خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸

الأحد ٢٠ صفر ١٤٤١

Sunday, October 20, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه براتعلی حاتمی
در آئین اختتامیه جشنواره ملی هنرهای تجسمی عنوان شد؛
معرفی رشته های فنی و حرفه ای، بارزترین نتیجه جشنواره هاست
خبرگزاری شبستان: مديركل دفتر آموزش هاي فني و حرفه اي وزارت آموزش و پرورش در مراسم اختتامیه جشنواره هنرهای تجسمی گفت: معرفی و شناساندن رشته های فنی و حرفه ای به جامعه از نتایج برگزاری هجدهمین جشنواره هنرهای تجسمی است.

۱۳۹۶/۴/۱۳ - ۰۹:۳۵

۱۲ پایگاه سنجش سلامت نوآموزان در خراسان شمالی دایر می شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل آموزش و پرورش خراسان شمالی از فعالیت ۱۲ پایگاه سنجش سلامت دانش آموزان بدو ورود به دبستان خبر داد که ۱۱ پایگاه ثابت و یک پایگاه سیار است.

۱۳۹۶/۳/۱۳ - ۱۳:۲۹

۱۷ و ۱۸ اردیبهشت ماه؛
بازارچه کارآفرینی دانش آموزان برپا می شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل آموزش و پرورش خراسان شمالی خبر داد: همزمان با هفته مشاغل، بازارچه کارآفرینی دانش آموزان در ۸۰ غرفه طی روزهای ۱۷ و ۱۸ اردیبهشت ماه دایر می شود.

۱۳۹۶/۲/۶ - ۱۴:۱۲

در ایام تعطیلات نوروز؛
اسکان بیش از ۴۰ هزار نفر روز در مدارس و مراکز اسکان
خبرگزاری شبستان: مدیرکل آموزش و پرورش خراسان شمالی از پذیرش ۴۰هزار و ۹۳۹ نفر روز در مدارس و مراکز اسکان استان در ایام نوروزی خبرداد.

۱۳۹۶/۱/۱۴ - ۱۴:۰۲

۱۵۰ مدرسه، میزبان مسافران نوروزی/ ۷هزار مسافر در مدارس اسکان یافتند
خبرگزاری شبستان: مدیرکل آموزش و پرورش خراسان شمالی، از آمادگی و میزبانی ۱۵۰ مدرسه در قالب هزارو ۱۵۸ کلاس درس برای حضور مسافران نوروزی خبر داد.

۱۳۹۶/۱/۳ - ۲۳:۰۸

مدیرکل آموزش و  پرورش خراسان شمالی:
اهدای ۲ میلیارد ریال کتاب به دانش آموزان کم برخوردار
خبرگزاری شبستان: مدیرکل آموزش و  پرورش خراسان شمالی خبر داد: از سوی بنیاد علوی دو میلیارد ریال کتاب به دانش آموزان کم برخوردار اهدا شد.

۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۰۸:۵۶

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان شمالی:
جذب و نگهداشت بی سوادان، مهم ترین چالش حوزه سوادآموزی
خبرگزاری شبستان: مدیرکل آموزش و پرورش خراسان شمالی، جذب و نگهداشت بی سوادان تا مرحله ای که موفق به دریافت گواهینامه شوند را مهم ترین چالش در حوزه سوادآموزی اعلام کرد.

۱۳۹۵/۱۰/۴ - ۱۴:۱۷

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان شمالی: 
خشونت ستیزی، مبنای دین اسلام/ دانش آموزان باید با روحیه ای پرسشگر تربیت شوند
خبرگزاری شبستان: مدیرکل آموزش و پرورش خراسان شمالی، مبنا و پایه آموزش های دینی ما را مبارزه با خشونت و پرهیز از ترویج آن بیان کرد.

۱۳۹۵/۹/۳۰ - ۱۳:۰۰