خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۹

الاثنين ١٢ شعبان ١٤٤١

Monday, April 6, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه ترویج مطالعه
به ابتکار اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان انجام شد
معرفی کتاب در سه دقیقه/ایجاد شور و هیجان در کتابخوانی
مسابقه معرفی کتاب در سه دقیقه به ابتکار اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان با هدف ترویج فرهنگ مطالعه و ایجاد شور و هیجان در بین مخاطبین برگزار شد.

۱۳۹۸/۹/۶ - ۱۰:۱۷

برگزاری نشست های کتاب خوان در مساجد یک پیام تربیتی برای نوجوانان است
مدیر کل نهاد کتابخانه های عمومی استان اردبیل گفت: برگزاری نشست های کتاب خوان در مساجد یک پیام تربیتی برای نوجوانان و جوانان در امر ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی است.

۱۳۹۸/۷/۲۰ - ۱۲:۴۸

از سری برنامه های جام باشگاه های کتابخوانی؛
کارگاه آموزشی «تربیت مربی ترویج مطالعه» در بجنورد برگزار می شود
کارگاه آموزشی «تربیت مربی ترویج مطالعه» از سری برنامه های جام باشگاه های کتابخوانی، از فردا چهارشنبه به مدت دو روز در بجنورد برگزار می شود.

۱۳۹۸/۴/۱۱ - ۱۳:۱۲

۸۴۰ برنامه فرهنگی، هنری و ادبی در سیستان و بلوچستان برگزار می شود
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سیستان و بلوچستان گفت: به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، ۸۴۰ برنامه فرهنگی، هنری و ادبی در سطح کانون های پرورش فکری کودکان و نوجوانان سراسر استان برگزار می شود.

۱۳۹۷/۱۱/۵ - ۱۴:۴۰

در نشست کتابخوان مدیران صومعه‌سرا مطرح شد؛
ضرورت ترویج کتابخوانی آثار شهدا و ایثارگران در جامعه/ کتابخوانی به عنوان یک گفتمان نهادینه شود
خبرگزاری شبستان: در نشست کتابخوان مدیران صومعه‌سرا مسئولان در راستای ضرورت ترویج کتابخوانی آثار شهدا و ایثارگران در جامعه سخنرانی کردند و گفتند؛ کتابخوانی باید به عنوان یک گفتمان جا بیفتد.

۱۳۹۶/۱۱/۱۹ - ۲۱:۵۶

سرانه پایین مطالعه در جامعه تاسف بار است
خبرگزاری شبستان: مدرس علوم ارتباطات اجتماعی با اشاره به اینکه سرانه پایین مطالعه در جامعه تاسف بار است، گفت: نظام آموزش و پرورش قدرتمند، عامل مهم توسعه کشور محسوب می شود.

۱۳۹۵/۸/۲۵ - ۱۳:۴۵