خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۳ تیر ۱۳۹۸

الاثنين ٢٠ شوّال ١٤٤٠

Monday, June 24, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه کانون های مساجد مازندران
همکاری کانون های مساجد و پایگاه های مقاومت بسیج، زمینه ساز تحول
مسئول بسیج مساجد و محلات سپاه کربلا مازندران با اشاره به اینکه همکاری کانون های فرهنگی و هنری مساجد و پایگاه های مقاومت بسیج، موجب تحول ایجاد می شود بر لزوم حفظ و احیای سنگرهای معنوی و فرهنگی تاکید کرد.

۱۳۹۷/۸/۱ - ۱۲:۱۹

بازدید سرپرست کانون های مساجد مازندران از خبرگزاری ایرنا
سرپرست ستادهماهنگی و نظارت برکانون های مساجد مازندران پیش از ظهر امروز(۲۸مهر) درآستانه برگزاری اجتماع عظیم و میلیونی اربعین حسینی درخصوص کانون های فرهنگی هنری با سرپرست خبرگزاری ایرنا در دیارعلویان دیدار و گفتگو کرد.

۱۳۹۷/۷/۲۸ - ۱۴:۱۸

ستادعالی مساجد کشور تعدیل نیرو ندارد/خبرگزاری شبستان با رسمیت بکار خود ادامه می دهد/لزوم نام نویسی بیش از ۱۰۰هزار نفر در سجا
دبیر ستاد عالی هماهنگی و نظارت بر کانون‌های مساجد کشور درخصوص ادامه فعالیت شبستان، گفت: این خبرگزاری در لوای موسسه شبستان نور فعالیت می کند و ادامه همکاری خبرنگاران با این رسانه جای نگرانی ندارد و قرار داد کارشناسان با این موسسه رسمی است.

۱۳۹۷/۷/۲۶ - ۱۲:۳۳

کارشناسان مساجد مازندران از باب امانت داری برنامه های ستادعالی را به درستی انجام می دهند
سرپرست ستادهماهنگی و نظارت برکانون های فرهنگی هنری مساجدمازندران گفت: همکاران این مجموعه خود را خدمتگذار و مسجدی می دانند و از باب امانت داری برنامه های ستادعالی مساجد کشور را به درستی انجام می دهند.

۱۳۹۷/۷/۲۶ - ۱۱:۵۲

کانون های مساجد مازندران از نظر علمی غنی می شوند/مردم پیگیر اخبار از خبررسان صالح باشند
سرپرست ستادهماهنگی و نظارت برکانون های مساجد مازندران از جنگ روانی دشمن بعنوان جنگ رسانه ای یاد کرد و گفت: مردم باید آگاه باشند واگر فاسقی خبر آورد بلافاصله تایید نکنند چراکه مطابق دستور صریح قرآن خبررسان، خبرنگار و خبرگذار باید صالح باشند.

۱۳۹۷/۷/۲۲ - ۱۱:۵۳

بازدید سرپرست کانون های مساجد مازندران از خبرگزاری فارس
سرپرست ستادهماهنگی و نظارت برکانون های مساجد مازندران پیش از ظهر امروز(۲۱مهر) بمناسبت سالروز بیانات تاریخی رهبری(دامت برکاته) درخصوص کانون های فرهنگی هنری با سرپرست خبرگزاری فارس در دیارعلویان دیدار و گفتگو کرد.

۱۳۹۷/۷/۲۱ - ۱۴:۱۱

رونق فعالیت مسجدی نیازمند کارگروهی است/ضرورت تغییر نگرش هیئت امنا
مدیرحوزه علمیه خواهران مازندران با اشاره به اهمیت فعالیت چهره به چهره جهت جذب جوان به مساجد، گفت: باید برای حضور جوانان در مساجد بصورت جدی به سراغ تغییر نگرش هیئت امنا و به روز شدن افکار این قشر رفت.

۱۳۹۷/۷/۱۸ - ۱۳:۲۴

توزیع فراخوان دومین همایش ملی ایثار اجتماعی در کانون های مساجد مازندران
سرپرست ستادهماهنگی و نظارت برکانون های فرهنگی هنری مساجد مازندران گفت: فراخوان دومین همایش ملی «ایثار اجتماعی» با ۸ محوردربین کانون های مساجد استان توزیع و ۲۰آذر آخرین مهلت ارسال آثاراعلام شد.

۱۳۹۷/۷/۱۷ - ۱۱:۳۹

لزوم اقامه نماز اول وقت درپیاده روی اربعین/ قصه گویی و پرده خوانی در موکب کانون مساجد انجام می شود
سرپرست ستادهماهنگی و نظارت برکانون های مساجد مازندران گفت: به اعضای کانون های مساجد تاکید شده که در مدت حضور در پیاده روی اربعین در صفوف نماز اول وقت حاضر شوند چراکه احیا واقامه این واجب دینی یکی از اهداف قیام عاشورا بوده است.

