خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸

الخميس ١٥ ذو القعدة ١٤٤٠

Thursday, July 18, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه حجت الاسلام محمد عرب
امام جمعه ابوزیدآباد و بخش کویرات:
مواضع رهبر انقلاب در میانجی گری نخست وزیر ژاپن، مایه عزت هر ایرانی است
حجت الاسلام عرب گفت: مواضع قاطع برخورد صریح مقام معظم رهبری امام خامنه ای(مدظله العالی) در این دیدار و در موضوع میانجی گری ژاپن در قبال ایران و امریکا بسیار قابل توجه و تامل و مایه عزت هر ایرانی است

۱۳۹۸/۳/۲۴ - ۱۶:۰۷

همزمان با دهه تکریم مساجد؛
۲۸ مسجد بخش کویرات آران و بیدگل غبارروبی و عطرافشانی می شود
مدیراجرایی مرکز رسیدگی به امور مساجد منطقه ابوزیدآباد آران و بیدگل از غبارروبی ۲۸ مسجد بخش کویرات این شهرستان همزمان با هفته تکریم و بزرگداشت مساجد خبر داد.

۱۳۹۸/۲/۹ - ۱۱:۵۸

حجت الاسلام عرب:
مانع تراشی امریکا در کمک به سیل زدگان، به دور از کرامت انسانی است
امام جمعه موقت ابوزیدآباد و بخش کویرات گفت: وقتی کشور اسیر سیل است و ملت های مختلف کمک های بشر دوستانه ای را انجام می دهند ولی آمریکا حساب های هلال احمر را مسدود می کند این به دور از کرامت انسانی و نشان دهنده خباثت آمریکاست.

۱۳۹۸/۱/۱۶ - ۱۶:۰۶

با حضور ۲۱۸ معتکف؛
برگزاری مراسم اعتکاف در ۶ مسجد بخش کویرات آران و بیدگل
دبیر ستاد اجرایی اعتکاف ابوزیدآباد و بخش کویرات گفت: مراسم معنوی اعتکاف در ۶ مسجد شهر ابوزیدآباد و بخش کویرات و با حضور ۲۱۸ معتکف برگزار شد.

۱۳۹۸/۱/۵ - ۱۳:۵۲

حجت الاسلام محمد عرب:
آغاز دومین جشنواره «خانواده وایا» در روستای محمدآباد آران و بیدگل
مسؤول شورای فرهنگی روستای محمدآباد گفت: دومین جشنواره «خانواده وایا» با هدف ترویج فرهنگ خانواده سالم در این روستا آغاز به کار کرده است.

۱۳۹۷/۱۲/۱۰ - ۱۶:۰۱

طی حکمی؛
حجت الاسلام محمد عرب به امامت جمعه موقت شهر ابوزیدآباد منصوب شد
حجت الاسلام محمد عرب طی حکمی به امامت جمعه موقت شهر ابوزیدآباد و بخش کویرات منصوب شد.

۱۳۹۷/۱۱/۲۰ - ۱۳:۲۲

آغاز چهارمین جشنواره قرآنی «جنت» در روستای محمدآباد کویرات
چهارمین جشنواره قرآنی «جنت» در روستای محمدآباد کویرات از توابع شهرستان آران و بیدگل آغاز شد و یکم آذر به کار خود پایان می دهد.

۱۳۹۷/۸/۲۷ - ۱۳:۲۱

مسؤول شورای فرهنگی روستای محمدآباد کویرات:
جشنواره قرآنی جنّت، زمینه حضور همگانی روستائیان در فعالیت های قرآنی را فراهم کرده است
خبرگزاری شبستان: مسؤول شورای فرهنگی روستای محمدآباد کویرات آران و بیدگل گفت: جشنواره قرآنی جنّت، زمینه حضور همگانی روستائیان در فعالیت های قرآنی را فراهم کرده است.

۱۳۹۵/۹/۲۵ - ۱۰:۰۸