خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷

الخميس ٧ صفر ١٤٤٠

Thursday, October 18, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه کارآفرینی
موافقت شورای آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد با تغییر کاربری ۶۱ فضای آموزشی
شورای آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد با واگذاری و تغییر کاربری ۶۱ فضای آموزشی در شهرهای استان با رای گیری اعضا موافقت کرد.

۱۳۹۷/۷/۲۴ - ۱۴:۲۸

آخر هفته با طعم کارآفرینی
مدیر کل اجتماعی و فرهنگی استانداری اردبیل گفت: دوره آموزشی «آخر هفته با طعم کارآفرینی» با همکاری مرکز شتابدهی تیک آپ و استانداری اردبیل برگزار می شود.

۱۳۹۷/۷/۲۴ - ۰۷:۵۷

قرارداد ايجاد بزرگترين مركز كارآفريني کشور در اصفهان امضا شد
قرارداد ايجاد بزرگ ترين مركز فعال كارآفريني اصفهان و مركز كشور توسط شهرداری اصفهان و با مشارکت بخش خصوصی منعقد شد.

۱۳۹۷/۷/۲۳ - ۱۴:۰۳

همایش ملی روز روستا و عشایر برگزار شد
همایش ملی روز روستا و عشایر در قالب هفت کارگاه تخصصی با هدف ارائه گزارش خدمات صورت گرفته در عرصه های مختلف کارآفرینی روستایی و مدل اشتغال‌زایی در این عرصه ها در حال برگزاری است.

۱۳۹۷/۷/۱۷ - ۱۲:۰۶

مسئولین باید نسبت به مناطق محروم بیشتر دغدغه و توجه داشته باشند
استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه، اشتغال و کارآفرینی و خوداشتغالی در مناطق محروم با جدیت دنبال می شود، گفت: مسئولین باید نسبت به مناطق محروم دغدغه و توجه داشته باشند.

۱۳۹۷/۷/۱۵ - ۱۳:۵۲

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل:
مهارت آموزی فعالان کانون های مساجد تبیین اندیشه اقتصاد مقاومتی در مسجد است
مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل گفت: مهارت آموزی فعالان کانون های مساجد در راستای تبیین اندیشه اقتصاد مقاومتی در مسجد هست و به نوعی کمک برای افزایش توانمندی و نشان دادن خلاقیت ها است.

۱۳۹۷/۷/۷ - ۱۲:۲۲

معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری:
کارآفرینی خصیصه ذاتی نخبگان است / ایجاد ارزش افزوده اقتصاد دانش‌ بنیان در داخل استان
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری و رییس بنیاد ملی نخبگان گفت: نگاه کارآفرینانه به اقتصاد دانش بنیان یک خصیصه ذاتی نخبه است و باید این مسئله در پارک های علم و فناوری دیده شود.

۱۳۹۷/۷/۲ - ۱۴:۱۷

لزوم جدیت آموزش و پرورش در بسترسازی کارآفرینی در مدارس
فرماندار اصفهان با تأکید بر لزوم بسترسازی با رویکرد کارآفرینی و افزایش میزان تحقیق و مطالعه در بین دانش آموزان، اظهار داشت: تاکنون، آموزش و پرورش پیگیری هایی در این خصوص انجام داده و این روند باید با جدیت بیشتری ادامه یابد.

۱۳۹۷/۶/۲۰ - ۰۹:۱۶

نبض فعالیت های کانون فرهنگی مسجد زرکان نو در عرصه کارآفرینی می زند
مسجد جامع رزکان نو با اهتمام فعالان کانون فرهنگی هنری شهید مطهری در راستای درآمدزایی و اشتغال بانوان و جوانان گام های موثری برداشته است و نمونه مسجدی تحقق شعار سال مبنی بر حمایت از کالای ایرانی است.

۱۳۹۷/۶/۱۹ - ۱۳:۳۴

برگزاری اردوی علمی آموزشی با محوریت کارآفرینی در فضای فرهنگی
اردوی علمی آموزشی ویژه مدیران مراکز فرهنگی و فعالان فرهنگی (۲۸ و ۲۹ مرداد) در اردوگاه بین المللی امداد و نجات هلال احمر با محوریت کارآفرینی در فضای فرهنگی برگزار می شود.

