خبرگزاری شبستان

شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷

السبت ٥ شعبان ١٤٣٩

Saturday, April 21, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه دادستانی
واکنش دادستان کل کشور به اقدام شورای شهر در رد استعفای شهردار تهران
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام منتظری در دیدار با معاونان و کارمندان دادستانی کل به اقدام شورای شهر در رد استعفای شهردار تهران واکنش نشان داد و گفت: شهردار مجددا استعفایش را تقدیم کند.

۱۳۹۷/۱/۲۰ - ۱۱:۱۷

ساختمان نا ایمن ۱۹طبقه در خیابان آزادی پلمپ شد
خبرگزاری شبستان: ساختمان نا ایمن ۱۹ طبقه در خیابان آزادی تقاطع خیابان جمالزاده جنوبی واقع در محدوده ناحیه ۳ شهرداری منطقه ۱۱ به دلیل عدم مقاومت سازه ای و اجتمال ایجاد خطر جانی با دستور قضایی پلمپ شد.

۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۱۴:۴۶

عیادت دادستان تهران از مجروح حادثه خيابان پاسداران/اطلاعات جدید از عوامل حادثه
خبرگزاری شبستان: دادستان تهران در خصوص عاملان حادثه خیابان پاسداران گفت: راننده پرايدي كه همچون اتوبوس و خودروي سمند اقدام مشابه كرده بود نيز شناسايي شده است و مالك اتوبوس نیز شناسایی و تحقيقات در این مورد آغاز شده است.

۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۰۷:۴۱

جعفری دولت آبادی:
تعیین تکلیف متهمان خیابان پاسداران/شناسایی عوامل اصلی و پشت پرده ادامه دارد
خبرگزاری شبستان: دادستان تهران با اشاره به اینکه قانون اساسی مرز آزادی را تعیین کرده است و هیچ کس حق ندارد به بهانه آزادی امنیت مردم، جان و مال و ناموس شهروندان را به خطر بیاندازد، گفت: ما متهمان حادثه خیابان پاسداران را تعیین تکلیف کردیم.

۱۳۹۶/۱۲/۵ - ۱۳:۳۹

توضیحات تکمیلی دادستان تهران درباره دستگیری اعضای شبکه جاسوسی
خبرگزاری شبستان: دادستان تهران در خصوص دستگیری تعدادی از متهمان مرتبط با یک شبکه جاسوسی توضیحات تکمیلی ارائه کرد.

۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۰۷:۲۵

حشمتی:
لزوم توجه جدی به بهینه سازی سوخت از سوی وزارت نفت منطبق با استاندارد های یورو ۴
خبرگزاری شبستان: معاون دادستان کل کشور با اشاره به اینکه بنزین و گازوییل ناسالم عامل اصلی آلودگی هوا در کشور است خواستار توجه جدی و واقعی به بهینه سازی سوخت از سوی وزارت نفت منطبق با استاندارد های یورو ۴ شد.

۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۱۳:۲۳

دستگیری اعضای باند جعل اسناد زمین‌های موات دولتی در کرج
خبرگزاری شبستان: تعداد هشت نفر از اعضای باند جعل اسناد رسمی که با شناسایی مشخصات اراضی موات دولتی استان البرز اقدام به صدور اسنادی جعلی از جمله گواهی عمران می کردند، دستگیر شدند.

۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۴:۲۳

دادستان کرمانشاه عنوان کرد:
کاهش ۴۰ درصدی پرونده های ورودی دادسرای کرمانشاه
خبرگزاری شبستان: دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه از کاهش حدود ۴۰ درصدی پرونده های ورودی دادسرای کرمانشاه دریک سال گذشته با اتخاذ تدابیر لازم ازجمله راه اندازی واحد ارشاد ومعاضدت قضایی وبهره مندی ازظرفیت شورای حل اختلاف خبرداد.

۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۳:۰۷

تکذیب خبر فوت یکی از بازداشت شدگان آشوب های خیابانی اخیر کرمانشاه
خبرگزاری شبستان: دادستان عمومی وانقلاب استان کرمانشاه خبر فوت یکی از بازداشت شدگان آشوب های خیابانی اخیر کرمانشاه را تکذیب کرد.

۱۳۹۶/۱۱/۴ - ۰۹:۳۴

حشمتی:
۸۹ درصد آلودگی هوا به دلیل بنزین غیراستاندارد است
خبرگزاری شبستان: معاون قضایی دادستان کل در حقوق عامه با اشاره به آلودگی کلانشهرها به عنوان مصیبت بزرگ در کشور گفت: ۸۹ درصد آلودگی هوا به دلیل بنزین غیراستاندارد است.

