خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸

الاثنين ١٦ شعبان ١٤٤٠

Monday, April 22, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه رئیس مجمع نمایندگان خراسان جنوبی
با هدف حل مشکلات انجام شد؛
نشست کاری مسئولان خراسان جنوبی با وزرای بهداشت، صمت و نیرو
استاندار خراسان جنوبی به همراه مجمع نمایندگان خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی با وزیران بهداشت، صمت و نیرو دیدار و مشکلات این استان را مطرح کردند.

۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۰:۳۸

رئیس مجمع نمایندگان خراسان جنوبی:
مشکلات جامعه به دلیل کم توجهی به معارف دینی است
رئیس مجمع نمایندگان خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه باید مشارکت روحانیون در روستا و شهرها گسترش یابد، گفت: بخش عمده مشکلات امروز جامعه بخاطر کم توجهی به معارف دینی است.

۱۳۹۷/۵/۲۳ - ۱۵:۲۷

رئیس مجمع نمایندگان خراسان جنوبی:
طرح جامع زغال سنگ طبس اجرایی شود
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم شهرستانهای فردوس، بشرویه و سرایان و طبس در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه باید طرح جامع زغال سنگ طبس اجرایی شود، گفت: با توجه به دورافتادگی خراسان جنوبی از مرکز کشور، یارانه حمل و نقل به استان تصویب شود.

۱۳۹۵/۱۰/۴ - ۱۶:۵۸

رئیس مجمع نمایندگان استان خراسان جنوبی
بارندگی در خراسان جنوبی بیش از ۸۰ درصد کاهش یافت
خبرگزاری شبستان: رئیس مجمع نمایندگان استان خراسان جنوبی با بیان اینکه وضعیت خشکسالی استان بسیار حاد و نامناسب است، گفت: تا امروز خبری از بارندگی نیست و تاکنون در استان بیش از ۸۰ درصد کاهش بارندگی داشته‌ایم.

۱۳۹۵/۹/۶ - ۱۵:۰۱

رئیس مجمع نمایندگان خراسان جنوبی:
ماندگاری جمعیت خراسان جنوبی با ارائه خدمات بیشتر تثبیت شود
خبرگزاری شبستان: رئیس مجمع نمایندگان خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه ماندگاری جمعیت خراسان جنوبی باید با ارائه خدمات بیشتر تثبیت شود، افزود: اگر ماندگاری جمعیت تثبیت شود بسیاری از آسیب های اجتماعی شهرهای بزرگ و حاشیه نشینی جلوگیری خواهد شد.

۱۳۹۵/۸/۱۵ - ۱۳:۴۶