خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸

الثلاثاء ١٨ ذو الحجّة ١٤٤٠

Tuesday, August 20, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه حسن ملایی
پژوهشگر مهدویت:
اگر مهدویت را از انقلاب اسلامی جدا کنیم چیزی به نام انقلاب  نمی‌ماند
پژوهشگر برتر در زمینه مهدویت گفت: اگر مهدویت را از انقلاب اسلامی جدا کنیم چیزی به نام انقلاب اسلامی نمی‌ماند.

۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۵:۲۹

مدیر فروش انتشارات بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) در گفت وگو با شبستان:
عرضه ۱۷۰ عنوان کتاب مهدوی در نمایشگاه قرآن/«سیمای ماه دوازدهم» در صدر پرفروش ترین ها
خبرگزاری شبستان: مدیر انتشارات بنیاد فرهنگی مهدوی موعود(عج) از عرضه ۱۷۰ عنوان کتاب مهدوی در نمایشگاه قرآن خبرداد و گفت: کتاب «سیمای ماه دوازدهم» نوشته محمود اباذری پرفروش ترین کتاب بنیاد در این نمایشگاه بوده است.

۱۳۹۶/۳/۱۳ - ۱۱:۴۹

زندگی به سبک انتظار ...
شرط اول انتظار!/راه پیوستن به زمینه سازان ظهور
خبرگزاری شبستان: امیرالمومنین امام علی(ع) می فرمایند: «کَیْفَ یُصْلِحُ غَیْرَهُ مَنْ لَا یُصْلِحُ نَفْسَهُ، چطور می تواند دیگری را اصلاح کند، کسی که هنوز خود را اصلاح نکرده است»؛ لذا منتظر واقعی باید در میدان نفس با جنود جهل مبارزه کند.

۱۳۹۶/۱/۲۸ - ۰۹:۰۶

زندگی به سبک انتظار...
شاهراه مبارزاتی منتظران با شیطان/انگیزه جهادی، روح انتظار است
خبرگزاری شبستان: مدیر گروه اخلاق و تربیت مرکز تخصصی مهدویت با اشاره به اینکه در سبک زندگی منتظرانه، نماز به عنوان یک مولفه جهادی برای غلبه بر شیطان مطرح و موردتاکید است، گفت: یک منتظر، در برنامه روزانه خود، نباید انس با قرآن را فراموش کند.

۱۳۹۵/۱۲/۴ - ۰۹:۳۱

زندگی به سبک انتظار...
چشم امید منتظر فقط به خدا است، دلخوش به وعده های توخالی نمی شود
خبرگزاری شبستان: دومین ارزش در این سبک زندگی، امید به خداوند غفور و رحیم است و یکی از ارزش های ذاتی موجود در سبک زندگی منتظرانه آن است که فرد، خانواده یا اجتماع پایبند به آن، به خداوند غفور و رحیم، امیدوار هستند و مایوس نمی شوند.

۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۳:۰۴

زندگی به سبک انتظار...
سبک زندگی منتظرانه تمرین باور به «يَـعْـلَـمُ الْغَيْبِ وَالشَّهَادَةِ» است
خبرگزاری شبستان: باید در سبک زندگی به این مبنای قرآن توجه کنیم که خداوند «يَـعْـلَـمُ الْغَيْبِ وَالشَّهَادَةِ» است، به این معنا که اموری نامحسوس داریم که با چشم سر دیده نمی شود، و در سبک زندگی منتظرانه از امامی غایب صحبت می کنیم که قابل رویت نیست.

۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۲:۳۸

زندگی به سبک انتظار...
شرط رضایت امام عصر(عج)؛آزمون و ابتلاء ویژگی انتظار است
خبرگزاری شبستان: مدیر گروه اخلاق و تربیت مرکز تخصصی مهدویت گفت: زندگی در دنیا محل ابتلا و امتحان است و این مبنا، سبک زندگی دینی و منتظرانه را با سبک های دیگر بشری بسیار متمایز می کند و باید بدانیم لازمه امتحان، سختی است.

۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۰۹:۲۸

زندگی به سبک انتظار...
منتظر به «اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج» اکتفا نمی‌کند/مسئولان پرچمدار انتظار باشند!
خبرگزاری شبستان: منتظر حضرت حجت (عج) وضعیت موجود را پایان کار و زندگی تلقی نمی‌کند زیرا آینده را روشن می‌داند که باید با همت و تلاش خود به آنجا برسد لذا در امور عبادی به دعای سلامتی امام زمان (عج) بسنده نمی‌کند و در تمام عرصه‌ها فعالانه وارد می‌شود.

۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۰۹:۴۵

زندگی به سبک انتظار...
شرط ورود به جرگه منتظران/نمادهای شهری باید انتظار را فریاد بزند
خبرگزاری شبستان: مدیر گروه اخلاق مرکز تخصصی مهدویت گفت: اگر سبک زندگی را با هدف مشترک مهدی باوران که همانا آرزوی ظهور امام زمان(عج) است، تنظیم و ترویج کنیم هم شاهد همدلی و همبستگی اجتماعی خواهیم بود هم تنش‌ها و چالش‌های ما رفع می‌شود.

۱۳۹۵/۱۰/۷ - ۰۹:۱۸

زندگی به سبک انتظار(۲)
مرز بین انتظار واقعی و ظاهری/امام زمان(عج) به چه سبکی زندگی می‌کند؟
خبرگزاری شبستان: مدیر گروه اخلاق مرکز تخصصی مهدویت با بیان اینکه طبق برخی روایات، سبک زندگی منتظرانه، انسان را بهترین مردم تمام روزگاران می کند، گفت: این سبک همراه با مجاهدت، آرمان گرایی و از واجبات زمانه ما است.

۱۳۹۵/۹/۲۹ - ۱۲:۵۰

زندگی به سبک انتظار(۱)
انتظار، روحیه همراه با رفتار جهادی است نه فقط دعا و چشم به راهی!
خبرگزاری شبستان: مؤلف کتاب سبک زندگی منتظرانه گفت: این سبک عبارت است از التزام به مجموعه رفتارهای جهادی برخاسته از اعتقاد به امام زمان(عج)و انتظار دولت ایشان در عصر غیبت که با هدف زمینه سازی برای دولت کریمه مهدوی انجام می شود.

۱۳۹۵/۹/۲۱ - ۰۹:۰۵