خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸

الثلاثاء ١٧ شعبان ١٤٤٠

Tuesday, April 23, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه خطبه نماز جمعه
آیت الله سید محمد موسوی:
گام نخست رونق تولید، مقابله با مفاسد اقتصادی است
امام جمعه آران و بیدگل گفت: گام نخست رونق تولید، نظارت بر جریانات اقتصادی و مقابله با مفاسد اقتصادی است.

۱۳۹۸/۱/۳۰ - ۱۸:۵۲

خطبه های نماز جمعه جیرفت؛
پیشرفت جامعه در سایه ولایت مداری است
حجت الاسلام سعادت فر، گفت: جامعه ما در سایه ولایت مداری در حال پیشرفت است و از ساخت جنگنده‌ تمام ایرانی کوثر، تکمیل ۳ پروژه عظیم در ستاره خلیج فارس و کمک به سیل‌زدگان می‌توان به‌ عنوان ولایت مداری نام برد.

۱۳۹۸/۱/۳۰ - ۱۸:۲۸

خطبه های نماز جمعه قلعه گنج؛
مدیریت زندگی در گرو تدبیر انسان است
حجت الاسلام نجنو، گفت: با تدبیر انسان، مدیریت زندگی را به دست می گیرد، اما نکته ای که لازم به تذکر است، باید چشم و هم چشمی ها را در جشن های عروسی کنار بگذاریم زیرا این ها دور از تدبیر و انسانیت است.

۱۳۹۸/۱/۳۰ - ۱۷:۳۳

امام جمعه بندر آستارا:
رونق تولید بدون خروج دولت از تصدی‌گری اقتصاد امکان پذیر نیست
حجت‌الاسلام حافظ‌نیا با بیان‌اینکه رونق تولید بدون خروج دولت از تصدی‌گری اقتصاد امکان پذیر نیست، گفت: برای برون‌رفت از مشکلات اقتصادی، باید به تعیین تکلیف و فروش دارایی‌ها و اموال مازاد بانکی و کاهش بدهی‌های دولت به بانک‌ها اقدام شود.

۱۳۹۸/۱/۳۰ - ۱۶:۰۳

خطبه های نماز جمعه بخش آسمینون؛
كارگر ایرانى، محور اصلى تحقق شعار رونق تولید/ بخش اعظم امنیت، آسایش و اقتدار مرهون مجاهدت سربازان گمنام امام زمان(عج) است
امام جمعه آسمینون، گفت: پنجم اردیبهشت آغاز هفته کار و کارگر است و کارگران ایرانى محور اصلی تحقق شعار رونق تولید هستند.

۱۳۹۸/۱/۳۰ - ۱۵:۵۲

امام جمعه بوشهر:
در صورت تجاوز دشمنان به ایران اسلامی خلیج فارس گورستان آمریکایی ها می شود
آیت الله صفایی بوشهری گفت: امروز نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در آمادگی کامل قرار دارند و در صورت تجاوز دشمنان خلیج فارس ایران را گورستان آمریکایی ها می کنند.

۱۳۹۸/۱/۳۰ - ۱۵:۵۰

امام جمعه قم مطرح کرد
کمر تروریست در منطقه توسط سپاه شکست/ باید در راستای گسترش مساجد با طراز اسلامی کوشید/طرح معامله قرن از هم اکنون شکست خورده است
آیت الله اعرافی با اشاره به طرح معامله قرن گفت: معامله قرن شما و اربده کشی ها همه اینها پیشاپیش به دست امت اسلام و جبهه مقاومت و سپاه مقتدر شکست خواهد خورد.

۱۳۹۸/۱/۳۰ - ۱۵:۳۳

امام جمعه اسالم:
مردم از عدم ثبات قیمت‌ها به شدت رنج می‌برند
حجت‌الاسلام باقری‌ارومی با بیان‌اینکه مردم علاوه برگرانی، تورم و بیکاری از عدم ثبات و یکنواختی قیمت‌ها به شدت رنج می‌برند، گفت: تاثیر روانی افزایش و نابسامانی قیمت‌ها خیلی بیشتر از اثر اقتصادی آن است.

۱۳۹۸/۱/۳۰ - ۱۵:۱۶

امام جمعه موقت بیرجند تاکید کرد:
سیل تهاجم فرهنگی در فضای مجازی ویرانگرتر از سیلاب/ کم‌کاری دولت در راه اندازه شبکه ملی اطلاعات
حجت الاسلام مختاری با تاکید بر اینکه سیل تهاجم فرهنگی در فضای مجازی که توسط بیگانگان مدیریت می شود بسیار ویرانگرتر از وقوع سیلاب است، گفت: ملت از قصور و تقصیر دولت در راه اندازه شبکه ملی اطلاعات نخواهد گذشت.

۱۳۹۸/۱/۳۰ - ۱۴:۴۸

کاظم صدیقی خطیب نماز جمعه این هفته تهران
نماز جمعه این هفته تهران به امامت حجت‌الاسلام کاظم صدیقی اقامه می‌شود.

