خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸

الأحد ١٢ شوّال ١٤٤٠

Sunday, June 16, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه کانون های مساجد مازندران
کارگاه آموزشی مهدویت به همت کانون های مساجد مازندران برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: کارگاه آموزشی یکروزه مهدویت ۲۹شهریور ماه جاری به همت کانون های فرهنگی هنری مساجد مازندران در پلاژ وزارت کشور واقع در ساحل فرح آباد ساری برگزار می شود.

۱۳۹۶/۶/۱۹ - ۱۱:۱۷

۲۵نفر از خواهران فعال مسجدی مازندران به مشهد اعزام می شوند
خبرگزاری شبستان:مسئول ستادهماهنگی و نظارت برکانون های فرهنگی هنری مساجد مازندران از اعزام ۲۵فعال مسجدی خواهراز این استان به مشهد مقدس برای حضور دردهمین دوره آموزشی اندیشه های آسمانی خبر داد.

۱۳۹۶/۶/۱۴ - ۱۰:۴۳

نمایشگاه ربع قرن تلاش کانون های مساجد مازندران برپا می شود
خبرگزاری شبستان:مسئول ستادهماهنگی و نظارت برکانون های مساجد مازندران به فعالیت ۲۵ساله کانون های مساجد اشاره کرد و گفت: تلاش داریم دستاوردها و اثار هنرمندان و نخبگان مسجدی با عنوان ربع قرن تلاش همزمان با ۱۸اسفند درمعرض دید عموم قرار گیرد.

۱۳۹۶/۶/۱۳ - ۱۲:۵۷

جشن بزرگ قربان تا غدیر در کانون امام زین العابدین(ع) ساری برگزار می شود
خبرگزاری شبستان:مدیرمسئول کانون امام زین العابدین(ع) روستای اسلام ده ساری گفت: جشن بزرگ قربان تا غدیر ۱۵شهریورماه جاری از ساعت ۱۷و ۳۰دقیقه با سخنرانی مسئول ستادهماهنگی و نظارت برکانون های فرهنگی هنری مساجد مازندران در این کانون برگزارمی شود.

۱۳۹۶/۶/۱۳ - ۱۱:۰۰

دعای عرفه نمایش اقرار به بندگی است/ نوای دعای عرفه در ۴۱۶مسجد مازندران طنین انداز می شود
خبرگزاری شبستان: مازندرانی ها فردا نهم ذی الحجه با حضور در مساجد، مصلا ها و مساجد جامع استان و با زمزمه یادگار ارزشمندامام حسین(ع) و هم نوا با حجاج بیت الله الحرام اقرار به بندگی را به نمایش می گذارند.

۱۳۹۶/۶/۸ - ۱۱:۵۸

اجرای موفقیت آمیز طرح اعزام مبلغ به پایگاه های اوقات فراغت مساجد در مازندران
خبرگزاری شبستان:مسئول ستادهماهنگي و نظارت بركانون هاي مساجد مازندران با بیان اینکه امسال ۱۰مبلغ دینی با هدف ارتقاء کیفیت برنامه های اوقات فراغت در استان حضور یافتند، گفت: این طرح که سومین سال اجرا را تجربه می کند با استقبال فعالان مسجدی همراه شد.

۱۳۹۶/۶/۶ - ۱۲:۳۵

۴۵فعال مسجدی مازندران به دهمین دوره آموزشی اندیشه های آسمانی اعزام شدند
خبرگزاری شبستان:مسئول ستادهماهنگی و نظارت برکانون های مساجد مازندران از اعزام ۴۵فعال مسجدی استان شامل یک روحانی، چهار مدیر مسئول کانون، ۱۲پژوهشگر و ۲۸هنرمند مسجدی برای حضور دردهمین دوره آموزشی اندیشه های آسمانی در مشهد خبر داد.

۱۳۹۶/۶/۵ - ۰۹:۳۱

مساجد با تهدید سکولارشدن و غیر انقلابی بودن مواجه هستند
خبرگزاری شبستان:مسئول ستادهماهنگی ونظارت برکانون های مساجد مازندران و با بیان اینکه سکولارشدن، غیر سیاسی و غیرانقلابی بودن یک آفت و آسیب برای مساجد محسوب می شود، گفت: تطهیر فضای فکری و فرهنگی مساجد مورد توجه مدیران و متولیان این پایگاه های دینی باشد.

۱۳۹۶/۶/۲ - ۰۹:۵۶

ثواب تلاوت نور مساجد مازندران به روح شهید حججی هدیه می شود
خبرگزاری شبستان:ثواب ختم تلاوت نور دوهزار و ۵۲۶مرکز مجری این طرح درمساجد استان مازندران شامگاه۲۹مردادماه جاری در آستانه روز جهانی مساجد به روح بلند شهید مدافع حرم محسن حججی هديه مي شود.

۱۳۹۶/۵/۲۹ - ۱۲:۳۳

توزیع فراخوان مسابقه کتابخوانی مهمان امام در کانون های مساجد مازندران
خبرگزاری شبستان:فراخوان و نحوه شرکت در مسابقه ملی کتابخوانی مهمان امام با موضوع امام رضا(ع) به میزبانی کانون فرهنگی هنری شهید روحی مشهد مقدس در کانون های مساجد مازندران اطلاع رسانی شد.

