خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۸

الاثنين ١٨ رجب ١٤٤٠

Monday, March 25, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه ارتش
فرمانده نیروی زمینی ارتش خبر داد:
انتقال سیل زدگان به کمپ های نیروی زمینی ارتش
امیر سرتیپ حیدری با اشاره به بازدید هوایی به عمل آمده از مناطق سیل زده گفت: به دنبال تشکیل کمپ و انتقال مردم محصور در سیل به آن هستیم و امکانات مناسبی را نیز برای این کمپ پیش بینی کرده ایم که کار انتقال مردم به این کمپ تا ساعاتی دیگر آغاز می شود.

۱۳۹۸/۱/۴ - ۱۷:۲۲

فرمانده دانشگاه علوم پزشکی ارتش خبر داد:
توسعه گروهای مردم یاری پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ارتش در سال ۹۸
سرهنگ خوشدل گفت: سال ۹۸ توسعه گروهای مردم یاری پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ارتش در اولویت قرار دارد. این امر موجب می شود تا برنامه های آموزشی در سطح جامعه و مرتبط با جامعه به دانشجویان پزشکی منتقل شود.

۱۳۹۸/۱/۴ - ۱۴:۳۸

جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش:
ارتش برای حل مشکلات مردم سیل‌زده آمادگی کامل دارد
امیر نعمتی با تاکید بر آمادگی کامل برای حل مشکلات مردم گفت: از هر اقدامی برای حل مشکلات مردم بهره می‌بریم تا هر چه زودتر شرایط مناسب در این منطقه حاکم شود و مردم زندگی عادی خود را در پیش بگیرند.

۱۳۹۸/۱/۴ - ۱۳:۱۳

فرمانده دژبان ارتش تشریح کرد:
پذیرایی و ارائه خدمات درمانی به مسافران در ایستگاه راهیان نور دژبان ارتش
امیر سرتیپ دوم حسینی به ارائه خدمات متعدد رفاهی در ایستگاه راهیان نور دژبان ارتش در عوارضی تهران – قم اشاره کرد و گفت: به طور متوسط، روزانه ۲۰ هزار نفر از خدمات این ایستگاه بهره‌مند می‌شوند.

۱۳۹۸/۱/۴ - ۱۱:۵۸

سخنگوی ارتش خبر داد:
گسترش کمک رسانی ارتش به استان های سیل زده شمال کشور
امیر سرتیپ دوم تقی خانی اعلام کرد: در پی فرمان مقام معظم رهبری و فرمانده معظم کل قوا مبنی بر گسیل امکانات بیشتر از سوی نیروهای مسلح به استان‌های سیل زده شمال کشور، ارتش اقدامات امدادرسانی به اهالی این مناطق را افزایش داد.

۱۳۹۸/۱/۴ - ۱۱:۵۰

اعزام یگان‌های نیروی دریایی ارتش به استان‌های سیل‌زده
یگان‌های شناور سطحی، پروازی و چند تیپ از تفنگداران و تکاوران نیروی دریایی ارتش، برای امداد رسانی به آسیب دیدگان و سیل زدگان به استان‌های گلستان و مازندران اعزام خواهند شد.

۱۳۹۸/۱/۳ - ۱۷:۵۸

فرمانده نیروی زمینی ارتش:
نجات ۳۴۰ نفر از مردم گرفتار در برف و سرما توسط لشکر ۵۸ نیروی زمینی ارتش
امیر حیدری گفت: لشکر ۵۸ پادگان چهل دختر در ۳ مرحله جان ۳۴۰ نفر از مردم گرفتار در برف و سرما را نجات داد.

۱۳۹۸/۱/۳ - ۱۳:۴۱

عملیات ارتش برای امدادرسانی در شرق مازندران
کارکنان پادگان شهدای ارتش واقع در منطقه ساحلی گهرباران ساری پس از بارش برف، ادامه بارش های سیل آسا و افزایش برودت هوا در شرق استان مازندران، با اجرای به موقع عملیات امدادرسانی به کمک مردم سیل زده این استان شتافتند.

۱۳۹۸/۱/۲ - ۱۸:۴۸

فرمانده دانشگاه علوم پزشکی ارتش:
تاسیس دو دانشگاه جدید پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی ارتش در سال ۹۸
خوشدل از تاسیس دو دانشکده جدید پزشکی از سوی دانشگاه علوم پزشکی ارتش در سال ۹۸ داد و گفت: دانشکده توانبخشی نظامی و دانشکده مدیریت و بهداشت نظامی از دیگر دانشکده های دانشگاه علوم پزشکی است که برای اولین بار در ارتش متولد می شوند.

۱۳۹۸/۱/۲ - ۱۲:۴۶

ضربه شدید به «بوتفلیقه»... حمایت ارتش و حزب حاکم از معترضان الجزایر
رئیس ستاد ارتش الجزایر اعلام کرد: ارتش و حزب حاکم جبه آزادیبخش ملی حمایت خود را از ملت الجزایر اعلام کردند که این مسئله ضربه شدیدی بر «عبدالعزیز بوتفلیقه» بوده است.

