خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸

الأربعاء ١٤ ذو القعدة ١٤٤٠

Wednesday, July 17, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه سید جواد ساداتی نژاد
روابط عمومی وزارت ارشاد به ادعای نماینده مردم کاشان پاسخ داد/
اقدامات حمایتی در روستاها و شهرهای کوچک/ تجهیز ٤٠٠٠ کتابخانه کلاسی مقطع ابتدایی
وزارت ارشاد در پی گفت و گوی آقای ساداتی نژاد، نماینده مردم کاشان، آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی با یکی از خبرگزاری ها و طرح این ادعا که «وزارت ارشاد هیچ برنامه فرهنگی برای روستاها و شهرهای کوچک ندارد» جوابیه ای منتشر کرد.

۱۳۹۷/۷/۲۴ - ۱۱:۳۳

تذکر نماینده کاشان و آران و بیدگل به دو وزیر در انتقاد به دستورالعمل چاه های کشاورزی
نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی در دو تذکر جداگانه به وزرای نیرو و کشاورزی به دستورالعمل چاه های کشاورزی انتقاد کرد.

۱۳۹۷/۶/۲۲ - ۰۹:۵۷

صندلی سبز مجلس همچنان روی خوش به آران و بیدگل نشان نمی دهد
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح اصلاح حوزه های انتخابیه و افزایش نمایندگان به دلیل عدم پذیرش بار مالی آن توسط دولت، مسکوت مانده است.

۱۳۹۷/۵/۲۰ - ۱۱:۴۸

بودجه ۹۷ باید در راستای رفع اشتغال زایی در کشور باشد/ افزایش مالیات در این شرایط شلیک تیر آخر به تولید است
خبرگزاری شبستان: عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: اشتغال اصلی ترین چالش کشور است لذا بودجه باید در راستای رفع این چالش اساسی طراحی شده باشد.

۱۳۹۶/۱۰/۴ - ۱۱:۰۱

دکتر ساداتی نژاد:
صدای «رادیو کاشان» میهمان خانه های کویر می شود
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم شهرستان های کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی گفت: در آینده نزدیک شاهد تحقق راه اندازی رادیو کاشان در این منطقه خواهیم بود.

۱۳۹۶/۵/۷ - ۱۱:۴۱

ساداتی نژاد خبر داد:
موافقت رسانه ملی با راه اندازی رادیو شهری کاشان
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی گفت:رئیس سازمان صدا و سیما با تاسیس رادیو شهری کاشان موافقت کرد.

۱۳۹۶/۳/۲۵ - ۰۹:۳۲

نماینده کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی:
رشد تروریسم در خاورمیانه، زائیده‌ی سیاست خباثت‌آلود آمریکا و انگلیس است
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم شهرستان های کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی گفت: رشد تروریسم در خاورمیانه، زائیده‌ی سیاست خباثت‌آلود آمریکا و انگلیس است.

۱۳۹۶/۳/۱۸ - ۱۰:۲۱

شهدا، عامل شکل گیری و پایداری نظام هستند
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی گفت: درخت تنومند اسلام از دوران جاهلیت تا به امروز، به برکت شهدا آبیاری شده و شهدا عامل شکل گیری و پایداری نظام هستند.

۱۳۹۶/۱/۸ - ۱۱:۲۸

نماینده کاشان و آران و بیدگل، عضو کمیسیون تلفیق مجلس شد
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم شهرستان های کاشان و آران و بیدگل با رأی اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی به عنوان عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۹۶ مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.

۱۳۹۵/۹/۳۰ - ۰۹:۲۸

نماینده کاشان و آران و بیدگل خبر داد:
اختصاص ردیف اعتبار ملی برای تعریض جاده برزک کاشان
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم شهرستان های کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی از تخصیص اعتبار ردیف ملی برای تعریض و دو بانده شدن جاده برزک کاشان خبر داد.

۱۳۹۵/۹/۲۹ - ۱۰:۲۲

توسعه بدون پیوست فرهنگی بی معناست/آب، محور توسعه
خبرگزاری شبستان: نماینده کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی گفت: در هر فعالیتی پیوست فرهنگی ضرروت دارد و بدون پیوست فرهنگی، توسعه معنا ندارد؛ چراکه توسعه اقتصادی بدون در نظرگرفتن هویت فرهنگی منجر به توسعه پایدار نخواهد شد.

۱۳۹۵/۸/۲۳ - ۱۴:۰۱

شعر از ابزارهای اصلی و مؤثر در مبارزه با دشمنان انقلاب است
خبرگزاری شبستان:عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: امروز هم همچون سال های پس از پیروزی انقلاب اسلامی، شعر يکی از ابزارهای اصلی و مؤثر در مبارزه با دشمنان انقلاب است.

۱۳۹۵/۸/۲۳ - ۱۰:۲۶

نماینده کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی:
موافقت اولیه با احداث خط آنتنی قطار سریع‌السیر کاشان- قم 
خبرگزاری شبستان: نماینده کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی از موافقت اولیه هیئت مدیره شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور با احداث خط آنتنی قطار سریع السیر کاشان-قم خبر داد.

۱۳۹۵/۸/۲۱ - ۱۰:۵۳

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس:
راوند، به دیار علامه قطب راوندی شناخته می شود
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی گفت: منطقه راوند از دیرباز به دیار علامه قطب راوندی شناخته می شود و این افتخاری برای جهان تشیع است.

۱۳۹۵/۸/۱۶ - ۱۷:۵۰

استکبارستیزی، از اصول انقلاب اسلامی و عامل بقای آن است
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی عامل بقای هر انقلاب را همان عامل موجده آن دانست و تصریح کرد: استکبارستیزی، از اصول انقلاب اسلامی و عامل مبقیه آن است.

۱۳۹۵/۸/۱۶ - ۰۹:۴۸