خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸

الأحد ٢١ رمضان ١٤٤٠

Sunday, May 26, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه کوفی عنان
کوفی عنان درباره رهبر معظم انقلاب چه گفته بود؟
کوفی عنان دبیرکل اسبق سازمان ملل که در زمان تصدی این سمت دو بار در جریان سفرهایش به تهران با رهبر معظم انقلاب دیدار کرد، از شخصیت معنوی رهبر انقلاب تمجید کرده بود.

۱۳۹۷/۵/۲۸ - ۱۵:۲۴

ابراز تاسف ظریف از درگذشت کوفی‌عنان
وزیر خارجه کشورمان در توییتر خود از درگذشت کوفی‌عنان دبیر کل پیشین سازمان ملل متحد ابراز تاسف کرد.

۱۳۹۷/۵/۲۷ - ۱۷:۱۵

کوفی عنان درگذشت
کوفی عنان، دبیر کل اسبق سازمان ملل امروز شنبه در سن ۸۰ سالگی درگذشت.

۱۳۹۷/۵/۲۷ - ۱۴:۳۴

گفتگوی تلفنی اردوغان با کوفی عنان درباره مسلمانان روهینگیا
خبرگزاری شبستان: رئیس جمهور ترکیه با کوفی عنان دبیرکل اسبق سازمان ملل متحد و رئیس کمیسیون مشورتی ایالت راخین میانمار درباره حل بحران مسلمانان این منطقه تلفنی گفتگو کرد.

۱۳۹۶/۶/۲۶ - ۰۹:۲۵

وزیر خارجه فرانسه و «کوفی عنان» مسئله مسلمانان میانمار را بررسی کردند
خبرگزاری شبستان: وزیر خارجه فرانسه با «کوفی عنان» رئیس کنونی کمیتۀ حقیقت یاب میانمار وضعیت غم انگیز مسلمانان میانمار را بررسی کردند.

۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۳:۱۴

حمایت کوفی عنان از مسلمانان روهینگیا
خبرگزاری شبستان: «کوفی عنان» دبیر کل سابق سازمان ملل با حمایت از آوارگان غیرنظامی روهینگیایی، از دولت میانمار خواست به حقوق آنها احترام بگذارد و اجازه دسترسی رسانه ها و فعالان را به راخین فراهم آورد.

۱۳۹۵/۹/۱۷ - ۰۸:۲۶