۱۳۹۸/۱/۲۸ - ۱۸:۱۷

امام جمعه بندر آستارا:
تروریست خواندن سپاه برای خوش خدمتی به اسرائیل است
حجت‌الاسلام حافظ‌نیا با بیان‌اینکه تروریست خواندن سپاه توسط ترامپ در راستای خوش خدمتی به رژیم صهیونیستی است، گفت: اقدام رییس جمهور آمریکا در قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست گروه‌های تروریستی اقدامی بچگانه و نابخردانه است.

۱۳۹۸/۱/۲۳ - ۱۹:۱۹

آیت الله موسوی:
هراس از قدرت اجتماعی و مردمی سپاه/امریکا با اشاعه فرهنگ تروریسم، دنیا را ناامن کرده است
دولت مستکبر امریکا در حالی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تروریسم خوانده که خود تولید کننده، حامی و همکار تروریسم است و با اشاعه فرهنگ تروریسم، دنیا را ناامن کرده است.

۱۳۹۸/۱/۲۳ - ۱۷:۵۰

امام جمعه موقت ابوزیدآباد:
تروریستی خواندن سپاه، عملیات روانی است/ارتش امریکا نباید در منطقه احساس امنیت کند
امام جمعه موقت شهر ابوزیدآباد و بخش کویرات آران و بیدگل طرح تروریستی خواندن سپاه توسط ترامپ را یک عملیات روانی دانست و گفت: همه منافع امریکا در منطقه بایستی در معرض خطر قرار گیرند و ارتش این کشور نباید احساس امنیت داشته باشد.

۱۳۹۸/۱/۲۳ - ۱۶:۲۱

امام جمعه اسالم:
اقدام آمریکا در تروریست خواندن سپاه نشانه اوج ضعف دشمنان است
حجت‌الاسلام باقری‌ارومی با بیان‌اینکه اقدام آمریکا نشانه اوج ضعف دشمنان در برابر قدرت سپاه پاسداران است، گفت: حمایت کشورهای عربی از این پیشنهاد ترامپ در سازمان ملل نشان می‌دهد که دست همه آنها در دفاع از تروریسم در یک کاسه است.

۱۳۹۸/۱/۲۳ - ۱۶:۱۰

امام جمعه زنجان:
جوان انقلابی باید اهل اخلاق، مسؤولیت‌پذیر و دغدغه‌مند باشد
امام جمعه زنجان با بیان اینکه اهل اخلاق و مسؤولیت‌پذیر بودن از شاخصه‌های جوان انقلابی است، گفت: جوان انقلابی باید اهل اخلاق و مسؤولیت‌پذیر و دغدغه‌مند باشد.

۱۳۹۸/۱/۲۳ - ۱۴:۳۰

امام جمعه موقت تهران:
«آمریکا» مادر تروریست هاست/رهبری اجازه دهد سپاه با قدرت موشکی خود تل آویو را با خاک یکسان می کند
آیت الله موحدی کرمانی با اشاره به اینکه مادر تروریست ها امریکاست، گفت: ترامپ در یک حرکت احمقانه نهاد حکومتی و نیروهای نظامی یک کشور را که از اجزای مهم هر نظام حکومتی به شمار می رود به عنوان گروه تروریستی معرفی کرده است.

۱۳۹۸/۱/۲۳ - ۱۴:۲۷

امام جمعه قم:
آمریکا فقط در ظاهر می گوید طرفدار مردم ایران است/آمریکا سیل زدگان ایران را هم تحریم کرد/لزوم وحدت در خدمات رسانی به سیل زدگان
آیت الله سعیدی گفت: آمریکا در حالی به عیب تراشی می پردازند که هنوز خودشان درگیر سیل و آتش سوزی هستند و حتی تحریم های خود را علیه سیل زدگان گسترش داده اند و در عین حال ناجوانمردانه تحریم‌ ها را برای کمک به سیل زدگان تعمیم دادند .

۱۳۹۸/۱/۱۶ - ۱۷:۲۸

خطبه های نماز جمعه قلعه گنج؛
خلق صحنه های به یادماندنی پاسداران در دوران دفاع مقدس 
امام جمعه قلعه گنج، گفت: سوم شعبان سال روز ولادت با سعادت امام حسین(ع) به‌ عنوان روز پاسدار نامگداری شده است، پاسداران این مرز و بوم  با تأسی از امام حسین(ع)صحنه های به یادماندنی وحماسه های باشکوهی دردوران دفاع مقدس  آفریدند.

۱۳۹۸/۱/۱۶ - ۱۵:۳۵

امام جمعه گرگان:
نباید نسبت به تلاش مسئولان نظام در منطقه سیل‌زده بی‌انصافی کرد
آیت‌الله نورمفیدی گفت: نباید نسبت به خدمات و پیگیری‌های انجام شده در مناطق سیل زده بی‌انصافی کرد.

۱۳۹۸/۱/۱۶ - ۱۵:۲۶

امام جمعه موقت بوشهر:
ادعای دلسوزی آمریکا نسبت به سیل زدگان ایران بی اساس و دروغین است
امام جمعه موقت بوشهر گفت: سیل اخیر باعث رسوایی جهان استکبار شده و ادعای دلسوزی آمریکا نسبت به سیل زدگان ایران بی اساس و دروغین است.

۱۳۹۸/۱/۱۶ - ۱۴:۴۵