خبرگزاری شبستان

شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸

السبت ٢١ المحرّم ١٤٤١

Saturday, September 21, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه همایش ملی
پنجمین همایش ملی پدافند غیرعامل
پنجمین همایش ملی پدافند غیرعامل با حضور علی شمخانی، دبیر شورای عالی امنیت ملی ،دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور و سردار جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل در مرکز همایش های صدا و سیما برگزار شد.

۱۳۹۵/۸/۴ - ۱۹:۴۸

اختصاص وام با سود ۸ درصد به روستاییان و عشایر
خبرگزاری شبستان: معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور گفت: بنیاد مستضعفین ۲۰ میلیارد تومان برای ارایه وام به روستاییان اختصاص داده است که این وام با سود ۸ درصد پرداخت می‌شود.

۱۳۹۵/۸/۲ - ۱۴:۲۰

توجه به مسایل اجتماعی روستاییان/آسیب‌های اجتماعی کنترل نشود بحران می‌شود
خبرگزاری شبستان: معاون اول رییس‌جمهور با بیان اینکه در هر برنامه‌ریزی‌ای باید به مسایل اجتماعی روستاییان توجه کنیم، گفت: اگر آسیب‌های اجتماعی کنترل نشود به بحران اجتماعی تبدیل می‌شود.

۱۳۹۵/۸/۲ - ۱۴:۱۸

برگزار می شود:
همایش ملی دولت پژوهی: واکاوی نظری، کاربردی و آسیب شناختی
خبرگزاری شبستان: همایش ملی دولت پژوهی: واکاوی نظری، کاربردی و آسیب شناختی با محورهایی همچون مباحث اجرايي و کاربردي و مباحث منطقه اي و بين المللي به همت دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می شود.

۱۳۹۵/۸/۱ - ۱۵:۴۷

دومین پیش نشست همایش ملی اربعین
دومین پیش نشست همایش ملی اربعین در تالار امام خمینی دانشگاه امام صادق (ع) برگزار شد.

۱۳۹۵/۷/۲۶ - ۱۳:۲۰

هفتم و هشتم مهرماه؛ همایش ملی «سلامت از دیدگاه قرآن کریم» برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: سرپرست جهاد دانشگاهی خراسان شمالی از برگزاری همایش ملی «سلامت از دیدگاه قرآن کریم» در تاریخ های هفتم و هشتم مهرماه جاری به میزبانی شهرستان بجنورد خبر داد.

۱۳۹۵/۷/۶ - ۰۹:۱۴

رئیس سازمان نظام مهندسی استان یزد؛
عضویت ۶ هزار عضو مهندس در سازمان نظام مهندسی استان یزد
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان نظام مهندسی استان یزد با اشاره به تلاش در راستای احیای معماری اصیل گفت: تعداد ۶ هزار عضو مهندس در سازمان نظام مهندسی استان یزد در راستای خلق آثار ارزشمند تلاش می کنند.

۱۳۹۵/۶/۱۷ - ۱۳:۱۵

مدیر کل راه و شهر سازی یزد؛
زیبایی، زیست محیطی و سازش با محیط، سه بعد اساسی ساخت و سازها
خبرگزاری شبستان: مدیر کل راه و شهر سازی یزد با اشاره به اهمیت مهندسی ساختمان ها در سطح کشور گفت: زیبایی، زیست محیطی و سازش با محیط، سه بعد اساسی ساخت و سازها است.

۱۳۹۵/۶/۱۷ - ۱۳:۰۰

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد؛
برگزاری همایش ملی « مبحث پنجم مقررات ملی ساختمان» به میزبانی یزد
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد با اشاره به ایجاد مقررات ملی ساختمان در کشور گفت: همایش ملی « مبحث پنجم مقررات ملی ساختمان» به میزبانی یزد برگزار می شود.

۱۳۹۵/۶/۴ - ۱۴:۱۱

برگزاری همایش ملی یافته های نوین در علوم انسانی و امنیت اجتماعی
خبرگزاری شبستان: نخستین همایش ملی یافته های نوین در علوم انسانی و امنیت اجتماعی در محورهای متنوع همچون محیط های دانشگاهی و آسیب شناسی و شاخص های اقتصادی و تعامل آنها با نظم و امنیت برگزار می شود.

