خبرگزاری شبستان

جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷

الجمعة ١٦ جمادى الثانية ١٤٤٠

Friday, February 22, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه ارتش
دریادار سیاری:
پیشرفت های به دست آمده در کشور در سایه امنیت است
معاون هماهنگ کننده ارتش با اشاره به اینکه اگر امروز امنیت نظامی نداشته باشیم قطعا افرادی که به همسایگان شرقی و غربی ما حمله ور شدند به ما هم حمله می کردند، گفت: پیشرفت های به دست آمده در کشور در سایه امنیت است.

۱۳۹۷/۸/۲۶ - ۱۶:۵۰

امیر دریادار سیاری:
امنیت را نه تنها در آبهای خود بلکه در خلیج عدن نیز برقرار کردیم
معاون هماهنگ کننده ارتش با بیان اینکه تحریم کنندگان ایران باید بدانند که ما از تحریم، سازندگی به وجود می آوریم، گفت: ایران در حوزه دریا و آبهای سرزمینی نه تنها امنیت را در آبهای خود بلکه در خلیج عدن نیز برقرار کرده است.

۱۳۹۷/۸/۲۶ - ۱۵:۵۲

فلاحت پیشه:
هر تصمیمی برای مرزها می گیریم با محوریت حق مرزنشینان باشد
رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت و مجلس در موضوع مرزنشینان کم‌‌کاری کرده است، گفت: هر تصمیمی برای مرزها می گیریم با محوریت حق مرزنشینان باشد.

۱۳۹۷/۸/۲۶ - ۱۲:۱۵

اولین کنفرانس بین المللی امنیت، پیشرفت و توسعه پایدار مناطق مرزی برگزار شد
اولین کنفرانس بین المللی امنیت، پیشرفت و توسعه پایدار مناطق مرزی به همت نیروی زمینی ارتش، دانشگاه افسری امام علی و مدیریت امور مرزی وزارت کشور برگزار شد.

۱۳۹۷/۸/۲۶ - ۰۹:۵۹

امیر نعمتی:
توسعه و پیشرفت در مناطق مرزی موجب امنیت پایدار در کشور است
جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به تلاش گسترده مسئولان کشور و مردم در تامین امنیت مرزهای کشور گفت: توسعه و پیشرفت در مناطق مرزی موجب امنیت پایدار در کشور است.

۱۳۹۷/۸/۲۶ - ۰۹:۵۳

سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی:
ارتش و سپاه ید واحدند/حیات واقعی؛ دنبال کردن مرام شهدا/مرتجعین منطقه در بن بست سیاسی یمن گیر افتاده اند
فرمانده کل ارتش با بیان اینکه مرتجعین منطقه ای در بن بست سیاسی یمن گیر افتاده اند، گفت: نیروهای مسلح نمایش وحدت برای کور کردن دشمنان و بدخواهان هستند و ارتش و سپاه ید واحدند که بر فرق هر دشمنی فرود آیند از جا بر نمی خیزد.

۱۳۹۷/۸/۲۴ - ۰۹:۴۳

در حاشیه اجلاس هند
دریادار خانزادی با فرماندهان نیروهای دریایی چند کشور دیدار کرد
فرمانده نیروی دریایی ارتش با برخی فرماندهان نیروهای دریایی چند کشور در هند دیدار کرد.

۱۳۹۷/۸/۲۳ - ۱۶:۲۲

یک روز قبل از مسابقات فینال تیروکمان ارتش جهان:
کسب رتبه سوم بانوان جمهوری اسلامی ایران در رشته ریکرو تیر و کمان
رییس سازمان تربیت بدنی ارتش از حضور ۸ نفر از بانوان کشورمان در مسابقات بین المللی ارتش های جهان خبر داد و گفت: تاکنون بانوان جمهوری اسلامی مقام سوم در رشته ریکرو تیر و کمان را کسب کردند.

۱۳۹۷/۸/۲۳ - ۱۱:۱۳

فرمانده نیروی دریایی ارتش:
تحریم ها بر قدرت نظامی ایران تاثیر نگذاشته است/تولید زیردریایی با قابلیت بیشتر در آینده نزدیک
«امیر دریادار خانزادی» با تاکید بر بی اثر بودن تهدیدات دشمنان گفت: هر چند ایران از ابتدای پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی قربانی تحریم های گوناگون بوده که بیشترین آنها بر بخش دفاعی اعمال شده است اما این تحریم ها بر قدرت نظامی ایران تاثیر نگذاشته است.

۱۳۹۷/۸/۲۲ - ۱۵:۰۰

فرمانده نیروی هوایی ارتش بر ضرورت تقویت بنیه علمی تاکید کرد
امیر نصیرزاده بر ضرورت تقویت بنیه علمی و تلاش بیش از پیش دانشجویان برای آمادگی علمی تاکید کرد.

