خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۸

الأربعاء ٢٠ رجب ١٤٤٠

Wednesday, March 27, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه سبد خانوار
بازنشر؛
حقیقت با فاصله گرفتن از پژوهش، کتمان می شود
حجت الاسلام طالبی با اشاره به اینکه بودجه کم فرهنگی تاثیرات منفی در حوزه تالیف كتاب داشته است، گفت: فاصله گرفتن از پژوهش به جای تزریق حقیقت، تخیل را در جامعه حاکم می کند.

۱۳۹۷/۹/۲۴ - ۱۰:۳۶

لزوم ورود کتاب به سبد فرهنگی خانواده/توسعه جامعه نیازمند ارتقا بینش فرهنگی است
خبرگزاری شبستان: عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد رشت با بیان اینکه مهمترین راه ارتقا شیوه زندگی و سبک زندگی قرار گرفتن کتاب در سبد خانوار است گفت:مهمترین عامل ارتقا سطح فرهنگ و بینش فرهنگی جامعه افزایش اطلاعات است.

۱۳۹۶/۹/۲۰ - ۰۸:۵۵

ضرورت توجه مولفین به ذائقه مخاطبان/کتابخانه های مساجد در گسترش فرهنگ مطالعه، تاثیر گذار هستند
خبرگزاری شبستان: فرماندار جویبار با تاکید بر توجه مولفین به ذائقه مخاطبان، گفت: مسئولین کتابخانه های مساجد در قبال گسترش فرهنگ مطالعه، نقش مهمی بر عهده دارند.

۱۳۹۵/۸/۲۳ - ۱۱:۵۹

توجه به آموزش در کودکی از عوامل توسعه جامعه/مدرک گرایی از آفت های پیشرفت است
خبرگزاری شبستان: عضو هیئت علمی دانشگاه، توجه به آموزش در کودکی و تشویق افراد به کتابخوانی را از عوامل توسعه جامعه دانست و گفت: مدرک گرایی از آفت های پیشرفت و ترقی محسوب می شود.

۱۳۹۵/۸/۶ - ۱۰:۰۹

راههای ترویج فرهنگ کتابخوانی در جامعه نهادینه شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان با اشاره به اینکه ترویج فرهنگ کتاب خوانی از ضروریات هر جامعه ای است، بر ترویج فرهنگ کتابخوانی در جامعه تاکید کرد.

۱۳۹۴/۶/۱۹ - ۱۰:۰۷

رویکرد کتاب در سبد خانوار با واقعیت فاصله دارد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کتابخانه های عمومی گیلان با بیان تغییر رویکرد کتاب در سبد خانوار و فاصله گرفتن آن با واقعیت ، گفت: فقط ۵ درصد از جمعیت لنگرود به کتابخانه ها رجوع می کنند که این وضعیت با توجه به شاخصه های فرهنگی موجود در این شهر باید به بیش از این ارتقا یابد.

۱۳۹۴/۴/۱۳ - ۰۹:۳۹

 500 هزار هکتار زمین به سطح کشت گیاهان دارویی در کشور اضافه می شود
خبرگزاری شبستان: مشاور رييس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخيزداري كشور، با اشاره به تصويب سند ملي گياهان دارويي گفت: طبق اين سند وزارت جهاد كشاورزي موظف است در مجموع 500 هزار هكتار را به سطح كشت گياهان دارويي اضافه کند.

۱۳۹۳/۹/۱۶ - ۱۳:۲۴

مديركل فني و حرفه اي مازندران تاكيد كرد:
آموزش هاي مهارتي در سبد خانوارهاي ايراني گنجانده شود
خبرگزاري شبستان: مديركل فني و حرفه اي استان مازندران خواستار قرار گرفتن آموزش هاي مهارتي در سبد خانوارهاي ايراني شد.

۱۳۹۳/۶/۴ - ۱۲:۵۸