خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸

الثلاثاء ١٧ المحرّم ١٤٤١

Tuesday, September 17, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه ارتش و سپاه
صدیقی در خطبه‌های نماز جمعه:
حمله سه جانبه به سوریه نفرت دنیا از استکبار را افزایش داد/ برخی دم از خدمت می زنند اما نفوذی هستند
خبرگزاری شبستان:خطیب موقت نمازجمعه تهران گفت: حمله انگلیس، فرانسه و آمریکا به کشور سوریه مقاوم براساس هیچ توافق بین‌المللی نبود و هرآنچه از این دنیا می گذرد آنها قدرت ننگین و غیرحقوق بشری خود را به نمایش می گذارند و نفرت دنیا را به خود بیشتر می‌کنند.

۱۳۹۷/۱/۳۱ - ۱۴:۰۷

دریادار فدوی در اولین همایش مشترک دریایی ارتش و سپاه:
دشمن با وجود دو نیروی دریایی ارتش و سپاه در این عرصه هم هیچ غلطی نمی تواند بکند
خبرگزاری شبستان: فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران با اشاره به اینکه دشمن با وجود دو نیروی دریایی ارتش و سپاه در این عرصه هم هیچ غلطی نمی تواند بکند، گفت: مشورت دو نیروی دریایی ارتش و سپاه باعث پیشرفت هرچه بهتر و همدلی می شود.

۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۱۴:۰۳

دریادار خانزادی در اولین همایش مشترک دریایی ارتش و سپاه:
باید بدنبال ایجاد جبهه مقاومت اسلامی در دریا باشیم
خبرگزاری شبستان: فرمانده نیروی دریایی ارتش با اشاره به اینکه باید بدنبال ایجاد جبهه مقاومت اسلامی در دریا باشیم،گفت: باید ثابت کنیم با برنامه ریزی و اتحاد دو نیروی دریایی ارتش و سپاه در این دریای پرعظمت جای هیچ گونه دست اندازی توسط دشمن وجود ندارد.

۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۱۳:۵۹

سرلشکر باقری:
هم افزایی راهبردی نیروی دریایی ارتش و سپاه ضامن اقتدار دریایی ایران
خبرگزاری شبستان: رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با تاکید بر اهمیت هم افزایی راهبردی نیروی دریایی ارتش و سپاه در تضمین قدرت دریایی کشور گفت: قدرت دریایی ایران منادی صلح و دوستی برای ملت ها است.

۱۳۹۶/۹/۷ - ۰۷:۰۲

آواربرداری مناطق زلزله زده به سپاه و ارتش محول شد
خبرگزاری شبستان: نیروهای ارتش و سپاه پاسداران عملیات آوار برداری در سرپل ذهاب و روستاهای منطقه را عهده دار شدند.

۱۳۹۶/۸/۲۲ - ۱۸:۵۸

امدادرسانی ارتش و سپاه به زلزله زدگان کرمانشاه
خبرگزاری شبستان: نیروهای ارتش، سپاه و بسیج برای کمک به عملیات آوار برداری و امدادرسانی به مصدومان به نقاط زلزله زده اعزام شدند.

۱۳۹۶/۸/۲۲ - ۰۹:۲۹

رمضان شریف در گفتگو با شبستان:
ارتش و سپاه در پیشبرد اهداف امنیتی و نظامی کشور ید واحد هستند
خبرگزاری شبستان: مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به برنامه‌های دشمن در تفرقه‌افکنی میان نیروهای مسلح گفت: ارتش و سپاه در پیشبرد اهداف امنیتی و نظامی کشور ید واحد هستند.

۱۳۹۶/۸/۱۵ - ۰۹:۳۴

سردار جزایری با حضور در غرفه شبستان:
دشمنی های امریکا و صهیونیست هیچ اثری در اتحاد ارتش و سپاه ندارد
خبرگزاری شبستان: معاون ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه نیروهای مسلح تجارب زیادی از انواع دشمنی های امریکا و صهیونیستی دارند گفت: دشمنی های امریکا و صهیونیست علیه نیروهای مسلح هیچ اثری در اتحاد ارتش و سپاه ندارد.

۱۳۹۶/۸/۹ - ۱۵:۴۵

رفیق دوست با حضور در غرفه شبستان:
ارتش و سپاه دو بال یک ملت در دفاع از حیثیت و آبروی کشور هستند
خبرگزاری شبستان: وزیر سابق سپاه با بیان اینکه ارتش و سپاه در بهترین موقعیت ممکن هستند، گفت: ارتش و سپاه دو بال یک ملت در دفاع از حیثیت و آبروی کشور هستند

۱۳۹۶/۸/۸ - ۰۷:۵۰

دیدار دریادار فدوی با امیر موسوی/تاکید بر هم‌افزایی ارتش و سپاه در حوزه اقتدار دریایی
خبرگزاری شبستان: فرمانده نیروی دریایی سپاه با حضور در ستاد فرماندهی آجا با فرمانده کل ارتش دیدار و دو طرف بر لزوم هم‌افزایی ارتش و سپاه در مسیر تحقق اقتدار دریایی نیروهای مسلح تاکید کردند.

۱۳۹۶/۶/۲۰ - ۱۰:۴۰

افشای خیانت بنی صدر و هم افزایی ارتش و سپاه از برکات عملیات سوسنگرد بود
خبرگزاری شبستان:رئیس عقیدتی سیاسی ارتش با بیان اینکه دستاوردهای دفاع مقدس در زمانهای حساس کشور را به ساحل آرامش رسانده است، گفت: افشای خیانت بنی صدر و هم افزایی ارتش و سپاه و نیروهای مردمی از برکات عملیات سوسنگرد بود.

۱۳۹۵/۸/۲۶ - ۱۱:۰۷