۱۳۹۶/۵/۲۴ - ۰۹:۳۲

۴۵برادر عضوکانون های مساجد مازندران به دهمین دوره اندیشه های آسمانی اعزام می شوند
خبرگزاری شبستان:مسئول ستادهماهنگی و نظارت برکانون های مساجد مازندران گفت: ۴۵فعال مسجدی استان شامل یک روحانی، چهار مدیر مسئول کانون، ۱۲پژوهشگر و ۲۸هنرمند مسجدی ۵-۹شهریور برای حضور در دوره آموزشی اندیشه های آسمانی به مشهد اعزام می شوند.

۱۳۹۶/۵/۱۸ - ۰۹:۳۵

در آستانه روز خبرنگار؛
مدیرروابط عمومی امداد مازندران از دفتر شبستان بازدید کرد
خبرگزاری شبستان:مدیرروابط عمومی اداره کل کمیته امدادامام خمینی(ره) مازندران امروز درآستانه بزرگداشت روز خبرنگار با حضور در دفترنمایندگی شبستان دراین استان از همکاری این خبرگزاری درپوشش اخبار مرتبط با خدمت رسانی به نیازمندان و ایتام قدردانی کرد.

۱۳۹۶/۵/۱۵ - ۱۰:۵۱

کانون های مساجد در اندیشه شناسایی و تبیین راهکارهای ترویج حجاب باشند
خبرگزاری شبستان:یکی از مدرسین دانشگاه به نقش کانون های مساجد به ویژه رابطین خواهر این کانون ها درجهت ترویج پوشش اسلامی اشاره کرد و گفت: این کانون ها با شناسایی راه های ترویج حجاب و تبیین راهکارها برای خانواده ها، بدنبال سامان اوضاع بد بی حجابی باشند.

۱۳۹۶/۴/۲۲ - ۱۲:۴۲

در روز عفاف و حجاب؛
نشست رابطین خواهرکانون های مساجد غرب مازندران برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: نشست رابطین خواهر کانون های فرهنگی و هنری مساجد غرب مازندران شامل شهرستان های عباس آباد، تنکابن و رامسر با هدف احیای گفتمان نظام زن و خانواده در بستر مسجد طراز اسلامی، برگزار می شود.

۱۳۹۶/۴/۲۰ - ۰۹:۵۵

فراخوان همایش اقتصادمقاومتی و مقاوم سازی فرهنگی در مازندران توزیع شد
خبرگزاری شبستان:مسئول ستادهماهنگی و نظارت برکانون های مساجدمازندران از توزیع فراخوان همایش اقتصادمقاومتی و مقاوم سازی فرهنگی در سبک زندگی امام سجاد(ع) و نحوه شرکت در این ویژه برنامه ملی بین کانون های مساجد استان خبر داد.

۱۳۹۶/۴/۱۸ - ۱۳:۵۴

نمایشگاه دستاوردها و تجربیات کانون های مساجد مازندران در مشهد برپا می شود
خبرگزاری شبستان:مسئول ستادهماهنگی و نظارت برکانون های مساجد مازندران از اعزام آثار اعضای کانون های فرهنگی هنری استان به نمایشگاه طرح­ها، فعالیت­ها و دستاوردهای کانون­های مساجد کشور شهریور ماه سالجاری در مشهد مقدس خبر داد.

۱۳۹۶/۴/۱۷ - ۱۲:۲۴

فعالیت بیش از هزار پایگاه اوقات فراغت در مساجد مازندران
خبرگزاری شبستان:مسئول ستادهماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد مازندران با اعلام اینکه هزار و ۹۷ پایگاه اوقات فراغت تابستان دراستان فعالیت دارند، گفت: ۶۴۸ پایگاه اوقات فراغت در سطح روستاها و مابقی در سطح شهرهای استان فعالیت می کنند.

۱۳۹۶/۴/۱۵ - ۰۹:۴۶

اهالی روستای کارمزد سوادکوه در تکاپوی میزبانی از افتتاحیه اوقات فراغت کشوری
خبرگزاری شبستان:مراسم افتتاحیه طرح های اوقات فراغت کانون مساجد کشور از ساعت ۱۰صبح امروز (۱۵تیر) با همکاری و استقبال چشمگیر اهالی روستای کارمزد شهرستان سوادکوه در این روستا ییلاقی برگزار می شود.

۱۳۹۶/۴/۱۵ - ۰۸:۴۱

برپایی نمایشگاه دستاوردهای اوقات فراغت کانون های مساجد در روستای کارمزد
خبرگزاری شبستان: مسئول ستادهماهنگی و نظارت برکانون های مساجد مازندران از برپایی نمایشگاه دستاوردهای اوقات فراغت کانون های مساجد ‌همزمان با آئین افتتاحیه کشوری طرح آسمانی ها در روستای کارمزد سوادکوه خبر داد.

۱۳۹۶/۴/۱۳ - ۱۳:۳۱

بیانیه کانون های مساجد مازندران به مناسبت روز قدس
خبرگزاری شبستان:ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های مساجد مازندران با صدور بیانیه ای به مناسبت روز قدس، از آحاد مردم برای شرکت در راهپیمایی آخرین جمعه ماه رمضان برای حمایت از مستضعفان، دعوت بعمل آورد.

۱۳۹۶/۴/۱ - ۱۰:۵۹