خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷

الأحد ١١ جمادى الثانية ١٤٤٠

Sunday, February 17, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه خطبه نماز جمعه
آیت الله موسوی:
راهپیمایی ۲۲ بهمن نشانه وفاداری مردم به نظام/کنوانسیون پالرمو یک کنوانسیون استعماری است
امام جمعه آران و بیدگل گفت: کنوانسیون پالرمو یک کنوانسیون استعماری است و باعث می شود گلوگاه های اقتصادی کشور و مراکز مبادلات مالی و تجاری در دسترس بیگانگان باشد .

۱۳۹۷/۱۱/۲۶ - ۲۲:۴۸

امام جمعه موقت بندر آستارا:
استکبارجهانی قابل اعتماد نیست
حجت‌الاسلام صالحی با بیان اینکه استکبارجهانی قابل اعتماد نیست، گفت: رهبرمعظم انقلاب به فرجام برجام خوش بین نبوده‌اند و ما آن را به عینه دیدیم.

۱۳۹۷/۱۱/۲۶ - ۱۷:۲۹

امام جمعه تربت حیدریه:
حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن توطئه های دشمنان را خنثی کرد
حجت الاسلام عصمتی با اشاره به اینکه سال به سال بر طرفداران انقلاب اسلامی افزوده می شود، گفت: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن توطئه هی دشمنان را خنثی کرد.

۱۳۹۷/۱۱/۲۶ - ۱۶:۱۰

امام‌جمعه گرگان:
ملت ایران حساب انقلاب را از برخی کوتاهی‌ها و مشکلات اقتصادی جدا می‌داند
آیت‎الله نورمفیدی با اشاره به اینکه ملت ایران حساب انقلاب را از برخی کوتاهی‌ها و مشکلات اقتصادی جدا می‌داند، گفت: اگر مردم به دنبال سازش با آمریکا بودند چنین حضور گسترده‎ای را در روز ۲۲ بهمن مشاهده نمی‎کردیم.

۱۳۹۷/۱۱/۲۶ - ۱۵:۳۸

خطیب جمعه زنجان:
رمز ماندگاری انقلاب اسلامی بصیرت و شناخت مردم از توطئه های دشمنان است
امام جمعه زنجان رمز ماندگاری انقلاب اسلامی را بصیرت و شناخت مردم از توطئه های دشمنان خواند و گفت: این بصیرت در راهپیمایی ۲۲ بهمن که پرصلابت تر از سال های گذشته بود برهمگان عیان شد.

۱۳۹۷/۱۱/۲۶ - ۱۴:۳۹

خطیب نماز جمعه تهران:
بیانیه گام دوم انقلاب دستور «اقدام ملی» شود
حجت الاسلام علی اکبری گفت: مسئولان، خطوط اصلی بیانیه گام دوم انقلاب را در برنامه ریزی‌ها، سیاست گذاری‌ها به عنوان دستور اقدام ملی قرار دهند

۱۳۹۷/۱۱/۲۶ - ۱۳:۱۲

امام جمعه همدان:
انقلاب اسلامی با امدادهای غیبی در مراحل مختلف همراه بوده است
آیت ا... محمدی گفت: برخی تصور می کردند انقلاب اسلامی ایران حرکتی سیاسی بوده درحالی‌که به خواست خداوند رقم خورده و با امدادهای غیبی در مراحل مختلف همراه بوده است.

۱۳۹۷/۱۱/۱۲ - ۲۳:۲۲

امام جمعه بجنورد:
قابل قبول نیست بعد از چهل سال مطالبات مردم همچنان به حاشیه برود
امام جمعه بجنورد گفت: جای توجیه ندارد که برخی مدیران بعد از چهل سال هنوز درگیر مسائل پیش‌پا افتاده بوده و مطالبات مردم به حاشیه برود. 

۱۳۹۷/۱۱/۱۲ - ۱۶:۱۴

امام جمعه بندر آستارا:
مسئولان بر قیمت‌ کالاها در بازار نظارت کنند
امام جمعه بندر آستارا با بیان اینکه مسئولان به افزایش سرسام‌آور قیمت‌ کالاها در بازار رسیدگی کنند، گفت: نظارت و بازرسی دستگاه‌های مربوطه در بازار بازدارنده باشد و مردم نتیجه این بازرسی‌ها را با کاهش قیمت‌ها لمس کنند.

۱۳۹۷/۱۱/۱۲ - ۱۵:۲۴

امام جمعه اسالم:
مدیران ناتوان میدان را برای مدیران جوان و خوشفکر خالی کنند
امام جمعه اسالم از وزیر جهاد کشاورزی در توزیع گوشت‌های یخ‌زده در صف‌های طولانی انتقاد کرد و گفت: مدیران ناتوان جا را برای مدیران جوان و خوشفکر خالی کنند.

