خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷

الأحد ٧ ربيع الثاني ١٤٤٠

Sunday, December 16, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه خطبه نماز جمعه
امام جمعه موقت آستارا؛
استکبار جهانی به هیچ کدام از تعهدات خود در برجام عمل نکرد
حجت الاسلام صالحی با اشاره به اینکه استکبار جهانی به هیچ کدام از تعهدات خود در رابطه با برجام عمل نکرده است، گفت: برجام هیچ دستاوردی برای جمهوری اسلامی ایران نداشته است.

۱۳۹۷/۹/۲۳ - ۱۷:۱۵

امام جمعه اسالم؛
جاده های گیلان از استاندارد لازم برخوردار نیستند
حجت الاسلام باقری اورمی با بیان اینکه گیلان یکی از پرترددترین استان های کشور و مقصد بسیاری از گردشگران در ایام مختلف سال است، گفت: جاده های گیلان از استاندارد لازم به ویژه از روشنایی کافی برخوردار نیستند.

۱۳۹۷/۹/۲۳ - ۱۶:۵۹

امام جمعه شهرکرد:
انقلاب اسلامی به مسئولین خدمت گزار نیاز دارد
امام جمعه شهرکرد با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی به مسئولین خدمت گزار نیاز دارد، گفت: مدیران و مسئولین بدانند که باید پاسخگوی خون شهیدان باشند و از هیچ تلاشی برای خدمت رسانی به مردم فروگذار نکنند زیرا با شعار دادن مشکلات جامعه رفع نمی گردد.

۱۳۹۷/۹/۲۳ - ۱۵:۲۲

ضرورت وحدت حوزه و دانشگاه/ دشمن به دنبال بهانه برای ضربه زدن به نظام است
امام جمعه زنجان با اشاره به اینکه نباید به دشمن اعتماد کرد گفت: دشمن تلاش می کند به بهانه های متعدد به کشور ضربه بزند این درحالی است که حتی در مذاکرات دشمن پای بند امضای خود نیز نخواهد ماند.

۱۳۹۷/۹/۲۳ - ۱۳:۴۵

آیت الله صدیقی در خطبه‌‎های نماز جمعه تهران:
قانون داخلی برای مبارزه با پولشویی وضع کنیم/به نیروی جوان برای استقلال کشور اعتماد کنید
خطیب موقت نماز جمعه تهران در مورد قانون پول‌شویی گفت: به گفته رهبر معظم انقلاب اگر می‌خواهید با پول‌شویی مبارزه کنید قانون داخلی وضع کنید، امروز استکبار برای اینکه ایران را در تنگنا قرار دهد به دنبال تصویب FATF در ایران است.

۱۳۹۷/۹/۲۳ - ۱۳:۱۳

بیش از چهار هزار نفر از مردم چهارمحال و بختیاری مشکل کم آبی دارند
امام جمعه موقت شهرکرد با تأکید بر اینکه بیش از چهار هزار و ۵۰۰ نفر از مردم استان از مشکل کم آبی رنج می برند، اظهار کرد: این استان یکی از ثرومندترین ذخایر آبی کشور را داراست اما هنوز برخی از روستاهای آن با تانکر آبرسانی می شود و مردم در مضیقه هستند.

۱۳۹۷/۹/۱۶ - ۱۶:۳۱

امام جمعه اسالم؛
قدرت موشکی خط قرمز ما در مذاکرات است
حجت الاسلام باقری ارومی با بیان اینکه معاندان خارجی و غافلان داخلی این را بدانند که قدرت موشکی ضامن اقتدار، امنیت و خط قرمز ما در مذاکرات است، گفت: به ‌هیچ ‌وجه بر سر قدرت موشکی معامله نخواهیم کرد.

۱۳۹۷/۹/۱۶ - ۱۵:۲۱

امام جمعه بندر آستارا مطرح کرد:
نهادهای نظارتی قدرت برخورد با گرانی ها را ندارند
حجت الاسلام حافظ نیا با بیان اینکه خرید خیلی اجناس مورد نیاز برای مردم تبدیل به آرزو شده است، گفت: نهادهای نظارتی قدرت برخورد با گرانی ها را ندارند.

۱۳۹۷/۹/۱۶ - ۱۵:۱۸

امام جمعه زنجان؛
حرکات دانشجویی در راستای استقلال علمی، فرهنگی و اقتصادی کشور باشد
امام جمعه زنجان گفت: حرکات دانشجویی باید با شناخت اهداف نظام، انقلاب و پایبندی به نظام و انقلاب در راستای استقلال علمی، فرهنگی و اقتصادی باشد.

