خبرگزاری شبستان

جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷

الجمعة ١٦ جمادى الثانية ١٤٤٠

Friday, February 22, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه عیسی فرهادی
فرماندار تهران:
۹۰ ساختمان« پلاک قرمز» در منطقه ۱۲پلمپ شدند/راه اندازی« اردوگاه زیادیان» در شرق تهران
فرهادی از پلمپ ۹۰ ساختمان« پلاک قرمز» در منطقه ۱۲ و راه اندازی « اردوگاه زیادیان» برای نگهداری معتادان متجاهر با ظرفیت نگهداری ۵ هزار نفر در شرق تهران خبر داد.

۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۰۹:۳۴

فرماندار تهران:
تردد ۵۰۰۰ کامیون زباله کش فرسوده در تهران
فرهادی گفت: در حال حاضر حدود پنج هزار کامیون زباله کش فرسوده در تهران داریم که عمر بعضی از اینها به بیش از ۳۵ تا ۴۰ سال می رسد.

۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۷:۰۴

بیش از یک میلیون دانش‌آموز تهرانی اول مهر به مدرسه می‌روند
فرماندار تهران با بیان اینکه یک میلیون و ۱۰۰ هزار نفر دانش‌آموز در اول مهر به مدرسه می‌روند، گفت: یک‌سوم از دانش‌آموزان از وسایل حمل و نقل سرویس عمومی استفاده می‌کنند.

۱۳۹۷/۶/۲۶ - ۱۲:۳۳

فرماندار تهران در گفتگو با شبستان:
متکدیان تا پایان سال جمع آوری می شوند/نگهداری ۵ هزار معتاد متجاهر در قرارگاه آسیب های اجتماعی
فرماندار تهران از جمع آوری متکدیان تا پایان سال خبر داد و گفت: همچنین طی یک ماه گذشته،پنج هزار معتاد متجاهر در قرارگاه آسیب های اجتماعی جمع آوری و نگهداری شدند.

۱۳۹۷/۵/۱۷ - ۱۱:۰۶

فرماندار تهران:
سرازیر شدن جمعیت مهاجران به تهران عامل آسیب های اجتماعی است
فرماندار تهران گفت: یکی از عوامل اصلی ریزش آسیب‌های اجتماعی، سرازیر شدن جمعیت مهاجران به شهر تهران است.

۱۳۹۷/۴/۲۰ - ۱۵:۴۷

فرماندار تهران در گفت‌وگو با شبستان:
نگهداری بیش از هشت هزار معتاد متجاهر در مراکز ترک اعتیاد
خبرگزاری شبستان:فرماندار تهران از نگهداری بیش از هشت هزار معتاد متجاهر و کارتن‌خواب در مراکز ترک اعتیاد خبر داد و گفت:جمع آوری معتادان متجاهر و کارتن خواب ها در حال انجام است.

۱۳۹۶/۹/۱۳ - ۰۹:۵۷

اخذ ۲۴۰هزار رای در هر دقیقه در انتخابات شورای شهر تهران
خبرگزاری شبستان: فرماندار تهران با بیان اینکه پنجمین دوره انتخابات شورای شهر در کمترین زمان ممکن به تأیید هیئت نظارت رسید، گفت: مردم در این دوره از انتخابات به سمت لیست‌ها گرایش داشتند.

۱۳۹۶/۶/۱ - ۰۹:۰۰

پیگیری مشکلات خانواده های شهدا از طریق شورای امور ایثارگران
خبرگزاری شبستان:فرماندار تهران از پیگیری و حل مشکلات خانواده های شهدا، ایثارگران و جانبازان از طریق شورای امور ایثارگران در فرمانداری ها خبر داد و گفت: ما بیشتر به تسریع روند حل مشکلات این خانواده ها جهت اجرایی شدن کمک می کنیم.

۱۳۹۵/۱۰/۸ - ۰۹:۲۹