خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

الأحد ١٥ شعبان ١٤٤٠

Sunday, April 21, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین
مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین:
جای خالی آموزش مهارت های زندگی در مدارس
رحمانی گفت: ما واژه اي داریم مبنی بر آموختن برای چگونه زیستن، اگر مدرسه را مدرسه ای کنیم که دانش آموز مهارت های زندگی را بیاموزد آن زمان موفق شدیم آموزش خود را به درستی انجام دهیم ولی با کمال تأسف در برخی مدارس نتوانستیم این فضا را مهیا کنیم.

۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۱:۳۲

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین:
۷۱ درصد مدارس غیردولتی استحکام لازم را در برابر زلزله ندارند
رحمانی گفت: ۷۱ درصد مدارس غیردولتی استان در فضای استیجاری هستند که در واقع ساختمان های مسکونی را اجاره کردند که این ساختمان ها قدیمی بوده و استحکام لازم را در برابر زلزله ندارند.

۱۳۹۷/۱۲/۴ - ۱۱:۵۸

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین:
نظام مردم سالار دینی بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی است
رحمانی گفت: امروز دستاورد بزرگ انقلاب ما این است نظام مردم سالار دینی جایگزین نظام طاغوت سالار شد.

۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۰:۲۳

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین:
افتتاح بیش از ۴۰ میلیارد تومان پروژه آموزشی در قزوین
مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: در هفته اول مهر ماه در استان قزوین بیش از ۴۰ میلیارد تومان پروژه افتتاح می شود که یک یا دو سال است این پروژه ها شروع شده است.

۱۳۹۷/۷/۱ - ۱۲:۰۳

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین:
مشکلی در تأمین نیروی انسانی برای سال تحصیلی جدید وجود ندارد
مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: برای آغاز سال تحصیلی مشکل خاصی نداریم و به ویژه در تامین نیروی انسانی با مشکلی مواجه نخواهیم شد.

۱۳۹۷/۶/۱۳ - ۰۸:۲۰

مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان قزوین:
۱۹ درصد مدارس استان قزوین نیازمند مقاوم سازی است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان قزوین گفت: ۱۹ درصد مدارس این استان نیاز به مقاوم سازی دارد و ۱۵ درصد مدارس هم نیاز به تخریب و بازسازی دارد.

۱۳۹۷/۲/۲۰ - ۱۱:۳۰

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین:
معلمان عناصر موثری در حوزه پدافند غیرعامل هستند
خبرگزاری شبستان: مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: اگر به پدافند غیر عامل نگاه نرم داشته و با نگاه فرهنگ سازی و مصون سازی بنگریم مهمترین عامل پدافند غیرعامل فرهنگیان بوده و عنصر موثری در این حوزه هستند.

۱۳۹۶/۱۲/۳ - ۱۲:۲۵

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین:
سرانه فضای سرپوشیده ورزشی در قزوین پایین تر از استاندارد است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: استاندارد سرانه فضای ورزشی سرپوشیده در کشور يک متر است که این عدد در استان ما نیم متر است که نشان می دهد هنوز در سرانه فضای ورزشی برای دانش آموزان مشکل داريم.

۱۳۹۶/۲/۲۴ - ۱۳:۴۸

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین:
وقف علمی بزرگترین جهاد در کشور است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: امروز بزرگترین جهاد در کشور جهاد علمی و وقف علمی است و بزرگترین واقفان کسانی هستند که در حوزه علمی وقف کنند.

۱۳۹۶/۱/۳۱ - ۱۴:۳۰

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین خبر داد:
بهره برداری از واحد آموزشی خیرساز در قزوین
خبرگزاری شبستان: مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین از افتتاح دبستان خیرساز در شهر اقبالیه از توابع شهرستان قزوین خبر داد.

۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۸:۴۹

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین:
استفاده از فضای مجازی موجب کاهش اعتماد به نفس دانش آموزان شده است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: امروز مشکل ما در مدارس نداشتن اعتماد به نفس دانش آموزان است و فضای مجازی این اعتماد به نفس را از بین می برد.

۱۳۹۵/۸/۲۴ - ۱۳:۱۶