۱۳۹۷/۸/۲۱ - ۱۶:۱۰

معاون بازرسی ستاد کل نیروهای مسلح:
سلب اعتماد مردم نسبت به ایران بخشی از تهدیدات ترکیبی دشمن است
«امیر پورشاسب» با اشاره به تلاش آمریکا برای مشروعیت‌سازی اقداماتش در منطقه گفت: تهی‌سازی نظام جمهوری اسلامی ایران از درون و سلب اعتماد مردم نسبت به نظام جمهوری اسلامی بخشی از تهدیدات ترکیبی دشمنان است.

۱۳۹۷/۸/۲۱ - ۱۲:۱۶

فرمانده دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش:
دانشگاه دافوس هرگونه عملیاتی را در تمام دنیا رصد و بررسی می کند
«امیر ولیوند» با بیان اینکه دانشگاه دافوس هرگونه عملیات را در هر نقطه از جهان رصد و بررسی می کند، گفت: تجارب اساتید مستشاری اساتید در سوریه در این دانشگاه به دانشجویان منتقل می شود.

۱۳۹۷/۸/۲۱ - ۱۱:۵۹

مراسم تشییع پیکر امیر سرتیپ سیروس لطفی
مراسم تشییع پیکر امیر سرتیپ سیروس لطفی با حضور فرماندهان لشگری صبح امروز در ستاد نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.

۱۳۹۷/۸/۲۰ - ۱۵:۵۴

۲۴ آبان، برگزاری فینال مسابقات تیروکمان نظامیان جهان
رییس سازمان تربیت بدنی ارتش با اشاره به اینکه اولین دور مسابقات تیروکمان نظامیان جهان به صورت رسمی از سه شنبه ۲۲ آبان آغاز می شود، گفت: روز پنجشنبه با برگزاری فینال مسابقات نتایج نهایی اعلام می شود.

۱۳۹۷/۸/۲۰ - ۱۵:۲۵

دریادار سیاری خبر داد:
برگزاری اولین دور مسابقات تیر و کمان ارتش های جهان به میزبانی ایران
معاون هماهنگ کننده ارتش و رییس ستاد برگزاری اولین مسابقات تیرو کمان نظامیان جهان در نشست خبری از برگزاری اولین دور مسابقات تیر و کمان ارتش های جهان (سیزم) به میزبانی جمهوری اسلامی ایران خبر داد.

۱۳۹۷/۸/۲۰ - ۱۳:۱۶

منافع کشورهای حاشیه هند در گرو تامین امنیت آبهای آزاد
منافع مشترک کشورهای حاشیه هند آنها را بر آن داشت تا با برگزاری اجلاس ایونز با هدف همکاری مشترک در راستا تامین امنیت اقیانوس هند و صلح پایدار تلاش کنند و در همین راستا فرماندار نیروی دریایی ارتش کشورمان راهی هندوستان شده است.

۱۳۹۷/۸/۱۹ - ۱۵:۵۴

امیر سرتیپ ولیوند زمانی:
تحریم ها در حوزه نظامی بی اثر است
فرمانده دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش با اشاره به تاثیر همگرایی و وحدت مردم در شکستن تحریم ها گفت: تحریم ها در حوزه نظامی بی اثر است.

۱۳۹۷/۸/۱۹ - ۱۴:۳۵

امیر سرتیپ ولیوند زمانی:
نخستین همایش ملی تهدید های نوپدید دفاعی برگزار می شود
فرمانده دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش از برگزاری نخستین همایش ملی واکاوی تهدیدهای نوپدید دفاعی خبر داد.

۱۳۹۷/۸/۱۹ - ۱۱:۵۰

سخنگوی ارتش مطرح کرد:
کشف و شناسایی اقدامات آفندی و پدافندی در رزمایش پدافند هوایی ولایت ۹۷
امیر دریادار موسوی درباره ویژگی های ارزمایش مشترک پدافند هوایی ولایت ۹۷ گفت: این رزمایش فرصت بسیار خوبی برای ارزیابی دقیق سامانه ها و کشف و شناسایی اقدامات آفندی، پدافندی، جنگالی، شنودی، ارتباطی و الکترونیکی بود.

۱۳۹۷/۸/۱۷ - ۰۹:۲۰

همزمان با آغاز هفته وحدت برگزار می شود
ارایه خدمات تیم مردم‌یاری پزشکی ارتش در تربت جام
رییس اداره بهداشت و درمان نیروی زمینی ارتش از ارایه خدمات تیم مردم‌یاری پزشکی به مدت پنج روز در تربت جام همزمان با هفته وحدت خبر داد.

۱۳۹۷/۸/۱۷ - ۰۸:۴۵