خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸

الأحد ١٦ ذو الحجّة ١٤٤٠

Sunday, August 18, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه گردهمایی
اولین گردهمایی رابطان خواهر کانون مساجد شهرستان دامغان برگزار شد
خبرگزاری شبستان: اولین گردهمایی رابطان خواهر کانون مساجد شهرستان دامغان برگزار شد.

۱۳۹۳/۸/۲۴ - ۱۴:۲۱

همزمان با هفته کتاب؛
برگزاری گردهمایی آموزشی کتابداران کانون های مساجد کردستان
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه هیئت نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد کردستان از برگزاری گردهمایی آموزشی کتابداران کانون های مساجد استان همزمان با هفته کتاب در سنندج خبر داد.

۱۳۹۳/۸/۲۲ - ۱۱:۲۵

گردهمایی مسئولان دبیرخانه های کانون های مساجد کشور به میزبانی استان یزد برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان یزد گفت: گردهمایی مسئولان دبیرخانه های استانی کانون های مساجد کشور به میزبانی استان یزد برگزار می شود.

۱۳۹۳/۸/۲۰ - ۱۱:۳۸

گردهمایی مسئولان هیئات مذهبی خواهران در شهرکرد برگزار شد
خبرگزاری شبستان: گردهمایی مسئولان هیئات مذهبی خواهران ومبلغان امروز"18آبان" در شهرکرد برگزار شد.

۱۳۹۳/۸/۱۸ - ۱۵:۱۰

گردهمایی هیئت های مذهبی در کرمانشاه برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: مسئول تشکل های دینی استان کرمانشاه، از برگزاری گردهمایی هیئت های مذهبی در آستانه ماه محرم با محوریت تبیین بایدها و نبایدهای عزاداری ها در این ماه خبر داد.

۱۳۹۳/۷/۲۹ - ۱۶:۱۴

روز چهارشنبه صورت می گیرد؛
گردهمایی مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سراسر کشور در تبریز
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی از برپایی گردهمایی مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سراسر کشور در تبریز خبر داد.

۱۳۹۳/۷/۲۸ - ۱۳:۲۶

سومین گردهمایی افسران فرهنگی لرستان برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: مسئول جبهه فرهنگی قرارگاه خاتم الوصیا در لرستان، از برگزاری سومین گردهمایی افسران فرهنگی این استان در خرم آباد خبرداد.

۱۳۹۳/۷/۱۷ - ۱۳:۱۵

شخصیت های دوران دفاع مقدس باید در متون و درسی تبیین شود
خبرگزاری شبستان: ‌استاندار مرکزی گفت:‌ شخصیت های دوران دفاع مقدس باید در متون و کتب درسی دانش آموزان تبیین شود.

۱۳۹۳/۷/۵ - ۱۵:۵۹

سازمان تبلیغات اسلامی در مدار ولایت پذیری سربلند است
خبرگزاری شبستان:‌ رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور گفت: سازمان تبلیغات اسلامی در مدار ولایت پذیری سربلند است و این افتخار بزرگ را همواره محفوظ نگه می دارد.

۱۳۹۳/۶/۳۱ - ۱۴:۲۰

همزمان با روز زیارتی امام رضا علیه السلام؛
گردهمایی ذاکرین و سخنرانان در امامزاده عبدالله و آمنه خاتون
خبرگزاری شبستان: مسئول فرهنگی بقعه متبرکه امامزاده عبدالله و آمنه خاتون علیه السلام استان مرکزی از برگزاری گرده همایی ذاکرین و سخنرانان استان مرکزی در این بارگاه مبارکه خبر داد.

۱۳۹۳/۶/۲۵ - ۱۳:۱۲

قرائتی در گردهمایی مدیران ستاد های اقامه نماز کشور
تا کسی دلش نسوزد، آب جوش نمی آید
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام قرائتی با انتقاد از بی توجهی های صورت گرفته در امر اقامه نماز گفت: بعضی از ما جز این که پشت میز بنشینیم و گزارش رد کنیم، کاری نمی کنیم، تا کسی دلش نسوزد، آب جوش نمی آید!

۱۳۹۳/۶/۱۸ - ۱۲:۰۶

رئیس ستاد اقامه نماز:
در مسیر اقامه نماز، راه نرفته بسیار است
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام والمسلمین قرائتی با اشاره به کارهای انجام شده و فعالیت های پیش رو در زمینه اقامه نماز گفت: مرید و عبد خوب کسی است که به جلو نگاه کند و ببیند چه قدر از مسیر باقی مانده است، نه این که نگاه کند چه کار هایی انجام داده و چه سابقه ای دارد.

۱۳۹۳/۶/۱۷ - ۱۴:۰۸

طیب نیا تاکید کرد:
انضباط مالی و پولی درکشور کاهش تورم را به همراه داشته است
: وزیر امور اقتصادی و دارایی در گردهمایی استانداران سراسر کشور به ارائه بسته خروج غیرتورمی از رکود اقتصادی اشاره کرد و گفت: انضباط مالی و پولی در کشور کاهش تورم را به همراه داشته است.

۱۳۹۳/۶/۱۱ - ۰۹:۳۶

تاکید بر اهمیت نقش استانداران در ایجاد آرامش و امنیت در کشور
خبرگزاری شبستان: وزیر کشور در نشست پایانی گردهمایی استانداران سراسر کشور با اشاره به تقدیر مقام معظم رهبری از دولت به دلیل ایجاد آرامش و امید در کشور بر اهمیت نقش استانداران در این زمینه تاکید کرد.

۱۳۹۳/۶/۱۱ - ۰۹:۲۹

همایش ائمه جماعات و فرماندهان حوزه های بسیج در آستارا برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: مسئول شورای مرکزی دفتر نمایندگی هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی و هنری مساجد بندر آستارا از برگزاری همایش ائمه جماعات مساجد فرماندهان حوزه های بسیج در این شهرستان خبر داد.

۱۳۹۳/۶/۴ - ۱۲:۳۷