خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸

الأربعاء ١٨ المحرّم ١٤٤١

Wednesday, September 18, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه همایش ملی
رویدادهای مهم فرهنگی کرمان از نمایشگاه کتاب تا همایش ملی نظام فکری آیت الله خامنه ای
نشست شورای فرهنگ عمومی استان با تاکید بر رویکرد جدید شورا برای کارآمدیِ بیشتر برگزار و رویدادهای مهم فرهنگی کرمان اعلام شد.

۱۳۹۷/۸/۵ - ۱۰:۴۲

برگزاری همایش مقاله نویسی « نصرالله مردانی» در اراک
رئیس حوزه هنری استان مرکزی گفت: از برگزاری همایش مقاله نویسی ادبی با موضوع پژوهشی در اشعار نصرالله مردانی خبر داد.

۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۱۴:۲۹

همایش ملی «پژوهش های نوین در حوزه علوم تربیتی و روانشناسی» برگزار می شود
پنجمین همایش ملی«پژوهش های نوین در حوزه علوم تربیتی و روانشناسی ایران با رویکرد فرهنگ مشارکتی» در محورهای متنوع ۲۱ آذرماه برگزار می شود.

۱۳۹۷/۷/۲۳ - ۱۱:۱۸

آبان ماه امسال صورت می گیرد:
برگزاری نخستین همایش ملی مبارزه با مواد مخدر در استان کهگیلویه و بویراحمد
معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: نخستین همایش ملی مبارزه با مواد مخدر آبان ماه امسال به مدت سه روز در استان برگزار می شود.

۱۳۹۷/۷/۱۸ - ۱۴:۳۵

در سطح ملی
برگزاری همایش «مطالعات نوین در حوزه علوم انسانی، مدیریت و کارآفرینی ایران»
ششمین همایش ملی «مطالعات و تحقیقات نوین در حوزه علوم انسانی، مدیریت و کارآفرینی ایران» با محورهای ویژه ای همچون خلاقیت و نوآوری در علوم انسانی و نقش مدیریت در نوآوری های تکنولوژیک برگزار می شود.

۱۳۹۷/۷/۱۸ - ۱۰:۰۶

توزیع فراخوان دومین همایش ملی ایثار اجتماعی در کانون های مساجد مازندران
سرپرست ستادهماهنگی و نظارت برکانون های فرهنگی هنری مساجد مازندران گفت: فراخوان دومین همایش ملی «ایثار اجتماعی» با ۸ محوردربین کانون های مساجد استان توزیع و ۲۰آذر آخرین مهلت ارسال آثاراعلام شد.

۱۳۹۷/۷/۱۷ - ۱۱:۳۹

ضرورت اسلامی‌سازی علوم انسانی از منظر قرآن بررسی می شود
نشست «ضرورت اسلامی‌سازی علوم انسانی از منظر قرآن» از برنامه های همایش ملی «المیزان و علوم انسانی» ۱۷ مهرماه به میزبانی مرکز تخصصی تفسیر و علوم قرآن برگزار می شود.

۱۳۹۷/۷/۱۵ - ۱۱:۲۱

همایش ملی «آسیب شناسی پایان نامه ها و رساله ها در حوزه علوم انسانی-اسلامی» برگزار می شود
اولین همایش ملی «آسیب شناسی پایان نامه ها و رساله ها در حوزه علوم انسانی-اسلامی» در محورهای متنوع و با همکاری نهادهای علمی دانشگاهی، اسفند ماه در دانشگاه مذاهب اسلامی برگزار می شود.

۱۳۹۷/۷/۱۲ - ۱۰:۱۴

۱۹ مهرماه؛
میزبانی قم از نخستین همایش ملی «تصوف، شاخصه ها و نقدها»
نخستین همایش ملی «تصوف، شاخصه ها و نقدها» ۱۹ مهرماه با حضور صاحبنظران و به میزبانی شهر مقدس قم برگزار می شود.

۱۳۹۷/۷/۹ - ۱۱:۱۶

برگزاری همایش ملی «جایگاه علامه حلی در فرهنگ و تمدن اسلامی- ایرانی»
همایش ملی «جایگاه علامه حلی در فرهنگ و تمدن اسلامی- ایرانی» در محورهای چهارگانه و به همت انجمن ایرانی تاریخ برگزار می‌شود.

