خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸

الاثنين ٢٢ رمضان ١٤٤٠

Monday, May 27, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه نشست منتقدان کتاب کودک و نوجوان
مدیر اسبق کتابخانه مرجع کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان:
کتاب‌های کودک ضعیف شده است
خبرگزاری شبستان: احمدی با بیان اینکه کیفیت کتاب‌های کودک نسبت به ۴ سال قبل پایین آمده است، گفت: کیفیت چاپ خوب شده اما محتوا ضعیف شده است.

۱۳۹۵/۱۰/۸ - ۱۰:۲۸

مدیرمسئول نشریه آزما:
ورود ممنوع مدارس برای نویسندگان
خبرگزاری شبستان: عابد با بیان اینکه در حوزه بزرگسال ژانر ترسناک نداریم، گفت: در جامعه عصبی که داریم مدام کتاب هایی با ژانر وحشت برای کودکان مدام تالیف و ترجمه می‌شود.

۱۳۹۵/۱۰/۸ - ۱۰:۲۲

اقبال‌زاده:
ادبیات کودک هیچ نماینده‌ای در دولت و مجلس ندارد
خبرگزاری شبستان: یک منتقد ادبیات کودک و نوجوان معتقد است آموزش و پرورش پاسخگوی نیازهای سخت افزاری جامعه است اما به نیازهای کودکان پاسخ نمی‌دهد.

۱۳۹۵/۱۰/۸ - ۱۰:۱۳

یک منتقد ادبی:
نویسندگان جدی کودک و نوجوان کم هستند
خبرگزاری شبستان: رفیعی ضعف کیفی ادبیات کودک و نوجوان را یکی از دلایلی دانست که دست صاحبان نشریات را برای نقد و معرفی کتاب های این حوزه می بندد.

۱۳۹۵/۱۰/۸ - ۱۰:۰۴

سردبیر فصلنامه نقد کتاب کودک:
سهم ادبیات کودک و نوجوان در مجلات کم شده است
خبرگزاری شبستان:کاشفی خوانساری معتقد است امروزه با سهم ناچیزی از ادبیات کودک و نوجوان در مجلات تخصصی، فرهنگی، هنری و ادبی مواجه هستیم.

۱۳۹۵/۱۰/۸ - ۰۹:۵۲