۱۳۹۶/۱۱/۳ - ۱۲:۲۶

صدور دستور ویژه دادستان کل کشور در پی حادثه نفتکش سانچی
خبرگزاری شبستان: دادستان کل کشور با صدور دستور ویژه ای به معاون حقوق عامه دادستانی کل خواستار بررسی علت بروز حادثه نفتکش سانچی شد.

۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۶:۰۷

دولت‌آبادی خبر داد:
آزادی تعدادی از متهمان آشوب‌های اخیر/برخورد جدی با عوامل اصلی
خبرگزاری شبستان: دادستان تهران گفت: ظرف ۴۸ ساعت اخیر تعداد هفتاد نفر از متهمان آشوب‌ها با تکمیل تحقیقات و اخذ ضمانت آزاد شدند.

۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۰۷:۳۲

جلسه کمیته حقوقی و قضایی ستاد مبارزه با مواد مخدر برگزار شد
خبرگزاری شبستان: معاون قضایی دادستانی کل کشور در جلسه کمیته حقوقی و قضایی ستاد مبارزه با مواد مخدر بر لزوم تعامل و همدلی و نقش آفرینی روزافزون این کمیته در امور مربوط به مبارزه با مواد مخدر تاکید کرد.

۱۳۹۶/۸/۱ - ۱۴:۲۶

سردار اشتری در جمع خبرنگاران:
صدور ۴۰ هزار کارت ضابط قضایی برای مامورین نیروی انتظامی
خبرگزاری شبستان: فرمانده نیروی انتظامی از صدور ۴۰ هزار کارت ضابط قضایی برای مامورین نیروی انتظامی خبر داد.

۱۳۹۶/۷/۲۶ - ۱۱:۱۴

حجت الاسلام منتظری در جمع خبرنگاران:
برداشتن ممنوعیت استعمال دخانیات و قلیان در اماکن عمومی باید به حکم قانون باشد
خبرگزاری شبستان: دادستان کل کشور درخصوص ممنوعیت استعمال قلیان و دخانیات در اماکن عمومی گفت: اگر قرار است ممنوعیت برداشته شود باید به حکم قانون باشد.

۱۳۹۶/۷/۲۶ - ۱۱:۰۷

سردار اشتری در مراسم توزیع کارت ظابطین قضایی عام:
ضرورت حمایت و معاضدت قضایی از ضابطین قضایی
خبرگزاری شبستان: فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به سختی و محدودیتهای وظایف ضابطین گفت: معاضدت و حمایت قضایی از ضابطین ضروری است و باید مشوقهایی برای آنها در نظر گرفته شود.

۱۳۹۶/۷/۲۶ - ۱۱:۰۱

حجت الاسلام منتظری در جمع خبرنگاران:
پاسخ دادستان کل کشور به تعویق اجرای حکم بابک زنجانی
خبرگزاری شبستان: دادستان کل کشور در مورد شایعه اجرای حکم بابک زنجانی و رد ادعای دادرسی وی در دیوان عمومی کشور گفت: شایعه چرا؛ باید منتظر باشید چه می شود انشاالله زودتر حقوق مردم بازگردد.

۱۳۹۶/۷/۲۶ - ۱۰:۵۶

حجت الاسلام منتظری:
ممنوعیت ادامه وظایف ضابطین عام بدون کارت
خبرگزاری شبستان: دادستان کل کشور با بیان اینکه مردم باید بدانند که پس از این کسانی که کارت ضابطین دارند می توانند کارهای ضابطین را انجام دهند، خاطرنشان کرد: کارهای ضابطین بدون داشتن کارت پس از این ممنوع است.

۱۳۹۶/۷/۲۶ - ۱۰:۴۱

با حضور دادستان کل کشور؛
مراسم اعطای کارت ضابطان عام دستگاه قضایی برگزار شد
خبرگزاری شبستان: مراسم توزیع کارت ظابطین قضایی عام با حضور دادستان کل کشور، دادستان تهران، دبیر کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه و معاونین و مشاوران دادستان کل کشو، فرماندهان ناجا و فرمانده انتظامی تهران در کاخ دادگستری برگزار شد.

۱۳۹۶/۷/۲۶ - ۰۸:۴۷

نشست مشترک دادستان کل کشور با مسئولان سازمان بسیج مستضعفین برگزار شد
خبرگزاری شبستان: نشست مشترک دادستانی کل کشور و مسئولان سازمان بسیج کشور به ریاست دادستان کل کشور برگزار شد.

۱۳۹۶/۶/۲۹ - ۱۲:۵۳