۱۳۹۷/۵/۲۴ - ۱۰:۰۵

بهمن ماه امسال؛
استارت‌آپ محصولات استراتژیک خراسان جنوبی در بیرجند برگزار می شود
معاون آموزشی دانشگاه پیام نور خراسان جنوبی با تاکید بر حرکت دانشگاه پیام نور به سمت دانشگاه کارآفرینی گفت: در بهمن ماه امسال رویداد بزرگ کارآفرینی در حوزه استارت‌آپ با محورهای صنایع دستی و گردشگری و محصولات استراتژیک استان برگزار می‌شود.

۱۳۹۷/۵/۲۱ - ۱۳:۴۸

بهترین حمایت از خانواده ‌های کم بضاعت توانمندسازی آنها است
تولیت آستان قدس رضوی با بیان اینکه از منظر اسلام نقش زنان در جامعه نقشی برجسته‎ است، گفت: بهترین شکل حمایت از خانواده‌های کم بضاعت توانمندسازی آن‌ها است.

۱۳۹۷/۵/۷ - ۱۱:۱۰

امکانات باید در اختیار افراد توانا برای کارآفرینی قرار گیرد
سرپرست استانداری کرمان گفت: از دلایل عدم موفقیت دولت در حوزه اشتغال این است که امکانات در اختیار افرادی قرار گرفته است که توانایی لازم را جهت اشتغال ندارند اما افراد کارآفرین این توانایی را دارند.

۱۳۹۷/۵/۶ - ۱۲:۵۰

توجه به نقش آفرینی زنان، لازمه توسعه پایدار جامعه است
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری زنجان گفت: به منظور توسعه پایدار در جامعه بایستی به نقش آفرینی زنان جامعه توجه ویژه شود.

۱۳۹۷/۵/۲ - ۱۴:۴۵

در رویداد کارآفرینی «هم نت برکت» مطرح شد:
افزایش بهره‌وری کاهش ضایعات میوه در ایده «بچین و ببر»
ایده پرداز تیم «بچین و ببر» با بیان اینکه افزایش راندمان و کاهش ضایعات و هدررفت میوه‌جات از اهداف اصلی ایده آن ها بوده است، گفت: هدف تیم ما ایجاد ارتباط میان تولید کننده، نیروی کار و مصرف کننده در زمینه میوه است.

۱۳۹۷/۴/۳۱ - ۱۳:۳۵

کنترل هزینه های ایجاد کسب و کار با حضور در رویدادهای کارآفرینی
یک ایده پرداز اصفهانی پیرامون اهمیت رویدادهای کارآفرینی گفت: برگزاری و شرکت در این رویدادها در کنترل هزینه ها و کاهش احتمال شکست یک استارت آپ بسیار موثر است.

۱۳۹۷/۴/۳۱ - ۱۳:۲۸

حفظ منافع ملّی اولویت اصلی کارآفرینی است
استاندار البرز خطاب به اعضای شورای معادن گفت: متولیان امر در بحث کارآفرینی در زمینه معادن باید متوجه منافع ملّی باشند و از هر اقدامی که باعث آسیب به منافع ملّی شود، جلوگیری به عمل آورند.

۱۳۹۷/۴/۳۰ - ۱۳:۵۸

تقویت نقش مساجد با رویدادهای کارآفرینی
ایده پرداز اصفهانی با اشاره به کمرنگ شدن نقش مساجد در مسائل اجتماعی گفت: رویداد «هم‌نت» می تواند آغازی برای تقویت نقش مساجد در مسائل اجتماعی باشد.

۱۳۹۷/۴/۳۰ - ۱۳:۲۱

قطار «هم‌نت» در ایستگاه پایانی
رویداد کارآفرینی «هم‌نت برکت» برگزیدگان خود را شناخت
رویداد کارآفرینی «هم نت برکت» عنوان یک رویداد بومی محلی با محوریت مساجد است که به همت بنیاد نخبگان اصفهان در فرهنگسرای گلزار شهدای رهنان به مدت ۳ روز برگزار شد و سرانجام برگزیدگان خود را شناخت.

۱۳۹۷/۴/۳۰ - ۱۱:۰۷

گفتگوی شبستان با ایده پرداز طب اسلامی
گوشت کبوتر جایگزین گوشت مرغ
یک ایده پرداز اصفهانی با اشاره به مضرات گوشت مرغ گفت: گوشت کبوتر با توجه به طبع گرمی که دارد می تواند جایگزین مناسبی برای گوشت مرغ باشد.

۱۳۹۷/۴/۳۰ - ۱۰:۵۹