خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸

الأحد ٢١ رمضان ١٤٤٠

Sunday, May 26, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه خبرگزاری ایکنا
بازدید حجت الاسلام دکتر ارزانی از خبرگزاری ایکنا
حجت‌الاسلام حبیب ‌رضا ارزانی، دبیر ستاد عالی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور عصر امروز ۲۵ اردیبهشت ماه با حضور در سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور از تحریریه خبرگزاری ایکنا و بخش های مختلف این سازمان بازدید کرد.

۱۳۹۷/۲/۲۵ - ۱۶:۵۸

بازدید دبیر ستاد کانون‌های مساجد از «سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور»
خبرگزاری شبستان: دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد امروز با حضور در محل سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور، از بخش‌های مختلف آن بازدید کرد.

۱۳۹۷/۲/۲۵ - ۱۵:۱۲

ایکنا و تقریب رسانه های برتر دینی نمایشگاه مطبوعات شدند
خبرگزاری شبستان: خبرگزاری های ایکنا و تقریب به صورت مشترک غرفه های برتر رسانه های دینی در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات شناخته شدند.

۱۳۹۶/۸/۱۲ - ۱۷:۴۵

نشست خبری طرح ملی نذر حجاب
نشست خبری طرح ملی نذر حجاب با هدف ارتقای کیفیت چادر مشکی صبح امروز در خبرگزاری ایکنا برگزار شد.

۱۳۹۶/۳/۷ - ۱۴:۰۴

محمدی در نشست "بهره مندی از ظرفیت جامعه قرآنی در پیاده روی اربعین، مطرح کرد:
۶۰ درصد برنامه های قرآنی مراسم اربعین در موعد مقرر برگزار شدند
خبرگزاری شبستان: دبیر شورای راهبری فعالیت های قرآنی اربعین، گفت: به دلیل حجم انبوه زائران در مراسم پیاده روی اربعین حدود ۶۰ درصد از برنامه هایی که برای این مراسم در نظر داشتیم اجرایی شدند.

۱۳۹۵/۹/۱۵ - ۱۰:۱۹

در نشست «بهره مندی از ظرفیت جامعه قرآنی در پیاده روی اربعین» تاکید شد:
لزوم ایجاد «سکوهای ثابت تلاوت» در مسیر پیاده روی اربعین
خبرگزاری شبستان: یکی از اعضای کاروان نور اربعین با اشاره به توزیع محصولات قرآنی توسط قاریان در مسیر پیاده روی، گفت: پیشنهاد می کنم سکوهای ثابت تلاوت در طول مسیر پیاده روی ایجاد شود تا اجرای برنامه های قرآنی در این مراسم به شکلی منسجم تر برگزار شود.

۱۳۹۵/۹/۱۵ - ۰۸:۴۴