خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸

الخميس ٣ رجب ١٤٤١

Thursday, February 27, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه خطبه نماز جمعه
بنابر اطلاعیه ای؛
نماز جمعه این هفته در مرکز استان البرز برگزار نمی شود
نماز جمعه این هفته در مرکز استان البرز یعنی کرج بنابر اطلاعیه ای که رئیس ستاد مبارزه با ویروس کرونا اعلام کرده است برگزار نمی شود.

۱۳۹۸/۱۲/۸ - ۲۰:۰۷

فردا
نماز جمعه در بیرجند اقامه می شود
مسئول ستاد نماز جمعه بیرجند گفت: تا این لحظه ای مصوبه ای از سوی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند مبنی بر لغو نماز جمعه این هفته به دلیل جلوگیری از شیوع بیماری کرونا دریافت نشده، لذا نماز جمعه فردا در بیرجند برگزار می شود.

۱۳۹۸/۱۲/۸ - ۱۵:۲۸

امام جمعه بندر دیر:
تقوا و اخلاق اسلامی در جریان انتخابات رعایت شود
حجت‌الاسلام حسینی با اشاره به اینکه مواظب باشیم در ساعات پایانی رأی‌گیری وسوسه نشویم و دست به هر کاری نزنیم، افزود: تقوا و اخلاق اسلامی در جریان انتخابات رعایت شود.

۱۳۹۸/۱۲/۲ - ۱۹:۱۶

امام جمعه گناوه:
یکی از مصادیق ایران قوی، مجلس قوی است
حجت الاسلام رکنی حسینی با اشاره به اینکه یکی از مصادیق ایران قوی، مجلس قوی است تا بتواند با تصویب قوانین لازم به مسیر روبه جلو کشور عینیت ببخشد، اظهار داشت: مجلس قوی با انتخاب نامزدی که شجاع، انقلابی، کارآمد و اهل مطامع دنیوی نباشد محقق خواهد شد.

۱۳۹۸/۱۲/۲ - ۱۶:۳۹

امام جمعه آران و بیدگل
ترجیع بند وصیت نامه شهید سلیمانی تبعیت از ولایت است
حجت الاسلام ابوالفضل سلیمانی گفت: امام هادی(ع) با ایجاد شبکه وکالت، حرکتی جدید و تدبیری برای نقش آفرینی اجتماعی شیعه ایجاد کرد.

۱۳۹۸/۱۲/۲ - ۱۶:۳۷

امام جمعه کنگان مطرح کرد:
امروز روز رقابت و فردا روز رفاقت است
حجت‌الاسلام محمودی مردم را برندگان اصلی انتخابات دانست و خواستار شد: امروز روز رقابت و فردا روز رفاقت است، همه باید پیروزی را از آن خدا بدانند و کاندیدایی که برنده نشدند و حامیانشان به منتخب مردم تبریک بگویند و نجابت به خرج دهند.

۱۳۹۸/۱۲/۲ - ۱۶:۲۶

خطیب نماز جمعه بندر آستارا:
مجریان انتخابات با هرگونه مصادیق تخلف برخورد کنند
حجت الاسلام حافظ نیا از مجریان انتخابات خواست با هرگونه مصادیق تخلف در چارچوب قانون برخورد کنند.

۱۳۹۸/۱۲/۲ - ۱۶:۰۱

امام‌ جمعه موقت اهرم:
نتیجه انتخابات هرچه باشد معتبر است زیرا میزان رأی ملت است
حجت‌الاسلام صفری تصریح کرد: در پایان رای گیری و معرفی نامزد پیروز در انتخابات، کاندیدایی که رأی نیاورده توجه داشته باشد که نتیجه انتخابات هرچه باشد معتبر است زیرا میزان رأی ملت است.

۱۳۹۸/۱۲/۲ - ۱۵:۵۳

امام جمعه بوشهر:
مردم فردی را با طراز انقلاب اسلامی انتخاب کنند و به مجلس بفرستند
آیت الله صفایی بوشهری با تاکید بر اینکه مردم در زمان باقیمانده انتخابات حضور پرشوری در پای صندوق های رای داشته باشند تصریح کرد: مردم فردی را با طراز انقلاب اسلامی انتخاب کنند و به مجلس بفرستند که با دلسوزی و خلوص نیت برای مردم مفید واقع شود.

۱۳۹۸/۱۲/۲ - ۱۵:۳۰

امام جمعه همدان:
ملت ایران برنده اصلی انتخابات هستند
آیت الله شعبانی با بیان اینکه ملت ایران برنده اصلی انتخابات هستند، گفت: منتخبین مجلس شورای اسلامی وعده های خود را فراموش نکنند.