۱۳۹۸/۱/۱ - ۲۲:۰۸

رئیس سازمان تربیت بدنی ارتش :
ارتقاء سطح آمادگی جسمانی اولویت تربیت بدنی ارتش در سال ۹۸
امیر فولادی با بیان اینکه رویکرد ارتش برای رسیدن به اهداف مورد نظر ورزش های کاربردی است، گفت: مهمترین اولویت تربیت بدنی ارتش،در سال جدید ارتقاء سطح آمادگی جسمانی ارتش به منظور انجام ماموریت های سازمانی است.

۱۳۹۸/۱/۱ - ۰۹:۵۰

رییس مرکز قرآن عترت و نماز ارتش:
تربیت ۱۲ هزار حافظ قران کریم در سال ۹۷ / نهمین جشنواره حدیث در سال جدید
سرهنگ میدانی گفت: در سال۹۷ حافظان قرآن در ارتش را از ۳ هزار نفر به ۱۲ هزار نفر ارتقا دادیم و این رویکرد را تا مرز ۶۵ هزار نفردر سال جدید ادامه می دهیم تا سهم خودمان را در تربیت حافظان قرآنی ادا کنیم.

۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۱۱:۰۲

فرمانده دژبان ارتش:
روزانه ۷ هزار نفر از ایستگاه راهیان نور دژبان ارتش بازدید می کنند
امیر حسینی از برپایی ایستگاه راهیان نور دژبان ارتش در عوارضی قم_تهران خبر داد و گفت: روزانه ۷ هزار نفر از این ایستگاه بازدید می کنند .

۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۱:۳۱

فرمانده قرارگاه راهیان نور مرکزی ارتش:
رسانه و افکار عمومی جای طرح اسناد معتبر جنگ تحمیلی نیست
امیر سیفی با بیان اینکه رسانه و افکار عمومی جای طرح اسناد معتبر جنگ تحمیلی نیست، گفت: هیچ کشوری مقاصد، آرمانها و اهداف خود را در طی عملیات های جنگی بیان نمی کند زیرا این امور راز عملیات های جنگی هر کشوری محسوب می شود.

۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۰۹:۳۸

حجت الاسلام موسوی:
صبر همسران نیروهای نظامی پشتوانه‌ای برای کار نظامی آن‌ها است
رئیس عقیدتی سیاسی منطقه پدافند هوایی اصفهان گفت: صبر همسران نیروهای نظامی پشتوانه ای مهم برای کار نظامی آن ها است که بنیان خانواده را هم حفظ می کند.

۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۰۹:۳۶

فرمانده دانشگاه علوم پزشکی ارتش مطرح کرد:
آمادگی دانشگاه علوم پزشکی ارتش برای تربیت نیروی پرستاری مورد نیاز کشور
سرهنگ خوشدل با اشاره به افتتاح پردیس جدید دانشکده پرستاری گفت: این پردیس پس از دو سال به بهره برداری می رسد، دانشگاه علوم پزشکی امادگی دارد تا نیروی پرستاری مورد نیاز کشور را تربیت کند.

۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۰۸:۳۲

در راستای صعود به ۴۰ قله کشور؛
کوهنوردان ارتش به قله ۴۰۵۰ متری کهار صعود کردند
کوهنوردان منتخب ارتش جمهوری اسلامی ایران، در ادامه صعود به ۴۰ قله کشور، موفق به فتح قله ۴۰۵۰ متری "کهار" شدند.

۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۰۹:۱۰

جانشین سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در مراسم تشییع شهدای گمنام:
شهدا اجازه قدرت‌نمایی به مستکبران جهانخوار را ندادند
حجت‌الاسلام جلیلی‌صفت گفت: شهدا معادلات سیاسی جهان را برهم زده و اجازه ندادند تا مستکبران جهانخوار بتازند و قدرت‌نمایی کنند.

۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۵:۲۷

با حضور امیر دریادار سیاری انجام شد؛
تجلیل از کارکنان نمونه ستاد ارتش
با حضور رئیس ستاد و معاون هماهنگ کننده ارتش، مراسم معرفی و تجلیل از کارکنان نمونه ستاد ارتش صبح امروز (یکشنبه، ۱۹ اسفندماه) در مسجد امام خمینی (ره) این ستاد برگزار شد.

۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۵:۲۶

مدیر امور فرهنگی خانواده ها و خواهران شاغل ستاد ارتش:
بیانیه گام دوم رهبری آغاز تلاشی نو در ۴۰ سال دوم انقلاب اسلامی است
حجت الاسلام امیری گفت: ترکیب گام دوم انقلاب و آتش به اختیار این معنا را تاکید می کند که هرکس در هر جایگاهی که قرار دارد باید تلاشی نو و اقدامی جدید را در ۴۰ سال دوم انقلاب اسلامی آغاز کند تا اهداف انقلاب در این بیانیه محقق شود.

۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۰۸:۱۳