی و شور کرده اند.

۱۳۹۷/۲/۱۱ - ۱۲:۴۶

نشست منطقه ۴ مسوولان دبیرخانه های کانون های فرهنگی هنری مساجد برگزار شد
خبرگزاری شبستان: نشست منطقه ۴ مسوولان دبیرخانه های کانون های فرهنگی هنری مساجد استان های کرمان، کرمان جنوب، یزد و اصفهان به میزبانی دبیرخانه استان اصفهان برگزار شد.

۱۳۹۷/۲/۲ - ۱۵:۲۸

نشست مسوولین مناطق کانون های فرهنگی هنری شهرستان اصفهان برگزار شد
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام معتمدی در نشست مسوولین مناطق کانون های فرهنگی هنری شهرستان اصفهان بر همت همگانی برای بروزرسانی پرتال جامع آمار و اطلاعات کانون های مساجد تاکید کرد.

۱۳۹۷/۱/۲۹ - ۱۲:۵۰

لزوم اقدام فوری کانون های مساجد برای بروزرسانی سامانه «سجا»
خبرگزاری شبستان: رییس کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان از ضرب العجل ۲۰ روزه برای بروزرسانی اطلاعات پرتال کانونها و ثبت حداقلی اعضای آن ها در این سامانه خبر داد.

۱۳۹۷/۱/۲۶ - ۱۲:۴۸

حجت الاسلام معتمدی در گفتگو با شبستان
مساجد در فرهنگ سازی خرید کالای ایرانی پیشتاز باشند
خبرگزاری شبستان: رییس کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان با اشاره به نامگذاری سال جاری به برنامه ریزی مدون کانون ها و مساجد برای تشویق و ترغیب آحاد مردم در خرید کالای ایرانی تاکید کرد.

۱۳۹۷/۱/۱۸ - ۱۲:۱۵

دیدار نوروزی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با رییس و کارکنان دبیرخانه کانونهای مساجد
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام انصاری در دیدار نوروزی با رییس و کارکنان دبیرخانه کانونهای فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان، بر افزایش کمی و کیفی کانون ها بر اساس برنامه ششم توسعه تاکید کرد.

۱۳۹۷/۱/۱۶ - ۱۰:۳۶

دیدار مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با خانواده شهید حججی
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام دکتر محمدعلی انصاری همزمان با روز بزرگداشت شهدا با خانواده شهید مدافع حرم محسن حججی دیدار و گفتگو کرد.

۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۲:۵۳

بیست و پنجمین سالروز تاسیس کانون های مساجد همراه با شب شعر فاطمی در شهرضا برگزار شد
خبرگزاری شبستان: بیست و پنجمین سالگرد تاسیس کانون های فرهنگی و هنری مساجد همراه با شب شعر فاطمی در شهرستان شهرضا برگزار شد.

۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۰:۳۴

در گفتگو با حجت الاسلام معتمدی مطرح شد:
کانون های فرهنگی هنری بازوان توانمند عرصه فرهنگی کشور هستند
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام معتمدی گفت: کانون های فرهنگی هنری مساجد بازوان توانمند فعالیت های فرهنگی کشور هستند و رفته رفته به محلی برای رشد نخبگان تبدیل شده اند.

۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۰:۳۳

حجت الاسلام معتمدی در همایش «ربع قرن تلاش»
تاکید بر مردمی بودن فعالیت کانون های مساجد/کانون های برتر استان اصفهان تجلیل شدند
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام معتمدی در همایش «ربع قرن تلاش» به ۲۵ سال خدمت صادقانه و خالصانه کانون های فرهنگی هنری مساجد اشاره کرد و بر مردمی بودن فعالیت این کانون ها تاکید کرد.

۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۲۰:۵۰

نشست خبری «ربع قرن تلاش» در اصفهان
نشست خبری هجدهم اسفند مصادف با بیست و پنجمین سالروز تاسیس کانون های فرهنگی هنری مساجد با حضور اصحاب رسانه در اصفهان برگزار شد.

۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۱۷:۵۰

رییس کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان:
ربع قرن خدمت صادقانه/پشتوانه مردمی بهترین سرمایه کانون های فرهنگی هنری مساجد
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام معتمدی به ربع قرن خدمت صادقانه کانون های فرهنگی هنری مساجد اشاره کرد و مردم را بهترین و بزرگترین پشتوانه این کانون ها دانست که همواره در ۲۵ سال گذشته در همه زمینه ها مشارکت داشته اند.

۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۱۶:۵۹

هیئت های اندیشه ورزی در مساجد اصفهان تشکیل می شود/فعالیت ۱۸۰۰ کانون در مساجد اصفهان
خبرگزاری شبستان:مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان اصفهان گفت: هیئت های اندیشه ورزی جهت احیا کارکرد مساجد سال آینده در مساجد استان اصفهان تشکیل می شود.

۱۳۹۶/۱۲/۱۱ - ۱۷:۲۸

نماز عبادی سیاسی جمعه اصفهان در آستانه سالروز تاسیس کانونهای مساجد
نماز عبادی سیاسی جمعه اصفهان در مصلی امام (ره) برگزار شد و حجت الاسلام معتمدی به مناسبت ربع قرن فعالیت کانونهای فرهنگی هنری مساجد پیش از خطبه ها به ایراد سخن پرداخت.

۱۳۹۶/۱۲/۱۱ - ۱۶:۴۱

۱۴ اسفند در مجتمع فرشچیان
همایش سالروز تاسیس کانون های فرهنگی هنری مساجد در اصفهان برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام معتمدی با اشاره به ربع قرن تلاش کانون های فرهنگی هنری مساجد از برگزاری همایش بزرگ سالروز تاسیس کانون ها در تاریخ (۱۴ اسفند) خبر داد.

۱۳۹۶/۱۲/۸ - ۱۱:۱۶

بيانيه دبيرخانه كانون هاي فرهنگي هنري مساجد استان اصفهان به مناسبت يوم الله ۲۲بهمن
خبرگزاری شبستان: دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان در بیانیه ای از کلیه مدیران مسوول، اعضای کانون ها و کلیه آحاد مردم خواست تا با حضور حماسی در راهپیمایی عظیم ۲۲ بهمن، ضمن تجدید میثاق با ولی فقیه، مشتی محکم بر دهان یاوه گویان کوبند.

۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۱:۴۱

به مناسبت دهه فجر
برگزاری ۵۰۰ برنامه شاخص در کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام معتمدی از برگزاری ۵۰۰ برنامه شاخص توسط کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان به مناسبت ایام الله دهه فجر خبر داد.

۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۱۳:۱۹

احیا کارکرد مساجد با نگاه اجتماعی
مسجد و حلقه پیشگیری از آسیب ها و چالش های اجتماعی
خبرگزاری شبستان: مسجد به عنوان مهمترین پایگاه دینی با کارکردهای گسترده، حلقه واصلی برای پیشگیری از آسیب ها و چالش های اجتماعی در هر منطقه است که احیا کارکردهای مسجد کاهش آسیب های اجتماعی را به همراه دارد.

۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۱۱:۴۵