۱۳۹۵/۶/۲ - ۱۴:۴۷

برگزاری همایش ملی بانکداری اسلامی
خبرگزاری شبستان: همایش ملی بانکداری اسلامی با محورهایی همچون تأثیرات بانکداری بدون ربا بر پیشرفت بخش تولید در کشور برگزار می شود.

۱۳۹۵/۵/۲۷ - ۱۶:۳۱

اعلام فراخوان مقاله برای همایش شبکه های اجتماعی مجازی
خبرگزاری شبستان: فراخوان ارسال مقاله به همایش ملی شبکه های اجتماعی مجازی و امنیت عمومی اعلام شد.

۱۳۹۵/۵/۱۰ - ۱۲:۲۲

به میزبانی قم؛
بررسی مطالعات و تحقیقات نوین در حوزه تربیتی و روانشناسی ایران
خبرگزاری شبستان: دومین همایش ملی مطالعات و تحقیقات نوین در حوزه تربیتی و روانشناسی ایران ۲۰ مردادماه، در قم برگزار می‌شود.

۱۳۹۵/۵/۵ - ۱۶:۰۸

ساوه میزبان همایش ملی فرهنگی، زبانی و ادبی
خبرگزاری شبستان:نخستین همایش ملی فرهنگی، زبانی و ادبی با همکاری موسسه آموزش عالی دانشستان و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ساوه برگزار می‌شود.

۱۳۹۵/۵/۳ - ۱۲:۵۸

برگزاری اختتامیه همایش ملی محیط زیست
خبرگزاری شبستان: مراسم اختتامیه همایش ملی محیط زیست با رویکرد مدیریت یکپارچه و فراگیر HSE امروز ۲۸ تیر در سالن همایش های سازمان حفاظت محیط زیست برگزار شد.

۱۳۹۵/۴/۲۸ - ۱۳:۱۱

اعلام فراخوان آثار برای همایش فضای مجازی پاک
خبرگزاری شبستان: سومین همایش ملی فضای مجازی پاک با موضوعاتی همچون روابط فردی و اجتماعی و حفظ، تحکیم و صیانت از نهاد خانواده در فضای مجازی برگزار می شود.

۱۳۹۵/۴/۲۳ - ۱۳:۴۸

تغییر در حجاب هویت را دگرگون و فرهنگ نهاد خانواده را متحول می‌کند
خبرگزاری شبستان:عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به اینکه زمانی‌که شیوه‌‎های استعمار جواب نداد، ژنرال‌ها و ژاندارم‌های فرهنگی را مستقر کردند تا حجاب را حذف نمایند افزود: تغییر در حجاب هویت را دگرگون و فرهنگ نهاد خانواده را متحول می‌ کند.

۱۳۹۵/۴/۲۲ - ۱۵:۱۵

اعلام شد:
فراخوان ارسال مقاله به همایش قرآن و علوم انسانی
خبرگزاری شبستان: فراخوان ارسال مقاله به همایش قرآن و علوم انسانی با محورهایی همچون قرآن و فلسفه و قرآن و اقتصاد اعلام شد.

۱۳۹۵/۴/۲۰ - ۱۴:۰۷

جمع آوری ۲۲ هزار دقیقه خاطرات مصور پیرامون قیام گوهرشاد
خبرگزاری شبستان:معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری مشهد با بیان اینکه متاسفانه اطلاعات زیادی راجب واقعه عظیم مسجد گوهرشاد وجود ندارد افزود:تا کنون ۲۲ هزار دقیقه خاطرات مصور پیرامون قیام مسجد گوهرشاد جمع آوری شده است.

۱۳۹۵/۴/۱۹ - ۱۵:۳۰

دریافت ۱۱۰ مقاله علمی توسط دبیرخانه همایش ملی قیام گوهرشاد
خبرگزاری شبستان:دبیر همایش ملی قیام گوهرشاد با بیان اینکه مجموعه طرح ملی گوهرشاد در ابعاد فرهنگی،هنری و عرصه های مختلف فعالیت می کند افزود:تا کنون ۱۱۰ مقاله علمی از سراسر کشور به دبیرخانه همایش ارسال شده است.

۱۳۹۵/۴/۱۹ - ۱۵:۳۰