خبرگزاری شبستان

جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷

الجمعة ١٦ جمادى الثانية ١٤٤٠

Friday, February 22, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه کانون های مساجد مازندران
کانون های مساجد مازندران برگزار می کند:
دانشگاه مازندران میزبان متسابقین جشنواره قرآنی مدهامتان
حجت الاسلام علیخانی از برگزاری مرحله استانی سیزدهمین دوره جشنواره قرآنی مدهامتان یکم اسفند ماه سال جاری ساعت۸صبح در پردیس دانشگاه مازندران خبر داد.

۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۲:۰۹

توزیع فراخوان جشنواره هنرهای تجسمی روستا و عشایر کشور در مساجد مازندران
فراخوان نخستین جشنواره هنرهای تجسمی روستا و عشایر کشور ویژه اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد امروز (۶ بهمن) در کانون های مساجد استان مازندران توزیع شد.

۱۳۹۷/۱۱/۶ - ۰۹:۴۹

خوشنویس نوشهری منتخب جشنواره فیروزه شد
علیرضا صالحی دانشجوی رشته علوم تربیتی دانشگاه فرهنگیان ساری، رتبه اول بخش خوشنویسی رشته نستعلیق جشنواره هنرهای مسجدی با عنوان«فیروزه» را کسب کرد و مورد تجلیل قرار گرفت.

۱۳۹۷/۱۱/۳ - ۱۱:۳۱

۱۲بهمن آخرین مهلت شرکت در ششمین جشنواره کشوری روح خدا
فراخوان ششمین جشنواره کشوری روح خدا در کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مازندران توزیع و آخرین مهلت ارسال آثار به این جشنواره ۱۲بهمن ماه جاری اعلام شد.

۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۱۴:۰۴

گپ و گفت علیخانی با دانش آموزان مدرسه شهید احتشامی ساری
سرپرست ستادهماهنگی و نظارت برکانون های فرهنگی هنری مساجد مازندارن به مناسبت روز «بصیرت و میثاق امت با ولایت» در مدرسه شهید احتشامی ناحیه ۲ساری حضور یافت و با دانش آموزان گفتگو کرد.

۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۱۲:۰۸

مسابقه ملی تفسیر کوتاه جزء۵و۶قرآن کریم در مازندران برگزار می شود
مسابقه ملی تفسیر کوتاه جزء۵و۶قرآن کریم ویژه متربیان خانه های نور به همت ستادهماهنگی و نظارت برکانون های مساجد مازندران وبا همکاری کانون فرهنگی هنری اخلاص مسجد امیرالمومنین(ع) قائمشهر دی و بهمن سالجاری برگزار می شود.

۱۳۹۷/۹/۸ - ۱۲:۰۹

علیخانی در جشن چهل سالگی انقلاب دفتر امام جمعه امیرکلاگفت:
مسابقه نقاشی با موضوع چهل سالگی انقلاب در کانون وحدت امیرکلا برگزار می شود
حجت الاسلام محمودعلیخانی، سرپرست کانون های فرهنگی هنری مساجد مازندران با حضور در جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی به میزبانی دفتر امام جمعه امیرکلا از برگزاری مسابقه نقاشی ویژه نونهالان و کودکان به همت اولین کانون فرهنگی هنری استان «کانون وحدت» خبر داد.

۱۳۹۷/۹/۱ - ۱۲:۲۷

خبرنگاران مدافع حوزه اعتقادات دینی باشند/زیبایی های دین به مردم معرفی شود/مخاطبین شبستان اهل نقد و تفکر هستند
سرپرست نمایندگی خبرگزاری شبستان در مازندران به جنگ روانی و رسانه ای دشمنان اسلام و انقلاب اشاره کرد و گفت: خبرنگاران در این جبهه نقش مهمی دارند و همانند شهدای مدافع حرم که از حریم ولایت دفاع نمودند مدافع حوزه اعتقادات دینی باشند.

۱۳۹۷/۸/۲۳ - ۱۲:۰۶

فراخوان نخستین جشنواره نشریات، وبلاگ وسایت روستاها و عشایر در مازندران توزیع شد
سرپرست ستادهماهنگی و نظارت برکانون های فرهنگی هنری مساجد مازندران از توزیع فراخوان نخستین جشنواره نشریات، وبلاگ وسایت روستاها و عشایر در کانون های استان خبر داد و آخرین مهلت شرکت در این جشنواره را۱۵دی ماه اعلام کرد.

۱۳۹۷/۸/۲۱ - ۱۰:۳۰

اجرای طرح سرای تفاهم در ۹۰کانون فرهنگی هنری/لزوم استفاده از ظرفیت مردم و مساجد برای کاهش آسیب های اجتماعی
سرپرست ستادهماهنگی و نظارت برکانون های مساجد مازندران با بیان اینکه مساجد خالی شدند آسیب ها زیاد شد، گفت: درطرح سرای تفاهم از کمک های مردمی جهت پیشگیری از آسیب های اجتماعی در ۹۰ کانون فرهنگی و هنری مساجد استان، بهره گیری می شود.

