خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸

الاثنين ١ جمادى الثانية ١٤٤١

Monday, January 27, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه سیدمرتضی موسویان
موسویان بازنشسته شد/ بهمنی آمد
با ابلاغ قانون منع به کارگیری بازنشستگان، سید مرتضی موسویان از مرکز رسانه های دیجیتال وزارت ارشاد رفتنی شد تا محمدرضا بهمنی با حکم سیدعباس صالحی جایگزین او شود.

۱۳۹۷/۸/۲۷ - ۱۲:۴۵

رئیس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت ارشاد:
نتایج «مهر محرم» درخشان است/ به دنبال استمرار سوگواره هستیم
مرتضی موسویان گفت: نتایج سوگواره مهر محرم در سه دوره گذشته نشان دهنده آثار ارزشمندی است که تحسین کارشناسان این حوزه را برانگیخته است. به دنبال استمرار جشنواره هستیم تا محدود به این ایام نباشد.

۱۳۹۷/۶/۲۴ - ۱۴:۴۳

رئیس دوازدهمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال:
اتحادیه ناشران کشورهای عضو اکو تشکیل می‌شود
مرتضی موسویان گفت: در نمایشگاه امسال نشست هایی را با رایزنان فرهنگی کشورهای عضو اکو برگزار خواهیم کرد. اتحادیه ناشران کشورهای عضو اکو تشکیل خواهد شد و اعلام رسمی آن در دوازدهمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال خواهد بود. این اتحادیه در ایران ثبت می شود.

۱۳۹۷/۶/۱۹ - ۱۵:۱۳

۹۵ درصد بازی هایی که در بازار ایران مورد استفاده قرار می گیرد خارجی است
رئیس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت ارشاد با بیان اینکه ۹۵ درصد بازی هایی که در بازار ایران مورد استفاده قرار می گیرد خارجی است؛ گفت: بازی امروز در کشورهای توسعه یافته به صنعت پول ساز تبدبل شده است.

۱۳۹۷/۶/۱۷ - ۱۴:۳۷

رییس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال:
دولتی بودن پیام رسان «ایتا» کذب است
خبرگزاری شبستان: رییس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال نسبت به خبر دولتی بودن پیام رسان داخلی ایتا واکنش نشان داد.

۱۳۹۷/۱/۱۵ - ۱۰:۰۶

طی حکمی از سوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی؛
مدیر انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب شد
خبرگزاری شبستان: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی،سید مرتضی موسویان رییس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال را با حفظ سمت به عنوان مدیر انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب کرد.

۱۳۹۶/۱۱/۴ - ۱۲:۰۹

رییس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ:
برای تثبیت سواد رسانه‌ای به یک نهضت ملی نیاز داریم
خبرگزاری شبستان: دکتر موسویان با بیان اینکه قدرت یک کشور در تبدیل دانش به ثروت است، گفت: باید تا آن جا که ممکن است ایجابی عمل کنیم.

۱۳۹۵/۸/۱۱ - ۰۹:۴۴