۱۳۹۷/۷/۸ - ۱۵:۱۵

برگزاری همایش ملی «فقه و تربیت»
همایش ملی «فقه و تربیت» در چهار محور اصلی: تعامل دانش فقه و تربیت، فقه و نظام سازی در تعلیم و تربیت، فقه و فرآیند تعلیم و تربیت و فقه تربیتی برگزار می شود.

۱۳۹۷/۷/۲ - ۱۶:۱۷

همایش ملی «نقد مبانی سلفی گری» برگزار می شود
همایش ملی «نقد مبانی سلفی گری» با محورهایی همچون مبانی و ابعاد فلسفی – عرفانی و مبانی و ابعاد کلامی توسط دانشگاه علامه طباطبایی(ره) برگزار می شود.

۱۳۹۷/۶/۱۷ - ۱۲:۱۸

عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی:
همایش ملی «المیزان و علوم انسانی» در تهران و قم برگزار می شود
حجت الاسلام اسدی نسب با اعلام برگزاری همایش ملی «المیزان و علوم انسانی» در ۲۹ و ۳۰ مهرماه، گفت: وجه تمایز این همایش که در تهران و قم با حضور مراجع تقلید و شخصیت ها برگزار می شود، رویکرد قرآنی_اجتهادی است.

۱۳۹۷/۵/۲۷ - ۰۸:۴۸

همایش ملی «فناوری آموزشی و محیط های یادگیری» برگزار می شود
همایش ملی «فناوری آموزشی و محیط های یادگیری» آبان ماه به میزبانی دانشکده روان شناسی و علوم تربیتی دانشگاه علامه طباطبائی(ره) برگزار می شود.

۱۳۹۷/۵/۸ - ۱۴:۳۸

آیت الله استادی:
آیت الله سبحانی در تحول حوزه علمیه نقش داشته است
آیت الله استادی با اشاره به برگزاری همایش ملی «فلسفه کلام» گفت: نکوداشت آیت الله سبحانی که در نشر و ترویج و تبیین عقاید شیعه و دفاع از مکتب اهل بیت علیهم‌السلام و نیز تحول حوزه اهتمامی ویژه داشته، ضرورت دارد.

۱۳۹۷/۵/۸ - ۱۳:۵۴

همایش ملی «مددکاری اجتماعی و توسعه پایدار» برگزار می شود
همایش ملی «مددکاری اجتماعی و توسعه پایدار (از نظریه تا عمل)» به همت دانشگاه علامه طباطبایی(ره) در محورهای متنوع برگزار می شود.

۱۳۹۷/۵/۷ - ۱۲:۰۷

اعضای کمیسیون طب و سلامت چهارمین همایش ملی تمدن نوین اسلامی منصوب شدند
اعضای کمیسیون طب و سلامت چهارمین همایش ملی تمدن نوین اسلامی طی احکام جداگانه ای از سوی معاون پژوهش و فناوری و رئیس این همایش منصوب شدند.

۱۳۹۷/۵/۲ - ۱۵:۳۱

همایش روز ملی بقاع متبرکه در تربت حیدریه برگزار می شود
رئیس اداره اوقاف وامور خیریه تربت حیدریه با اشاره به برگزاری همایش تجلیل و بزرگذاشت بقاع متبرکه استان خراسان رضوی در تربت حیدریه از تجلیل ۲۴ خدام استان در این مراسم خبرداد.

۱۳۹۷/۴/۲۴ - ۲۲:۵۹

در همایشی ملی
بررسی نظام فکری آیت الله العظمی خامنه ای (مدظله العالی) در گستره فرهنگ
همایش ملی «نظام فکری آیت الله العظمی خامنه ای (مدظله العالی) در گستره فرهنگ» با محورهایی همچون مناسبات فرهنگ با سیاست، اقتصاد، امنیت، فن آوری و... برگزار می شود.

۱۳۹۷/۴/۲۴ - ۰۹:۴۵

ویژه سید علی اصغر کردستانی؛
برگزاری همایش جریان شناسی موسیقی کوردی در کردستان
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان از برگزاری همایش جریان شناسی موسیقی کوردی ویژه سید علی اصغر کردستانی همزمان با نیمه دوم سال جاری در سنندج خبر داد.

۱۳۹۷/۴/۲۱ - ۰۹:۲۹