خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶

الأحد ٣ المحرّم ١٤٣٩

Sunday, September 24, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه حج ۹۶
شمار حجاج ايراني در مکه مکرمه به کمتراز۱۸ هزار نفر رسید
خبرگزاری شبستان: با خارج شدن ۲۴ کاروان دیگر از مکه مکرمه شمار حجاج ايراني در جوار بیت الله الحرام ، تا پايان امروز به ۱۷۹۰۱ نفر می رسد.

۱۳۹۶/۶/۲۶ - ۱۱:۵۶

قاضي عسكر در بازگشت به كشور؛
بررسي ها براي حج عمره آغاز شده است/ خانواده ٨ شهيد حج براي شناسايي هویت در حج تمتع حاضر شدند
خبرگزاری شبستان: نماينده ولي فقيه در سازمان حج و زيارت گفت: در مورد موضوع حج عمره با وزير حج عربستان صحبت شد و از اين رو نيازمند زمان هستيم تا شرايط محيا شود و اميد است در يك ماه آينده كار كارشناسي انجام شود.

۱۳۹۶/۶/۲۵ - ۲۰:۳۵

انتقال ۱۱۵ زائربیمار از عربستان به ایران+ اسامی
خبرگزاری شبستان: دكتر پيرحسين كوليوند معاون مركز پزشكي حج و زيارت جمعيت هلال احمر ايران گفت: تاکنون ۱۱۵ زائربیمار براي ادامه درمان از عربستان به بيمارستانهاي ايران انتقال يافتند.

۱۳۹۶/۶/۲۵ - ۱۲:۳۷

مديرعمليات حج خبر داد:
تاكنون نزدیک به پنجاه هزار زاير ايراني به كشوربازگشته اند
خبرگزاری شبستان: نصرالله فرهمند مديرعمليات حج از بازگشت بیش از شصت درصد حجاج ايراني به كشور خبر داد و گفت: عمليات بازگشت حجاج كشورمان از فرودگاههاي جده و مدينه منوره طبق برنامه ريزي انجام می شود.

۱۳۹۶/۶/۲۵ - ۱۲:۳۴

شمار حجاج ايراني در مکه مکرمه به ۲۶ هزار نفر رسید
خبرگزاری شبستان: با خارج شدن ۲۵ کاروان دیگر از مکه مکرمه شمار حجاج ايراني در جوار بیت الله الحرام ، تا پايان امروز به ۲۶۳۲۳ نفر می رسد.

۱۳۹۶/۶/۲۵ - ۱۱:۲۰

کعبه مقدس‌ترین مکان در دین اسلام
خبرگزاری شبستان: کعبه بنایی است که در میان مسجد الحرام در شهر مکه قرار دارد و مقدس‌ترین مکان در دین اسلام به شمار می‌رود.

۱۳۹۶/۶/۲۲ - ۱۰:۱۶

رئيس ستاد مدينه منوره:
شمار زائران ايراني «مدينه بعد» به ۱۷۲۱۰ تن رسيد
خبرگزاری شبستان: رييس ستاد مدينه منوره گفت: شمار حجاج ايراني(مدينه بعد) كه از ۱۴ شهريورماه از مكه مكرمه راهي مدينه منوره شده اند، به ۱۷۲۱۰ تن رسيد.

۱۳۹۶/۶/۲۰ - ۱۴:۱۸

بيش از ۲۳ هزار زاير ايراني از سرزمين وحي به كشور بازگشتند
خبرگزاری شبستان: مدير دفتر نمايندگي سازمان حج و زيارت در عربستان سعودي از بازگشت بيش از ۲۳ هزار زاير ايراني از سرزمين وحي به كشورمان خبر داد.

۱۳۹۶/۶/۱۹ - ۱۱:۴۶

رييس ستاد مدينه منوره:
نخستين پرواز زائران «مدينه بعد» به مقصد مشهد/انتقال ترانزيت زائران از مكه متوقف شد
خبرگزاری شبستان: رييس ستاد مدينه منوره گفت: نخستين پرواز زائران «مدينه بعد» بامداد امروز يكشنبه (۱۹ شهريور) مدينه منوره را به مقصد مشهد مقدس ترك مي كند.

۱۳۹۶/۶/۱۹ - ۰۹:۴۴

معاون مركز پزشكي حج و زيارت جمعيت هلال احمر ايران
۵۶ زاير بيمار براي ادامه درمان به ايران منتقل شده اند+ اسامی ۲۲ زائر فوت شده
خبرگزاری شبستان:دكتر كوليوند گفت :‌ تاكنون ۵۶ نفر از بيماران براي ادامه درمان با ۵ پرواز به ايران منتقل شده اند و هم اكنون كارهاي درماني اين بيماران در بيمارستان هاي كشور درحال انجام است.

