خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸

الثلاثاء ١٥ صفر ١٤٤١

Tuesday, October 15, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه دکتر سید رضا صالحی امیری
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی فردا به اصفهان سفر می کند
خبرگزاری شبستان: امیری صالحی به منظور شرکت در اختتامیه سی امین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان فردا(۱۵ تیر) به اصفهان سفر می کند.

۱۳۹۶/۴/۱۴ - ۱۴:۱۶

اختتامیه ششمین جشنواره بازیهای رایانه ای تهران
اختتامیه ششمین جشنواره بازیهای رایانه ای تهران با حضور وزیر ارشاد صالحی امیری در برج میلاد برگزار شد.

۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۰۷:۰۲

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی:
کانون‌های فرهنگی هنری مساجد، حلاّل آسیب‌های اجتماعی باشند
خبرگزاری شبستان: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، گفت: مساجد می‌توانند مرکز حل آسیب‌های اجتماعی شوند و کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در این مسیر می‌توانند مهم‌ترین نقش را ایفا کنند.

۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۴:۱۱

به منظور حضور در کنگره آیت الله العظمی مظاهری
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به اصفهان سفر می کند
خبرگزاری شبستان: وزیر فرهگ و ارشاد اسلامی به منظور حضور و سخنرانی در کنگره نکوداشت آیت الله العظمی حسین مظاهری رئیس حوزه علمیه اصفهان به این شهر سفر می کند.

۱۳۹۵/۹/۲۴ - ۰۹:۵۶

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی امروز از مرزهای شلمچه و چذابه بازدید می کند
خبرگزاری شبستان: دکتر صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی عصر امروز(۲۴ آبان) با حضور در خوزستان از دو مرز شلمچه و چذابه بازدید می کند.

۱۳۹۵/۸/۲۴ - ۱۱:۰۷