۱۳۹۸/۱۲/۲ - ۱۵:۱۴

خطیب موقت نماز جمعه تهران:
کسی که سبک زندگی قرآنی داشته باشد از یاد خدا غفلت نمی کند/کسانی که رای ندادند به تاکید رهبری عمل کنند
آیت الله خاتمی با اشاره به اینکه مومنان صبح گاه و شب یاد خدا هستند، گفت: کسی که سبک زندگی قرآنی داشته باشد از یاد خدا غفلت نمی کند.

۱۳۹۸/۱۲/۲ - ۱۲:۵۲

امام جمعه موقت دهلران:
انتخابات یکی از آزمون های بزرگ ملت ایران است
امام جمعه موقت دهلران گفت: انتخابات یکی از آزمون های بزرگ ملت ایران است که باعث تقویت آبروی ملی، عظمت ملت ایران و سرمایه گذاری بزرگ مردم در مجلس است.

۱۳۹۸/۱۱/۲۵ - ۱۶:۱۲

امام جمعه کلاچای:
مجلس آینده باید در تراز شهید سلیمانی باشد
حجت الاسلام صدیقی با بیان اینکه مجلس آینده باید در تراز خون شهید سلیمانی باشد گفت: مجلسی می‌خواهیم که دولت را کنترل کند و بازرسی‌های مرتب داشته و تسهیل‌کننده حرکت قوه مجریه و قوه قضائیه باشد.

۱۳۹۸/۱۱/۲۵ - ۱۵:۴۵

امام جمعه کرمان:
حضور در میدان و بی توجهی به میزکار یکی از شاخصه های شهید سلیمانی برای انتخاب اصلح در انتخابات است
امام جمعه کرمان گفت: یکی از این ویژگی ها عبارت از حضور در میدان و بی توجهی به میزکار است که خود فرد در میدان عملیات و در صحنه خطر رفتن و میز خود را در سنگرها دیدن، شاخصه ای برای انتخاب اصلح است.

۱۳۹۸/۱۱/۲۵ - ۱۴:۴۴

امام جمعه گرگان:
مردم در انتخابات اقتدار ایران را به نمایش بگذارند
آیت الله نورمفیدی گفت: هفته آینده در روز جمعه دوم اسفند انتخابات را در پیشرو داریم و امیدواریم مردم با حضور گسترده در انتخابات قدرت ملت ایران را به رخ دشمنان بکشانند.

۱۳۹۸/۱۱/۲۵ - ۱۴:۲۹

خطیب جمعه اراک:
ظرفیت مناسبی از همه جناح‌ها در انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان مرکزی وجود دارد
آیت‌الله دری نجف‌آبادی گفت: ظرفیت مناسبی از همه جناح‌ها در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان مرکزی وجود دارد.

۱۳۹۸/۱۱/۲۵ - ۱۴:۲۳

امام جمعه موقت بیرجند:
حضرت زهرا(س) به تنهایی یک امت است
حجت الاسلام نوفرستی با بیان اینکه حضرت زهرا(س) به تنهایی یک امت است، گفت: کسانی که جریان عدم حضور مردم در انتخابات را تقویت می کنند جزو لشکر دشمن هستند.

۱۳۹۸/۱۱/۲۵ - ۱۳:۴۳

امام جمعه یزد؛
حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن به عنوان وظیفه انقلابی و دینی ما است
آیت الله ناصری با اشاره به تلاش دشمنان برای دور کردن مردم از انقلاب گفت: حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن به عنوان وظیفه انقلابی و دینی ما است.

۱۳۹۸/۱۱/۱۸ - ۱۷:۳۳

امام جمعه آبادان تاکید کرد:
پیشرفت در حوزه های مختلف از برکات و دستاوردهای انقلاب است
حجت الاسلام ابراهیمی پور پیشرفت در حوزه های سلامت، نظامی، علمی و صنایع در کنار اقتدار و امنیت را از برکات و دستاوردهای انقلابی اسلامی برشمرد و گفت: جمهوری اسلامی در صحنه های بین المللی قدرت پوشالی ابرقدرت هایی چون آمریکا را درهم شکسته است.

۱۳۹۸/۱۱/۱۸ - ۱۷:۰۵

امام جمعه دهلران:
راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات دو آزمون بزرگ ملت ایران است
امام جمعه شهرستان دهلران گفت: راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی دو آزمون بزرگ ملت ایران است و برای حفظ امنیت، آبروی وطن و حل مشکلات باید به صورت گسترده در هر دو رویداد شرکت کرد.

۱۳۹۸/۱۱/۱۸ - ۱۶:۵۴