۱۳۹۷/۹/۱۶ - ۱۴:۲۰

امام جمعه تربت حیدریه؛
جنبش های دانشجویی ضد استکبار و طرفدار عدالت هستند
حجت الاسلام عصمتی با بیان اینکه جنبش دانشجویی ضد استکباری و دیکتاتوری و طرفدار عدالت است، گفت: چنانچه دانشجویی در جریان های انحرافی اعتقادی و سیاسی قرار گرفته باشد خواسته و ناخواسته از گردونه جنبش دانشحویی خارج شده است.

۱۳۹۷/۹/۱۶ - ۱۴:۱۰

حجت الاسلام یوسف جمالی عنوان کرد:
فلسفه حجاب از نگاه مبانی دینی در بین دانشجویان گفتمان سازی شود
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت شهر بوشهر گفت: فلسفه حجاب از نگاه مبانی دینی و سیره اهل بیت رسول الله (ص) باید برای تمامی فرزندان، دانش آموزان مدارس و دانشجویان دانشگاه ها و دیگر مراکز اجتماعی گفتمان سازی و مطرح شود.

۱۳۹۷/۹/۱۶ - ۱۴:۰۰

حجت الاسلام جدایی:
دانشجویان امیدهای آینده انقلاب، کشور و مردم هستند / تصفیه مدیران فاسد
امام جمعه شهرستان بیله سوار گفت: دانشجویان امیدهای آینده انقلاب، کشور و مردم هستند و باید با امید و نشاط مباحث علمی و پژوهشی را بخوانند و بدانند و هر چه تخصص و تعهدشان را قوی تر کنند بیشتر خواهند توانست به مردم و وطن شان خدمت کنند.

۱۳۹۷/۹/۱۶ - ۱۳:۵۶

امام جمعه قم در خطبه‌های نماز جمعه:
انتقاد از رهاسازی پروژه‌های ناتمام در قم/لزوم توجه به جاذبه‌های گردشگری مذهبی در قم/امنیت جمهوری اسلامی، خط قرمز همه ماست
آیت الله سعیدی گفت: امنیت جمهوری اسلامی خط قرمز همه ما است و دشمنان بدانند که با ترورهای کور خود آرزوی برهم زدن جمهوری اسلامی را به گور خواهند برد.

۱۳۹۷/۹/۱۶ - ۱۳:۵۴

نمازگزار چگونه در نماز به سلام كننده جواب دهد؟
بنابر فتاواي غالب مراجع عظام تقليد، سلام كردن به نمازگزار مكروه است ولی بعضی از آ‌نها این نظر را ندارند.

۱۳۹۷/۹/۱۳ - ۱۰:۵۵

امام جمعه همدان:
دشمن دنبال تخریب شخصیت‌های انقلاب است
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان اظهار داشت: دشمنان نظام اسلامی در پوشش روحانیت با جوسازی در فضای مجازی درصدد تضعیف دین مبین اسلام هستند.

۱۳۹۷/۹/۹ - ۱۶:۴۵

نمایندگان مجلس منفعت طلبی و سیاسی بازی را کنار بگذارند
خطیب جمعه شهرکرد با تأکید بر اینکه نمایندگان مجلس باید منفعت طلبی و سیاسی بازی را کنار بگذارند، گفت: نمایندگان باید فقط ملاحظه منافع انقلاب را بکنند و از تأمین منافع گروه خاصی از افراد خودداری کنند.

۱۳۹۷/۹/۹ - ۱۵:۴۹

امام جمعه بندر آستارا؛
افزایش قیمت نان خلاف وعده‌های مسئولین است
امام جمعه بندر آستارا با بیان اینکه افزایش قیمت نان خلاف وعده های مسئولین دولت است، گفت: دولت قول داده بود که تا پایان امسال قیمت نان را افزایش ندهد.

۱۳۹۷/۹/۹ - ۱۴:۳۹

تاکید امام جمعه زنجان بر تقویت بیداری اسلامی و جبهه مقاومت
امام جمعه زنجان با تاکید بر تقویت بیداری اسلامی و جبهه مقاومت گفت: تنها راه نجات جهان اسلام، وحدت است.

۱۳۹۷/۹/۹ - ۱۳:۵۵

حجت الاسلام نکونام:
مسئولین تصمیمات اساسی برای تقویت پایه های اقتصادی بگیرند
خطیب جمعه شهرکرد با اشاره به طرح توزیع بسته های حمایتی به اقشار کم درآمد، خاطرنشان کرد: این اقدامات خوب است اما باید تصمیمات ریشه ای و اساسی برای تقویت پایه های اقتصادی گرفته شود.

۱۳۹۷/۹/۲ - ۱۶:۴۴

خطیب جمعه اراک:
بسیج همبستگی ملی را تقویت می کند
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک گفت:  بسیج مکتب عزت و سربلندی است که همبستگی ملی را تقویت می کند.

۱۳۹۷/۹/۲ - ۱۵:۲۵