۱۳۹۷/۷/۱۵ - ۱۴:۰۲

موکب کانون شهید گرائیلی قائمشهر در عراق مستقر می شود
موکب کانون فرهنگی و هنری شهید گرائیلی قائمشهر به عنوان عمود ۲۸۷همزمان با اربعین حسینی در عراق مستقر می شود.

۱۳۹۷/۷/۱۴ - ۱۲:۰۷

تربیت هنرمند متعهد در بستر مسجد باشد/روحانیون مستقر فرصتی مناسب برای پویایی کانون های مساجد
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مازندران جذب نوجوان و جوان به مسجد نیازمند جاذبه است، گفت: در تربیت هنرمندان متعهد موفق نبودیم؛ مساجد باید با تربیت هنرمند ارزشی و بهره مندی از ظرفیت هنرمندان، جوانان راجذب نمایند.

۱۳۹۷/۷/۹ - ۱۳:۲۰

مشترکات تبلیغات اسلامی و کانون های مساجد برای رونق فعالیت های فرهنگی شناسایی شود
سرپرست ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی و هنری مساجد مازندران گفت:مشترکات فعالیت تبلیغات اسلامی و کانون های مساجد شناسایی و تفاهم نامه ای برای اجرای مشترک فعالیت ها تنظیم شود.

۱۳۹۷/۷/۹ - ۱۲:۵۳

کانون مساجد در تمامی حوزه های علمیه مازندران تشکیل شود/جشنواره امام سجاد(ع) طلاب را در مسیر امام شناسی قرار می دهد
مدیر حوزه های علمیه مازندران فعالیت کانون فرهنگی هنری در حوزه های علمیه را تحسین برانگیز دانست وگفت: تلاش شود اگر منع قانونی ندارد، کانون در همه حوزه هایی که حسینیه و نمازخانه دارند تشکیل شود.

۱۳۹۷/۷/۳ - ۱۳:۵۷

سه کانون فرهنگی هنری در حوزه های علمیه مازندران فعالیت دارند
سرپرست ستاد هماهنگی و نظارت برکانون های مساجد مازندران به فعالیت کانون فرهنگی هنری در مساجد حوزه های علمیه چالوس و لاله آباد زرگر شهر و زینوند بهشهر اشاره کردوگفت: چنانچه حوزه های علمیه استان آمادگی تشکیل کانون داشته باشند هرگونه همکاری صورت می گیرد.

۱۳۹۷/۷/۳ - ۱۳:۱۱

اجرای طرح قرآنی ۱۴۵۲در ۹۷کانون فرهنگی هنری مازندران
سرپرست ستادهماهنگی و نظارت برکانون های فرهنگی هنری مساجد مازندران به ۹۷کانون فرهنگی هنری مجری طرح قرآنی ۱۴۵۲در استان اشاره کرد و گفت: مراحل حفظ در این طرح درسه مقطع تابستان، پاییز و زمستان آموزش داده می شود.

۱۳۹۷/۶/۵ - ۱۳:۱۷

طرح قرآنی ۱۴۵۲به همت کانون اخلاص در مساجد مازندران اجرامی شود
مدیرمسئول کانون فرهنگی هنری اخلاص مسجدامیرالمومنین(علیه السلام) شهرستان قائمشهر گفت: طرح قرآنی ۱۴۵۲در سه مقطع، تابستان، پاییز و زمستان در قالب انعقاد تفاهم نامه فی مابین این کانون و دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان اجرا می‌شود.

۱۳۹۷/۶/۵ - ۱۳:۱۵

اعلام عناوین روزهای دهه فجر انقلاب اسلامی جهت آگاهی کانون های مساجد مازندران
خبرگزاری شبستان: مسئول کمیته مساجد ستاد دهه فجر مازندران، عناوین و شعار ایام الله دهه فجر را جهت آگاهی مدیران و اعضای کانون های مساجد استان برای برنامه ریزی این مراکز، اعلام کرد.

۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۰۹:۵۴

فراخوان دومین جشنواره ملی نقاشی آیات درمازندران توزیع شد
خبرگزاری شبستان: فراخوان دومین جشنواره ملی نقاشی آیات به میزبانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان در بین کانون های مساجد مازندران توزیع شد.

۱۳۹۶/۸/۱۷ - ۱۱:۵۰

فراخوان جشنواره ملی هنرهای نمایشی در مازندران توزیع شد
خبرگزاری شبستان: فراخوان و نحوه شرکت درجشنواره ملی هنرهای نمایشی آیات به میزبانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس در سه بخش صحنه ای، عروسکی، خیابانی در بین کانون های مساجد مازندران اطلاع رسانی شد.

۱۳۹۶/۸/۱۷ - ۱۰:۵۹

امام جمعه گتاب از دفتر خبرگزاری شبستان درمازندران بازدید کرد
خبرگزاری شبستان: امام جمعه گتاب امروز۱۴آبان باحضور در دفتر خبرگزاری شبستان ضمن آشنایی با روند فعالیت این خبرگزاری در دیارعلویان، خواستار تداوم ارتباط خبری خبرنگاران این مجموعه با دفتر نمازجمعه شد.

۱۳۹۶/۸/۱۴ - ۱۰:۰۵