۱۳۹۷/۸/۱۰ - ۱۲:۵۴

کمک اعضا کانون ایثارده تنکابن به سیل زدگان
اعضا کانون فرهنگی و هنری ایثارده غرب مازندران براساس شعار ستاد عالی مبنی بر هم همزیستی مومنانه با جمع آوری کمک مالی به یاری سیل زدگان این دیار پرداختند.

۱۳۹۷/۸/۵ - ۱۴:۱۵

سرپرست ستادهماهنگی و نظارت برکانون های مساجد مازندران خبر داد
برپایی ۵ موکب توسط کانون های مساجد مازندران دراربعین/ نگاه سنتی هیئت امنا مساجد را خالی از شور جوانی می کند
سرپرست ستادهماهنگی و نظارت برکانون های مساجد مازندران به نگاه ویژه پیامبر اسلام درخصوص کوتاه و طولانی نمودن نماز برای احترام به کودکان اشاره کرد و گفت: باید بصورت جدی به سراغ تغییر نگرش هیئت امنا رفت تا مسجد محل مسئولیت پذیری نوجوانان و کودکان شود.

۱۳۹۷/۸/۵ - ۱۴:۰۴

همکاری کانون های مساجد و پایگاه های مقاومت بسیج، زمینه ساز تحول
مسئول بسیج مساجد و محلات سپاه کربلا مازندران با اشاره به اینکه همکاری کانون های فرهنگی و هنری مساجد و پایگاه های مقاومت بسیج، موجب تحول ایجاد می شود بر لزوم حفظ و احیای سنگرهای معنوی و فرهنگی تاکید کرد.

۱۳۹۷/۸/۱ - ۱۲:۱۹

بازدید سرپرست کانون های مساجد مازندران از خبرگزاری ایرنا
سرپرست ستادهماهنگی و نظارت برکانون های مساجد مازندران پیش از ظهر امروز(۲۸مهر) درآستانه برگزاری اجتماع عظیم و میلیونی اربعین حسینی درخصوص کانون های فرهنگی هنری با سرپرست خبرگزاری ایرنا در دیارعلویان دیدار و گفتگو کرد.

۱۳۹۷/۷/۲۸ - ۱۴:۱۸

ستادعالی مساجد کشور تعدیل نیرو ندارد/خبرگزاری شبستان با رسمیت بکار خود ادامه می دهد/لزوم نام نویسی بیش از ۱۰۰هزار نفر در سجا
دبیر ستاد عالی هماهنگی و نظارت بر کانون‌های مساجد کشور درخصوص ادامه فعالیت شبستان، گفت: این خبرگزاری در لوای موسسه شبستان نور فعالیت می کند و ادامه همکاری خبرنگاران با این رسانه جای نگرانی ندارد و قرار داد کارشناسان با این موسسه رسمی است.

۱۳۹۷/۷/۲۶ - ۱۲:۳۳

کارشناسان مساجد مازندران از باب امانت داری برنامه های ستادعالی را به درستی انجام می دهند
سرپرست ستادهماهنگی و نظارت برکانون های فرهنگی هنری مساجدمازندران گفت: همکاران این مجموعه خود را خدمتگذار و مسجدی می دانند و از باب امانت داری برنامه های ستادعالی مساجد کشور را به درستی انجام می دهند.

۱۳۹۷/۷/۲۶ - ۱۱:۵۲

کانون های مساجد مازندران از نظر علمی غنی می شوند/مردم پیگیر اخبار از خبررسان صالح باشند
سرپرست ستادهماهنگی و نظارت برکانون های مساجد مازندران از جنگ روانی دشمن بعنوان جنگ رسانه ای یاد کرد و گفت: مردم باید آگاه باشند واگر فاسقی خبر آورد بلافاصله تایید نکنند چراکه مطابق دستور صریح قرآن خبررسان، خبرنگار و خبرگذار باید صالح باشند.

۱۳۹۷/۷/۲۲ - ۱۱:۵۳

بازدید سرپرست کانون های مساجد مازندران از خبرگزاری فارس
سرپرست ستادهماهنگی و نظارت برکانون های مساجد مازندران پیش از ظهر امروز(۲۱مهر) بمناسبت سالروز بیانات تاریخی رهبری(دامت برکاته) درخصوص کانون های فرهنگی هنری با سرپرست خبرگزاری فارس در دیارعلویان دیدار و گفتگو کرد.

۱۳۹۷/۷/۲۱ - ۱۴:۱۱

رونق فعالیت مسجدی نیازمند کارگروهی است/ضرورت تغییر نگرش هیئت امنا
مدیرحوزه علمیه خواهران مازندران با اشاره به اهمیت فعالیت چهره به چهره جهت جذب جوان به مساجد، گفت: باید برای حضور جوانان در مساجد بصورت جدی به سراغ تغییر نگرش هیئت امنا و به روز شدن افکار این قشر رفت.

۱۳۹۷/۷/۱۸ - ۱۳:۲۴

توزیع فراخوان دومین همایش ملی ایثار اجتماعی در کانون های مساجد مازندران
سرپرست ستادهماهنگی و نظارت برکانون های فرهنگی هنری مساجد مازندران گفت: فراخوان دومین همایش ملی «ایثار اجتماعی» با ۸ محوردربین کانون های مساجد استان توزیع و ۲۰آذر آخرین مهلت ارسال آثاراعلام شد.

۱۳۹۷/۷/۱۷ - ۱۱:۳۹