۱۳۹۷/۱۱/۱۲ - ۱۵:۱۵

امام جمعه زنجان عنوان کرد:
انقلاب اسلامی برگرفته از نهضت عاشورا و پیروان آن تربیت شده مکتب حسینی هستند
امام جمعه زنجان با اشاره به اینکه حضور همیشه در صحنه مردم را عامل اصلی محاسبات نادرست دشمنان برعلیه انقلاب خواند و گفت:این انقلاب برگرفته از نهضت عاشورا و جوانان آن تربیت شده مکتب حسینی هستند.

۱۳۹۷/۱۱/۱۲ - ۱۴:۳۷

آیت الله سید محمد موسوی:
جَنگ امروز، جَنگ روایت و رسانه است/ تلاش دشمن برای سیاه نمایی دستاوردهای انقلاب
خطیب جمعه آران و بیدگل با بیان اینکه جنگ امروز دیگر جنگ نظامی نیست بلکه جنگ رسانه است گفت: دشمن از علوم مختلف همچون روانشناسی، جامعه شماسی، ارتباطات، اقتصاد، هنر، فناوری اطلاعات و تکنولوژی های مختلف برای تاثیرگذاری بر افکار مردم بهره می گیرد.

۱۳۹۷/۱۱/۵ - ۱۷:۱۶

امام جمعه همدان:
دشمنان داخلی و خارجی اقتصاد ایران را نشانه گرفتند
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان اظهار کرد: در طول حیات نظام مقدس جمهوری اسلامی، ده‌ها کشور قدرتمند برای براندازی آن وارد کار شدند به طوری که دشمنان داخلی و خارجی اقتصاد ایران را نشانه گرفتند.

۱۳۹۷/۱۱/۵ - ۱۶:۴۴

امام جمعه اسالم:
گره مشکلات کشور در داخل باز می‌شود
امام جمعه اسالم با بیان اینکه گره مشکلات و کارهای کشور در داخل باز می‌شود، گفت: حواستان را جمع کنیدFATF کلاه گشادی است که حتی از عمامه هم رد می‌شود.

۱۳۹۷/۱۱/۵ - ۱۵:۴۵

امام جمعه بندر آستارا:
مراقب دست های مضر داخلی و خارجی باشیم
امام جمعه بندر آستارا با بیان اینکه گران فروشان و احتکار کنندگان دست های مضر داخلی هستند، گفت: مراقب دست های مضر داخلی و خارجی باشیم.

۱۳۹۷/۱۱/۵ - ۱۵:۴۱

امام جمعه قم تصریح کرد:
لزوم مواجهه هوشمندانه مسئولان نسبت به اسناد بین‌المللی / ملت ایران سهامدار اصلی انقلاب اسلامی هستند
آیت الله اعرافی گفت: اسناد بین‌المللی در مواردی دارای محاسن است اما یکی از اهداف این است که تغییر فرهنگ دهند و در مواردی استقلال و عظمت ملت را مخدوش کنند، بنابراین ما باید نسبت به اسناد بین‌المللی مواجهه هوشمندانه و شجاعانه داشته باشیم.

۱۳۹۷/۱۱/۵ - ۱۴:۵۳

امید افزایی در جهان اسلام مهم ترین دستاورد انقلاب اسلامی است
حجت الاسلام محمدی دستاوردهای انقلاب اسلامی را بسیار چشمگیر خواند و گفت: امید افزایی در جهان اسلام مهم ترین دستاورد انقلاب اسلامی است.

۱۳۹۷/۱۱/۵ - ۱۴:۵۱

نماینده ولی فقیه در البرز:
« ولایت فقیه» اساس رهبری در دوران شکل گیری انقلاب اسلامی و پس از آن است
آیت الله حسینی همدانی با تاکید بر این مهم که فقیه جامع الشرائط با تقوی و عدالت در دوران غیبت اداره امور را برعهده می گیرد ، گفت: نقش ولایت فقیه در دوران شکل گیری انقلاب اسلامی و پس از آن بر کسی پوشیده نیست.

۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۷:۱۱

آیت الله موسوی:
تصویب قانون مبارزه با پولشویی، معامله سفهی و باطل است/مسئولی که دغدغه مردم ندارد، نماند
امام جمعه آران و بیدگل با بیان اینکه مشروط کردن اجرای برجام با تصویب مبارزه با پول شویی حُقه و بهانه ای از سوی اروپا و امریکا است، گفت: تصویب قانون مبارزه با پولشویی معامله سفهی و در فقه، باطل است.

۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۶:۵۱

امام جمعه بجنورد:
انقلاب اسلامی، زمینه ساز ظهور و حاکمیت حضرت مهدی(عج) است
امام جمعه بجنورد با بیان اینکه امام راحل، انقلاب اسلامی را تحفه الهی از جانب خدا می‌خواند، گفت: انقلاب اسلامی، زمینه ساز ظهور و حاکمیت حضرت مهدی(عج) است.

۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۵:۵۹