۱۳۹۶/۶/۱۹ - ۰۹:۳۹

رئيس سازمان حج و زيارت اعلام كرد:
بازگشت حجاج ايران به كشور از فردا چهاردهم شهريور ماه آغاز مي شود
خبرگزاری شبستان: حميد محمدي رييس سازمان حج و زيارت گفت : نخستين پرواز بازگشت حجاج ايراني فردا (‌چهارشنبه ) از فرودگاه جده به مقصد كشورمان انجام مي شود.

۱۳۹۶/۶/۱۳ - ۱۱:۳۳

مديرعمليات حج:
اولين گروه از حجاج ايراني بامداد فردا راهي ايران مي شوند
خبرگزاری شبستان: مديرعمليات حج گفت: اولين گروه از كاروان هاي حجاج ايراني بامداد روز سه شنبه(۱۴ ذي الحجه) از فرودگاه جده راهي كشورمان مي شوند.

۱۳۹۶/۶/۱۳ - ۱۱:۲۹

کاروان های ایرانی جمرات سه گانه را رمی کردند
خبرگزاری شبستان: کاروان های ایرانی در دومین روز اقامت درمنا درادامه مناسک حج، جمرات سه گانه (صغری ، وسطی، کبری) را امروز رمی کردند.

۱۳۹۶/۶/۱۱ - ۱۵:۱۲

زایران ایرانی لباس احرام از تن درآورند
خبرگزاری شبستان: دهها هزار زایر ایرانی که برای ادامه انجام مناسک حج ابراهیمی در سرزمین منا مستقر شده اند ؛ پس از رمی جمرات و قربانی و تقصیر ؛ جامه احرام از تن به درآورند.

۱۳۹۶/۶/۱۱ - ۰۹:۳۰

استقرار زایران ایرانی در چادرهای منا
خبرگزاری شبستان: حمید محمدی رییس سازمان حج و زیارت روز جمعه از استقرار کامل زایران ایرانی در چادرهای منا خبر داد.

۱۳۹۶/۶/۱۰ - ۱۸:۵۶

هشتم ذي الحجه روز ترويه؛
صدها هزار زائر با پاي پياده در حال عزيمت به سرزمين منا
خبرگزاری شبستان: حركت صدها هزار زائر اهل تسنن صبح امروز از مكه مكرمه به سمت سرزمين منا براي انجام اعمال روز «ترويه» آغاز شد.

۱۳۹۶/۶/۸ - ۱۶:۰۳

توصيه هاي پزشكي به زايران بيت الله الحرام در ايام تشريق :
از مصرف مايعات غفلت نكنيد / براي رمي جمرات حتما چند بطري آب همراه داشته باشيد
خبرگزاری شبستان: در حاليكه كمتر از دو روز ديگر زايران كشورمان عازم سرزمين منا و عرفات مي شوند ؛ ضرورت رعايت توصيه هاي پزشكي براي پيشگيري از گرمازدگي و بيماري هاي ويروسي بسيار حائز اهميت است.

۱۳۹۶/۶/۶ - ۱۶:۱۵

رييس سازمان حج و زيارت:
حركت كاروان ها در ايام تشريق رصد مي شود/طرح موضوعات مشاعر در ديدار با وزير حج عربستان
خبرگزاری شبستان: رييس سازمان حج و زيارت گفت: برنامه هاي زمانبندي در ايام تشريق ابلاغ شده و حركت كاروان ها از ابتدا تا جمرات و در بازگشت به طور كامل رصد و كنترل مي شود.

۱۳۹۶/۶/۵ - ۱۶:۱۱

رييس سازمان حج و زيارت:‌
برنامه ريزي جامعي براي حضور زايران ايراني در جمرات صورت گرفته است
خبرگزاری شبستان: رييس سازمان حج و زيارت از برنامه ريزي جامع و مديريت ويژه براي حضور زايران كشورمان در سرزمين منا و عرفات بويژه در جمرات طي روزهاي دهم تا دوازدهم ذي الحجه خبر داد.

۱۳۹۶/۶/۵ - ۱۰:۲۵

حجت الاسلام و المسلمين قاضي عسكر :
وحدت مهمترين نياز امت اسلام است / اسراييل با فتنه اختلاف افكني منابع ملت هاي مسلمان را به يغما مي برد
خبرگزاری شبستان: نماينده ولي فقيه وسرپرست زايران ايراني از سياست هاي توسعه طلبانه دشمنان اسلام و بويژه صهيونيزم بين الملل در آتش افروزي در كشورهاي منطقه و ايجاد جنگ و درگيري با هدف به يغما بردن منابع كشورهاي اسلامي انتقاد كرد.

۱۳۹۶/۶/۵ - ۱۰:۰۶