خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸

الأربعاء ١٦ صفر ١٤٤١

Wednesday, October 16, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه هیات اندیشه ورز
فرماندار همدان:
انگیزه و نشاط جوانان در موفقیت آنها نقش بسزایی دارد
افشاری با اشاره به ویژگی مثبت انگیزه و نشاط در جوانان گفت: نیاز جامعه در راستای اعطلای مسائل اجتماعی مستلزم تعاون و توان همگانی است .

۱۳۹۸/۵/۳۰ - ۱۲:۳۲

ویژه برنامه های هفته حجاب و عفاف در زنجان اعلام شد
رئیس سازمان بسیج جامعه زنان سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان از تشکیل هیات اندیشه ورز بانوان فعال فرهنگی در زنجان به مناسبت هفته حجاب و عفاف خبر داد.

۱۳۹۸/۴/۳ - ۱۳:۱۰

شبستان گزارش می دهد؛
عدم حمایت از دامداران تا نگرانی از کاهش جمعیت دام مولد خراسان جنوبی
در سال های اخیر خشکسالی‌ها و عدم حمایت و ایجاد محدویت‌ها در خراسان جنوبی موجب ورشکستگی دامداران و کاهش جمعیت دام مولد استان شده که این امر موجب نگرانی دامداران شده است.

۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۴:۱۳

مدیران کانون های مساجد سربازان گمنام فرهنگی هستند
خبرگزاری شبستان:مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی گفت: مدیران کانون های مساجد سربازان گمنام فرهنگی هستند که در سراسر کشور به صورت فی سبیل الله در مساجد فعالیت می کنند.

۱۳۹۶/۱۲/۶ - ۱۳:۳۷

بررسی برنامه های اجلاس خبرگان و ترکیب هیات اندیشه ورز در نشست هیات رئیسه مجلس خبرگان
خبرگزاری شبستان: نشست هیات رئیسه مجلس خبرگان رهبری در دبیرخانه این مجلس برگزار شد. اعضای هیات رئیسه در این نشست در خصوص برنامه های اجلاس رسمی خبرگان رهبری که قرار است اسفند برگزار شود، گفتگو کردند.

۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۴:۳۹

مسئول دبیرخانه کانون های مساجد هرمزگان در جمع رابطین خواهران بخش جغین تاکید کرد؛
هیات اندیشه ورز در واحد خواهران کانون های فرهنگی هنری تشکیل شود
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های مساجد هرمزگان بر تشکیل هیات اندیشه ورز در واحد خواهران کانون های فرهنگی هنری تاکیدکرد و گفت: این هیات با بهره گیری از خردجمعی و برنامه ریزی متناسب با نیازهای جوانان، برنامه های اولویت دار را مشخص کند.

۱۳۹۵/۹/۱۳ - ۱۵:۰۳